PİKOLİTRE KİMYA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. KÖPRÜ CAD. NO:20/B1/4 BAĞCILAR - BAĞCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.06.2019 15:23:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : PİKOLİTRE KİMYA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Yetkili : İLHAMİ SEÇKİN Yönetim Kurulu Başkanı
 • Kuruluş Tarihi : 24 Kasım 2015 Salı
 • Sermaye : 50000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ESENLER VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7290576662
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 9684
 • NACE Kodu : 205905
 • Faaliyet Alanları : Boya İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0729057666200011
Picco Ink
Solvent&Eco Solvent&UV Boya Üreticisi
Makine İthalatçılarına Özel Markalı Ürün Tasarım&Geliştirme (OEM)
picco ink roland uyumlu orijinal eco solvent boyalar çıktı.

Pikolitre Kimya A.Ş , Inkjet Dijital baskı teknolojilerinde yıllara varan tecrübeleri ile innovatif ve yenilikçi çalışmaları ile yol almaktadır. Son olarak 2006 beri Türkiyede üreten Pikolitre A.Ş, Inkjet sektöründe Grafik,Reklam,Tekstil,Etiket,Endüstriyel çözümler için Inkjet mürekkep geliştirmek,üretmek ve ihraç etmektedir. ​Pikolitre A.Ş sadece Inkjet mürekkep üretmez aynı zamanda beklentinizin üzerinde ürün ve hizmetler sunmaya devam edecektir...

RESMİ FAALİYET KONUSU
A-) Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticaretini yapmak.
B-) İthalat ve ihracat mevzuatına uygun her türlü mal ve malzemenin toptan ve perakende ticaretini yapmak ve satış sonrası servis hizmeti vermek,
C-) Şirket amaç ve konusu içindeki imalat ve ticaretini yaptığı mal ve malzemeler ile ilgili bayilikler alabilir, bayilikler verebilir, yurtdışındaki kuruluşların Türkiye temsilcilik ve mümessilliğini alabilir. Konusu ile ilgili özel satış anlaşmaları düzenleyebilir, yan mümessillikler verebilir,resmi ve özel sektör taahhütlerine iştirak edebilir, gerektiğinde yükümlülüklerini yerine getirir. Amaç ve konusu ile ilgili iç ve dış Pazar araştırmaları yapmak,yurtiçi ve yurtdışı fuarlara iştirak etmek.
D-) Şirket amaç ve konusuna uygun olan ve gereken yurtiçinde ve yurtdışında kurulmuş veya kurulacak her türden şirketlere iştirak eder, konusuna giren işlerde geçici ve belirli işleri yapabilecek ortaklıklar kurabilir, yabancı sermaye kanunu içerisinde çalışabilir.
E-) Şirket faaliyetlerini yürütebilmek için gerektiğinde merci mevzuat uyarınca yurtiçi ve dışı kredi kaynaklarına başvurmak suretiyle finansman sağlayabilir ve bunlar için gerekli işlemleri ifa eder.
F-) Şirket amaç ve konusunun temini ile ilgili atölye, fabrika, mağaza, depo, büro, satış ve teşhir salonları açmak, tesisleri için gerekli her türlü makine, cihaz, alet edevat ve techizatları satın almak, işletmek, satmak, kiralamak, kiraya vermek bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak.
Şirket amacının gerçekleştirmek için gayrimenkul alabilir,satabilir,kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket sahibi bulunduğu taşınmazlar üzerine üçüncü kişi ve kurumların borçları için ipotek ve rehin tesis edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirket ihtiyaç duyduğu taşıtları alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir. Şirket konusu ile ilgili telif ve benzeri yayın haklarını, marka, patent, know- how, ihtira beratı tescil ettirebilir, iktisap edebilir ve bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapabilir. Şirket yukarıda yazılı olanlar dışında yararlı ve gerekli görülecek iş ve işlemlere Yönetim Kurulunun teklifi ve genel kurulun vereceği karar ile girebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
PİKOLİTRE KİMYA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL