RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SOĞANLIK YENİ MAH. MİLLİ ŞAİR SOK. GÜZELGÜN APT. NO:9 A PK:34880 KARTAL - KARTAL / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.09.2021 22:49:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
 • Yetkili : TOSUN TEOMAN KOTRA
 • Kuruluş Tarihi : 6 Eylül 2016 Salı
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - YAKACIK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7350914356
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 48473
 • NACE Kodu : 702202
 • Mersis No : 0735091435600014
 • E-Tebligat Adresi : 25909-46234-65830
Kaza temenni edilerek değil; Tedbir alınarak önlenir.
SİZLERE HANGİ KONULARDA HİZMET VEREBİLİRİZ?
İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ, İŞ YERİ HEKİMLİĞİ HİZMETİ, DİĞER SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ

Amacımız; hizmet verdiğimiz tüm işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları, gerek yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekli dokümantasyonları sağlamasında yardım ve rehberlik etmek, çalışanların sağlıklı ve güvenilir ortamlarda çalışmalarını sağlamak ve yaşam tarzımız haline getirmektir. Çalışmalarımız sırasında müşteri memnuniyetini ve verimliliği birlikte sağlamak, ekonomik ve güvenilir sistemler üretmek RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ A.Ş.’nin asıl amaçlarıdır.

Hizmet verdiğimiz firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli hizmetini tek çatı altında vermekteyiz. İşletmelerin Risk Değerlendirmesinin ve Acil Durum Eylem Planının hazırlanması, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin tamamlaması RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ A.Ş. olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ
Misyonumuz (Kurumsal Amacımız): Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununu ve Yönetmelikleri, işyerlerinde kusursuz uygulayarak iş kazası ve meslek hastalığı olasılıklarını en düşük seviyede tutmak, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini uluslararası standartlarda gerçekleştirmektir.
Vizyonumuz (Gelecek Hedefimiz): İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konularında, kaliteden taviz vermeden sürekli gelişmek, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarla, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak, onlarla başarı ve gücümüzü paylaşmak, sektörümüzde öncü olmaktır.

HİZMETLERİMİZ
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ
İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ
İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

EĞİTİMLERİMİZ
İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
YANGIN EĞİTİMİ
İLKYARDIM EĞİTİMİ
YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ
HİJYEN EĞİTİMİ
MESLEKİ YETERLİLİK EĞİTİMİ

EĞİTİMLERİMİZ
DANIŞMANLIK
PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI
SAĞLIK RAPORU
SAĞLIK TARAMASI (MOBİL SAĞLIK)

RESMİ FAALİYET KONUSU
A) Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri
1) İş sağlığının ilgili madde hükümleri gereğince değerlendirilmesi gereken İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili olarak İş Güvenliği Uzmanı hizmeti vermek İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitim danışmanlık proje, denetim, sertifikalandırma, risk analizi ve her türlü ölçümlerine ve raporlama hizmeti vermek. İş Sağlığı ve Güvenliği Birimleri (İSGB), Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB)kurmak, kurdurmak organizasyonlar yapmak ve işletmek.
2) Ulusal ve uluslar arası mevzuat hükümlerine uygun olarak, her türlü sağlık, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermek üzere özel hastaneler, poliklinikler, dispanserler, sağlık-tıp merkezleri, sağlık kabinleri, aile sağlığı merkezleri, tanı ve tedavi merkezleri, hemodiyaliz merkezleri, yanık merkezleri, göz sağlığı merkezleri, ağız-diş sağlığı merkezleri, zayıflama ve diyet merkezleri, ortez-protez tedavi merkezleri, check-up merkezleri, muayenehaneler gibi her türlü sağlık ve güvenlik tesisi kurmak ve kurdurmak işletmek, hizmet satın almak, kiralamak, kiraya vermek, başka kurum ve kuruluşlara ait bu tür tesislere ortak olmak, ekip ve ekipman temin etmek, bakım hizmetleri vermek ve işletmek.
3) Engelliler merkezi, geriatri merkezleri, psikiyatri merkezleri, fizyoterapi, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, poliklinikler ve hastaneler kurmak, kurdurmak, kurulmuş olanlara ortak olmak, ekip ve ekipman temin etmek, bakım hizmetleri vermek ve işletmek.
4) İş yerlerinde sağlık ve güvenlik hizmetleri ile ilgili işe giriş, işe dönüş, aralıklı kontrol muayeneleri yapmak, ağır ve tehlikeli işlerde(çok tehlikeli işlerde de) çalışabilir raporu vermek, iş başı eğitim ve raporu vermek, sağlık ve güvenlikle ilgili bilimum raporları vermek, verdirmek, muayenelerini yapmak ve yaptırmak.
5) Konusu ile ilgili hekim, uzman hekim, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzman yardımcısı sağlık personeli, hemşire laborant, röntgen teknisyeni acil tıp teknisyeni, psikolog, diyetisyen, hijyenik çevre sağlığı uzmanı gibi sağlık ve güvenlik elemanlarını kendi tesislerinde veya diğer kurum ve kuruluşlarda geçici veya kalıcı olarak istihdam etmek.
6) İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmetlerinin gerek gerçek, tüzel ve kamu kurumlarının iş yerlerinde, gerekse ortak sağlık ve güvenlik birimlerinde verilebilmesi, her türlü iş sağlığı, iş güvenliği iş yeri hekimliği ve bu hizmetlerin sağlıklı yürütülebilmesi için her türlü araç gereç, bina alt yapı, tesis cihaz ve ekipmanları tesis etmek, kurmak, oluşturmak bu ekipmanların gerekirse ithalini yapabilir.
7) Gezici(mobil) sağlık hizmeti vermek, yapılanmasına aracı olmak, yaptırmak, mobil sağlık hizmeti verecek araç-gereçleri satın almak, kiralamak, satmak. Her türlü aşıyı toplu halde satın almak, aşılama hizmeti yapmak ve yaptırmak.
8) İş ortamlarında ulusal ve uluslar arası mevzuat hükümlerine göre, fiziksel(toz, ısı, ışık, gürültü vb.)kimyasal, biyolojik ve ergonomik ortam ölçümleri yapmak ve yapılmasına aracı olmak. Ergonomi anket ve testleri yapmak.
9) İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili her türlü toplu ve kişisel koruyucu malzemeleri temin etmek, ettirmek, pazarlamak, kiraya vermek, kiralamak, imal etmek, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü sağlık ve güvenlik ekipmanlarının testlerini ve kalibrasyonunu yapmak, yaptırmak.
10) Her türlü tıbbi teşhis ve tetkik amaçlı, tomogrofi, manyetik rezonans, sintigrafi, mamografi, kemik yoğunluğu ölçümü, bilimum röntgen grafileri, elektrokardiyografi, ekokardiyografi, ultrasonografi, endoskopi, işitme testleri, görme bozuklukları ölçümleri, solunum fonksiyon testleri, idrar tahlili, kan tahlili vb. tahliller, portör muayeneleri, görüntüleme işlemleri, ölçümler, araştırmalar, anketler, testler ve kalibrasyonlarını yapmak, yaptırmak. Bu amaçla her türlü görüntüleme ve ölçüm merkezleri ile tahlil laboratuarları kurmak, işletmek, kiralamak ve kiraya vermek, satın almak, başka kurum ver kuruluşlara ait bu tür tesislere ortak olmak, ekip ve ekipman temin etmek, bunlardan hizmet satın almak, aracı olmak.
11) Aile hekimliği, yetkilendirilmiş aile hekimliği, evde bakım hizmetleri, acil bakım hizmetleri vermek, yaptırmak yapılmasına aracı olmak.
12) İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilk yardım kapsamında iş yerlerinde ve araçlarda ihtiyaç duyulan ecza dolapları, ilkyardım çantaları, yanık çantaları, afet müdahale çantaları ve bunların içerik malzemeleri ile yanık önleyici koruyucu ve tedavi edici ürünleri temin etmek, ettirmek, satın almak, satmak, ithalat ihracat ve pazarlamasını yapmak.
13) Her türlü sağlık tesisleri ve tıbbi cihazlar ile ilgili yatırım yapmak ve işletmek, iş ve işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili uyarı levhaları ve işaretleri gibi her türlü malzemeyi imal etmek, imal etmek için tesisler kurmak, satın almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek, ithal ve ihraç etmek, pazarlamak. Bilimum iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mekanik elektrikli ve elektronik alet-malzeme iş makineleri ve nakil vasıtaları, tüm büro ve haberleşme araç gereç ve cihazlarının alım ve satımını yapmak
14) Yurt içinde ve yurt dışında kan ürünleri, toptan ilaç, organ hasta, yaralı ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
RİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL