REDART MİMARLIK İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ

ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇEŞME E-5 YAN YOL CAD. A-B BLOK NO:18/1/70 PK:34354 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 29.07.2021 19:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Nurdeniz E.

Nurdeniz E.

27 Tem 2021

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : REDART MİMARLIK İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 23 Ekim 2020 Cuma
  • Sermaye : 50.000
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 7342027816
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 273188-5
  • Oda Sicil Numarası : 1262952
  • NACE Kodu : 711101
  • Mersis No : 0734202781600001
2009 yılında S.M.M.M Aykut Selcuk Eldeniz tarafından kurulan şirket, hizmet yıllarının başlarında kentsel dönüşüm ve insaat taahhüt isleriyle kendi bölgesinde tekrar eden anlayıştan uzak, farklılık mottosuyla yola çıkmış ve teslim ettiği islerle basariyi temsil etmiştir. 2018 yılında Mimar Nurdeniz Eldeniz Ç.’nin katılımıyla aile şirketi kavramını tamamen benimseyen REDART, gönümüze dek bitirdiği her projeyle ailesini daha da genişletmenin onur ve gururunu yaşıyor.

YAPITLAR
Müşterilerimize kaliteli işçilik vermeye onları elimizden geldiği kadar memnun etmeye çalışıyoruz

PROJELER
İleriye dönük projelerimizi hayata geçirebilmek için gece gündüz azimle çalışmaktayız

TASARIM
Ekibimizle hazırladığımız projelerimizle ortaya güzel tasarımlar çıkartıyoruz

PLANLAMA
İşimize başlamadan önce planlamayı iyi yapmaya her zaman özen gösteririz

YERİNİZİ PLANLAYIN
Mimarlık, planlama ve tasarım bilimleriyle oluşan yeni fakültenin farklılığı; planlama ve tasarımın ekonomi, sosyoloji, kültür, sanat, tarih, teknoloji, iletişim ve yönetim gibi çok farklı uzmanlık alanlarından beslenen disiplinler arası bir üst çatı olduğu düşüncesinden kaynaklanmaktadır.

Ayrıca, tarihsel mimari değerlerin ve kültürel mirasın yaşatılarak korunması ve eski kentsel dokuların özgün kimlik değerleri sürdürülerek yenilenmesi bakımından; mimarlık, planlama ve tasarım alanlarının aynı çatı altında buluşması, özel uzmanlık alanlarının gelişmesine fırsat oluşturması zorunluluk haline gelmiştir.
Mimari ve kentsel projeler
Proje yönetimi
İç mekan tasarımı
Ürün geliştirme ve uygulama

HİZMETLERİMİZ
NATAMAM VE TAMAM OFİS TASARIMI VE UYGULAMASI
KAFE RESTAURANT GİBİ YEME-İÇME YERLERİ TASARIMI VE UYGULAMASI
OTEL BUNGALOV GİBİ KONAKLAMA YERLERİ TATİL KÖYLERİ TASARIMI VE UYGULAMASI
KENTSEL DÖNÜŞÜM, YERİNDE DÖNÜŞÜM, KAT KARŞILIĞI YADA TAAHHÜT İŞLERİ MİMARLIK HİZMETİ VE İNŞAAT YAPIMI
YAŞAM ALANLARININ TASARIMI VE UYGULAMASI
RÖLÖVE, 2D PLAN ŞEMASI, 3D TASARIM, YÜKSEK KALİTEDE RENDER VE VİDEO RENDER CALIŞMALARI
YAPI VE İŞLETME RUHSATI

RESMİ FAALİYET KONUSU
MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK Meslek grubunda, BAKIRKÖY / İSTANBUL Bölgesinde Mimarlık faaliyetleri ve mimari danışmanlık faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat ve mimarlık işlerinin anahtar teslimi taahhüt etmek.
d. Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
e. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.
f. Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak.
g. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
h. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak.
i. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
j. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri yapmak.
k. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
l. Durum (halihazır), kadastro, yeraltı maden ocakları, deniz dibi, tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı.
Parselasyon planlarının yapımı.
m. Islah-imar planlarının yapımı ve uygulama işlemlerinin yapımı.
n. Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım ve çizim işlerinin yapımı.
o. Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak.
Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak.
Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak.
Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, röleve restorasyon ve onarım yapmak.
Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak.
Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek.
Her türlü jeodezi ve fotogrametri mühendisliğinin yapılabileceği işler ve Lisanslı Harita ve Kadastro Mühendislik Bürosu işleri yapmak, her hangi bir yöntem ve ölçekte çizgisel ve sayısal harita yapımı, kadastro haritaları, fotogrametri ve uzaktan algılama işleri, kent ve coğrafi bilgi sistemleri oluşturulması, etüt ve işletme haritaları, kentsel ve kırsal arazi ve arsa düzenlemeleri, parselasyon ve planları, halihazır harita, imar planı ve mevzii imar planı ve çizimi, aplikasyon, ifraz, tevhid, yola terk, tescile konu olan harita ve planlar yapmak.
Her türlü arazi ölçümü, yer kontrol noktalarının tesisi, deformasyon ölçmeleri, plankote, hidrografik ölçmeler, yer altı ölçmeleri, konum belirlemeleri, karayolu ve enerji nakil hatları proje ve aplikasyon işlerini, kanalizasyon projeleri, köprü ve baraj proje ve aplikasyonu yürütmek.
Her türlü projelerin arazine uygulama işlerini yapmak, tapu ve kadastro teknik hizmetleri ve işlemlerini yürütmek.
Harita ve imar mevzuatı konusunda danışmanlık ve müşavirlik hizmeti vermek. p. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat mühendisliği projelerinin yapılması ve yaptırılması, projelerinin tasdikinin yapılması ve yaptırılması, yapılmış bulunan projenin tadilat ve değişikliğinin yapılması ve yaptırılması, yurt içinde ve yurt dışında her türlü otel, motel, okul, banka, hastane, otogar, benzinlik, iş merkezi, plaza, konut ve diğer her türlü resmi ve özel yapı tasarımlarının yapılması, projelendirilmesi, onaylattırılması ve bu proje ve planların kontrolü ve kontrollüğünün yapılması ve yaptırılması.
r. Yurt içi ve yurt dışı her türlü mühendislik ve mimarlık hizmetlerini vermek ve almak, fenni mesuliyeti üstlenmek hak ediş düzenlemek, geçici ve kesin kabulleri yapmak ve yaptırmak, yurt içi ve yurt dışında mühendislik ve mimarlık çalışmalarını yapmak ve yaptırmak üzere ofis ve bürolar açmak.
s. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
REDART MİMARLIK İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL