ÖZGE E-TİCARET VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

YASSIÖREN MAH. FIRAT SOK. SİT. NO:8/5 ARNAVUTKÖY - ARNAVUTKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.01.2022 01:53:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÖZGE E-TİCARET VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : ÖZGE SHOP
 • Kuruluş Tarihi : 19 Şubat 2019 Salı
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6900424935
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 180874-5
 • Oda Sicil Numarası : 1170656
 • NACE Kodu : 479114
 • Faaliyet Alanları : Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı,Lastik, Plastik, Polyester ve Kauçuktan Mamul Eşya İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0690042493500001
 • E-Tebligat Adresi : 25959-90346-05713

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Özgeshop: Plastik Kaplar ve Gıda Kapları Online Satış Mağazası
Plastik kap üretimi yapan firmamızın online satış mağazasından, tek kullanımlık plastik kapların yanında dondurma, salata, sos ve pasta kaplarını ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Plastik Kaplar ve Gıda Kapları Online Satış Mağazası
ÖZGESHOP.com, plastik sektörünün önde gelen üretici firmalarından olan Özge Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş'nin online satış mağazasıdır. Türkiye’nin heryerindeki müşterilerimizin ambalaj malzeme ihtiyaçlarının temini için kurulmuştur. Ürünlerimiz Pastaneler, Kafeler, Restaurantlar, Kebapçılar, Köfteciler ve Dondurmacılar başta olmak üzere gıda ile ilgili her alanda tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Hem paket servisi için ve hem de daha uzun ömürlü raf ürünleri için kullanılmaktadır.

Plastik Gıda Kapları ve Ürün Çeşitleri
Ürün gruplarımız; salata kabı, sos kabı, mikrodalga kabı, gıda kabı, tatlı ve meze kapları, pasta kabı, kebap kabı, küre ambalaj, dondurma kabı, kapak ve bardaklardan oluşmaktadır. Ürünlerimiz plastik sektörünün en kaliteli üretim hattından, Özge Plastik mutfağından çıkıp müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Her grupta ürün çeşitliliğimizin olması müşterilerimizin ihtiyaçlarının tamamının karşılanmasına, farklı ihtiyaçları içinde yeni fikirler geliştirmelerine dolayısıyla memnuniyetlerine vesile olmaktadır.

Alışverişleriniz Özge Shop Güvencesinde
ÖZGESHOP.com, alışverişlerinde müşterilerine havale ve EFT ile yaptıkları ödemeler için %5 gibi ciddi bir indirim uygulamaktadır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksitlendirme seçeneğide müşterilerimizin ödeme tercihleri arasındadır. Türkiye’nin heryerine kargo ile en ücra bölgelerdeki müşterilerinin dahi ihtiyaçlarını karşılamakta, 200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı ile de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Ayrıca saat 14:00’ye kadar alışverişini gerçekleştirilen müşterilerin ürünleri, aynı gün içerisinde kargosu yapılarak en kısa sürede taraflarına ulaştırılmaktadır. Özgeshop.com korunaklı altyapısı ile müşterilerine güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Sitemize giriş yaptığınız tüm bilgileriniz bütün ülkeler tarafından kabul gören SSL sertifikası ile korunmaktadır. 49 yıldır faaliyet gösteren ve 28 yıldır lider konumda olan Özge Plastik markasının birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Misyonumuz; Dünya standartlarına uygun, "daha kaliteli" ürünü, "daha ucuza" üretmektir. Özgeshop.com tecrübeli kadrosu, güvenli alışveriş altyapısı, ürün çeşitliliği ve hızlı kargo ile müşterilerine a kalite hizmet vermektedir.

ÖZGE Plastik, 1970 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı siz değerli firmalara hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu, işletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite, hijyen ve yeniliklere açıklık bugün halâ devam etmektedir.

Makine parkımızı ve kapasitemizi her sene arttırmaktayız. Yeniliklerle her daim karşınıza çıkabilmeyi ve sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegane amaç edinip, firmamızın ileriki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadrosu ve konusunda yeterli eğitimi almış çalışanları ile daima yeniliklere ve ihtiyaca karşılık verebilecek düzeyde olmaya çalışmıştır.

ÖZGE Plastik, birlikte çalışacağı personelini bu üslupla belirlemeye devam edecektir. Bu bilinçle yeni jenerasyonu da yetiştirip yönlendirmiş ve bünyemize dahil etmiş durumdayız. Sizlerle başlayıp devam ettiğimiz bu yolda bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin bir ömür boyu devam etmesini temenni ederiz.

KATEGORİLER
DONDURMA KAPLARI, GIDA KAPLARI, KAPAKLAR VE BARDAKLAR, KÖŞELİ KAPLAR, KÜRE AMBALAJLAR, MİKRODALGA KAPLARI, PASTA KAPLARI, SALATA KAPLARI

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / ARNAVUTKÖY Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
E-TİCARET

1- Şirket her türlü ürünün satış ve pazarlamasına yapmak, Plastik Sanayi Plastik den mamul poşet torba ve bunlara benzer ambalaj malzemeleri plastik sanayin de kullanılan kimyevi madde ve malzemelerin alımı ve satımı imalatını ithalatı ve ihracatını yapmak.İnternet üzerinden satışının yapılması,
2- Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak.
3- Plastik ham maddeleri alım satımını yapmak.
4- Plastik kalıpların ve makinelerin imalat ve satışını yapmak.
5- Toz, granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kaşık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları, şişe, kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi plastik mutfak eşyalarının imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak.
6- Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar, dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatta kullanılan plastik eşyaların imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak.
7- İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama, kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası, masa ve sandalye gibi malzemelerin imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak.
8- Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
9- PVC, plastik, poliüretan, keçe ve kauçuktan mamul konveyör taşıma bandı, silindir kaplama bantları, teflon ve polyester konveyör bantları, güç transmisyon kayışları, plastik kayışlar, radyatör kayışları, zaman kayışları, sonsuz kayışlar V kayışları, plastik ve çelik konveyör zincirleri ve ekipmanları, mekanik güç aktarma ve birleştirme elemanları imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
10- Her türlü hurda plastik atıklarının toplanarak granül hale dönüştürmek.
11- Polyester depo ve küvet imali, ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak.
12- Polyester levha imali, ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak.
şirket her türlü metal, plastik, ahşap, tekstil, elektronik, elektrik, beyaz eşya, kırtasiye, otomotiv, otomotiv yedek parça, mobilya, paslanmaz, banyo malzemeleri ve her türlü ürünü alabilir satabilir imalatını, ihracatını ve ithalatını yapabilir.Şirket bu ürünlerin imalatında kullanılan makineleri alabilir satabilir imalatını, ihracatını ve ithalatını yapabilir.
13- İnternet ortamında elektronik ticaret ( e-ticaret) veya elektronik tahsilat ve (e-tahsilat) yapılabilmesi için web sayfaları, sanal mağazalar veya online ödeme siteleri açar bunlar için gerekli yazılımları üretmek ve geliştirmek.
İnternet ortamında online bilgi alışverişi online ticaret veya online tahsilat yapılabilmesi için yazılım üretmek ve geliştirmek, internet ortamında elektronik ticaret (e-ticaret) ve elektronik tahsilat (e-tahsilat) yapılabilmesi için ar-ge çalışması yapmak, donanım hizmetleri, yer sağlayıcı hizmetleri, internet hizmetleri danışmanlık hizmetleri vermek,
14- Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcı internet içerik sağlayıcı, internet içerik sağlayıcı ve internet üzerinden elektronik posta adresi tesisi, internette web sitesi oluşturulmasına dair hizmetleri sunmak, tanıtımını, pazarlamasını ve satımını yapmak.
Satılan hizmet ve ürünlere ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesmek,
15- Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı yapmak, internet içerik sağlayıcılığı ve internet üzerinden elektronik posta adresi tesis etmek, internette web sitesi oluşturmak, elektronik ortamda ticaret yapmak ve ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmet sunmak, tanıtımını, pazarlanmasını ve satımını yapmak.
Satılan hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesmek,
16- İnternet ortamında veya diğer ortamlarda şahısların veya kurumların ihtiyaçları olan yazılımlarla ilgili ar-ge çalışması yapmak, bunlarla ilgili yazılım geliştirme hizmetleri donanım hizmetleri danışmanlık hizmetleri ve diğer hizmetleri vermek,
17- Bilgi işlem ve veri merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurt içi ve yurt dışı veri şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
Veri ve veri altyapısı hazırlamak, onarmak, düzenleme işlem veya hizmetlerini sağlamak, satmak veya kiralamak ve internet üzerinden yayınlamak.
Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım, donanım destek ve danışmanlık hizmetleri vermek,
18- Yürürlükteki tüm mevzuata riayet etmek şartıyla bilgi iletişim sistemlerine ilişkin her türlü teknolojik olanaklardan yararlanarak, dijital pazarlama, otomasyon ağlarını ve çağrı merkezlerini kuracak firmalar ile üçüncü kişi tüketicilere yönelik pazarlama platformlarını hazırlamak ve müşteri bilgilerini, yeni pazarlama teknikleri üretip en verimli şekilde kullanarak, firmalar ile entegrasyonu sağlamak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZGE E-TİCARET VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL