PRO STEEL MAKİNA VE KALIPLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB MAH. ESKOOP SİT. B1-3 BLOK NO:54 PK:34490 BAŞAKŞEHİR - BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 29.04.2022 02:09:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : PRO STEEL MAKİNA VE KALIPLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 7 Nisan 2020 Salı
 • Sermaye : 200.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - İKİTELLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7330890244
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 243189-5
 • Oda Sicil Numarası : 1232947
 • NACE Kodu : 289990
 • Faaliyet Alanları : Makine Takım Tezgâhı ve Aletleri İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0733089024400001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-66255-79088
بناء كافة خطوط الانتاج
عبر خبرة طويلة في تلبية حاجة المصانع
الغذائية و خطوط الانتاج
و رضى عملائنا في الوطن العربي و الشرق الاوسط

نقدم لكم خدماتنا في بناء خطوط الانتاج لكافة منتجاتكم
ProSteel
ابتكارات لحلول مشاكل الغد خطوط انتاجنا متوسعة لحلول مشاكل الحاجات الصناعية

Tüm üretim hatlarının inşa edilmesi
Fabrikaların ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzun tecrübeli
Gıda ve üretim hatları ve Arap dünyası ve Ortadoğudaki müşterilerimizin memnuniyeti
Tüm ürünleriniz için üretim hatları inşaatında hizmetimizi sunmaktayız.

ProÇelik
Yarının sorunlarını çözmek için yenilik
Üretim hatlarımız sanayi ihtiyaç sorunlarını çözmek için genişletildi

RESMİ FAALİYET KONUSU
MAKİNA VE EKİPMANLARI Meslek grubunda, BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde Başka yerde sınıflandırılmamış diğer özel amaçlı makinelerin imalatı konularında hizmet vermektedir.
MAKİNE İMALATI
- Her türlü makine imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, pazarlamasını, ve ticaretini yapmak.
- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü endüstriyel çamaşırhane makineleri ve çamaşır makineleri ürünleri aksesuarları, çamaşırhane makinelerinde ve çamaşır makinelerinde kullanılan her türlü ürünün imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, pazarlamasını ve ticaretini yapmak.
- Her türlü endüstriyel çamaşırhane makineleri ve çamaşır makineleri, yedek parçaları, aksesuarları ile ilgili servisler kurmak, işletmek.
- Her türlü sanayi ve iş makineleri, cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.kalıp imalatını yapmak.
- Sanayide kullanılan alüminyum, ahşap, pvc işleme makineleri, kesici ve delici makinelerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Bilumum elektrikli ve elektronik makine üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak, tamir ve montajını yapmak.
- Her türlü tekstil makinelerinin imalatı, bu makinelerin tüm malzemelerinin ve aksamlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
İnşaat
- İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
- Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak.
- Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir.
Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlayabilir.
- Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.
- Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek, -Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek.
- Fabrika ve tesislerin komple inşaatının ve montaj işlerinin yapımı ve petrol boru hatları, diğer boru hatları, yüksek ve alçak gerilim elektrik tesisatları, enerji nakil hatları, telefon, telgraf ve diğer havi nakil hatları yapım ve montaj işlerini, onarım değişim ve restorasyon işlerini yapmak, yaptırmak.
İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
- İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merdiven ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
ELEKTRİK MALZEMESİ
a. Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir.
c. Sabit ve değişken dirençler, sabit ve değişken kondansatörler, selfler, zayıf akım transformatörleri, elektron tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
d. Her türlü elektrik malzemeleri ile bilumum elektrik motorları, bobinaj, tevzi panosu, uzaktan kumandalı otomasyon tesisleri, regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarları ile yine her türlü alçak ve yüksek gerilim elektrik malzemelerinin ithali, ihracı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması ile bu malzeme ve cihazların toptan ve perakende alım ve satımını gerçekleştirmek.
e. Her türlü şarjlı ve kuru pillerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
f. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu işler için gerekli organizasyonları kurmak
Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar:
1.Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
PRO STEEL MAKİNA VE KALIPLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL