ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZMETLERİ ÖZLEM GÜSAR

FULYA MAH. UYGAR SOK. NO:4 YILDIRIM APT. D:1 PK:34394 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.09.2021 23:06:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZMETLERİ ÖZLEM GÜSAR
 • Tabela Ünvanı : OGGUSTO
 • Kuruluş Tarihi : 6 Ekim 2003 Pazartesi
 • Sermaye : 1.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 14288247286
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 506833-0
 • Oda Sicil Numarası : 506833
 • NACE Kodu : 479114
 • Faaliyet Alanları : Reklâmcılık
 • Mersis No : 1428824728600013
Oggusto | Vazgeçilmez Keyfiniz 
OGGUSTO; kaliteli bir yaşam tarzına ait keyif veren içerikleri öncü bir şekilde paylaşan ve düzenlediği etkinliklerle, markaları hedef kitleyle buluşturan; Türkiye’nin lüks sektördeki ilk ve tek dijital platformudur.

Türkiye’nin ilk ve tek “Lüks Marka Danışmanı” olarak kabul edilen Özlem Güsar tarafından kurulan OGGUSTO; lüksün artık sadece pahalı olan değil, insanları ruhen ve zihnen zenginleştiren keşifler olduğundan yola çıkar.

Her gün yenilenen güncel içeriği ve mücevher, seyahat, stil, sanat, dekorasyon, gentlemen ve lifestyle kategorileri ile gustoya ve kaliteli yaşam tarzına meraklı insanların vazgeçilmez keyfidir.

OGGUSTO:
Hayatı keyifle yaşar…
Yeni şeyler öğrenmeye bayılır…
Öğrendiklerini paylaşmayı sever…
“Lüks fakirliğin değil avamlığın zıttıdır” diyen Coco Chanel’e güvenir…
Kendini zenginleştirecek deneyimlere açıktır…
Popüler kültüre ne çok uzak durur ne de içinde yer alır…
Seyahat etmekten ve keşfetmekten vazgeçmez…
Gösterişi değil gustolu bir hayatı seçer…
Doğa ve hayvanlar öncelikleri arasındadır…
En önemlisi:
Hayata mutlu olmak için geldiğimize inanır…

İÇERİKLER
Summer, Business by Alternatif Bank, Gentlemen by Soyaslan, Gastronomi by Mandarin O’riental, Teknoloji, Seyahat by One&Only, Dekorasyon, Mücevher by Pandora, Güzellik by La Mer, Moda by Vogue Eyewear, Well-Being, Sanat, Lifestyle, Spor, Wedding by Christofle, Pets by Sheba, Sürdürülebilir Yaşam

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET - Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret.
Firmanın iş Konusu:
Her türlü mal ve hizmetin internet, görsel ve yazılı basın araçlarını kullanarak, bu ürünlerin ticaretini yapmak ve aracılık etmek.
Gerekli organizasyonlarda bulunmak.
Ürünlerin tanıtım ve pazarlamasında özellikle internet ve telekomünikasyon sistemlerini kullanarak müşteri ve satıcıyı buluşturan hizmetleri gerçekleştirmek.
E-Ticaret yapmak.
E-Ticaret yapmak için iletişim sistemleri kurmak.
Her türlü bilgisayar yazılım ürünleri, bilgisayar, mobil cihazlar, bilişim iletişim, elektronik iletişim ortamı, İnternet, web sayfası, çoklu ortam(multi medya)ürünleri alanlarında e-ticarete uygun sistemler kurmak. Elektronik ticaret yapmak, elektronik ticaret hizmetlerini son kullanıcılara sunmak ve sürdürmek.
Elektronik ticarete konu olan emtia alımlarını ve satışını yapmak.
E-ticarete konu televizyon, radyo, basın, yayın, sinema, mecmua, dergi, afiş, elektrik ve elektronik her nevi teknik cihaz, internet üzerinden reklamcılık yapmak ve yaptırmak.
İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.
Telif ve patent hakları elde etmek.
Şirket reklam amacı ile internet tasarımı ve sayfalarının, reklam, elektronik posta kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak ve yaptırmak.
Yurt içi ve yurt dışında üretim yapan ve hizmet veren resmi ve özel kişi kurum kuruluş ve firmaların başta ürettikleri ürünlerin ve verdikleri hizmetlerin piyasada iyi yer edinebilmesi için gerekli araştırma ön fizibilite çalışmaları ile piyasa araştırmaları yapmak ve yaptırmak bu konularla ilgili kuruluşlara danışmanlık yapmak kuruluşlar için kurumsal kimlik ürettikleri ürünler içinde marka imaj çalışmaları yapmak şirketlere ait imal edilen malların pazarlanması satış ve satış sonrası hizmetlere yönelik pazarlama danışmanlığı ve lojistik destek sağlamak şirketlere ait olan personel çalışma programları hazırlamak her türlü tasarımlar yapmak gerçek ve tüzel kişilik kuruluşlara ürün nicelik ve nitelik yönünden gözlemde bulunmak ve danışmanlıklarını yapmak konusu ile ilgili olarak her türlü kurumsal ve bireysel müşterilere iş raporları yapmak sesli kayıtlar filmler baskı ürünlerinin dağıtılmasını sağlamak yurt içinde ve yurt dışında her türlü metal ahşap plastik kumaş cam ve seramikten süs aksesuar hediyelik eşyalar tekstil ürünleri ile kırtasiyecilik hizmetleri dekorasyon malzemeleri sanat eserleri kağıt ve ambalaj ticareti oyuncak malzemelerinin kitap cd vb.. görsel işitsel eğlence ve eğitici emtianın alım satımı ithal ve ihracatını yapmak işletmenin amaç ve konusuna bağlı olarak satış artırıcı pazarlama faaliyetlerinde bulunmak Organizasyon her türlü seminer toplantı davet açılış kokteyl toplantı yerleri organizasyonlarını yapmak ürün tanıtımı reklam ve tanıtım faaliyetlerinde bulunmak iletişim ve basın danışmanlığını yapmak.
Radyo,TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret işleri.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZMETLERİ ÖZLEM GÜSAR
İPTAL