ROY ROBSON FASHION TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZAFER SB MAH. MÜMTAZ SOK. EGE SERBEST BÖLGESİ ROY ROBSON FASHION NO:24 GAZİEMİR - GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 19.06.2019 21:37:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ROY ROBSON FASHION TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Firma Türü : LİMİTED ŞİRKET
  • Kuruluş Tarihi : 7 Nisan 2008 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : İZMİR - GAZİEMİR VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 7351304319
  • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : MERKEZ-137746
  • NACE Kodu : 141301
  • Mersis No : 0735130431900001
  • E-Tebligat Adresi : 25868-46208-65990
Geleneksel terzilik zanaatı. Modernlik ve inovatif öngörü. Kompetan ürünler ve en yüksek kalite seviyesi. Uluslararası birinci sınıfı erkek giyim markası ROY ROBSON, kurulduğu 1922 yılından bu yana kendi üretim tesislerinde ürettiği, hizmet standartları ve sürdürebilirlik alanında en üst düzeyi sağlamayı kendine görev edinmiş, kusursuz kesim ve üste mükemmel oturan ürünler ile eşleşmiş bir markadır. İster “resmi” ister “Smart Casual”, ROY ROBSON tarzlarının her biri ayrı bir duruş sergiler. Modern dikim evi ve şık ofis giysilerinin izlerini taşıyan zengin ürün gamı, takım elbisesinden çok daha fazlasını sunar.

KURUMSAL TARİHÇE

Her şey günümüzün moda metropolü Berlin’de başladı, el işçiliği sanatı ile kumaş ve kalıplara olan sevgiyi birleştiren ROY ROBSON’un hikayesi. 1922’de Başkent’te resmi giyim üzerine küçük bir terzi atölyesi kurulur. Henüz 1930’da 30 çalışanı ile başarılı bir işletme olan firma, 1944 yılında savaş nedeniyle taşınmak durumunda kalır. Tası tarağı toplayıp aslında Hamburg hedefiyle yola çıkılsada Lüneburg şehrinde yeni bir başlangıç için uygun alan ve altyapı bulunur. O zamanki firma sahibi Bruno Kirches sonraki yıllarda Lüneburg’daki ana fabrikayı büyütür ve civardaki Dannenberg kasabasında ilave bir işletme kurar. „Made in Germany“ parolası Bruno Kirches Erkek Giyim İşletmeleri’ni takım elbise ve ceket alanlarında Batı Avrupa’nın en önemli üreticilerinden biri haline getirir.

Bu zanaat geleneği ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimin modern üretim teknolojileriyle birleşmesi, firmanın günümüze kadar büyümesini sağlamıştır. 1970 yılında firma Westermann Ailesi’nin mülküne geçer. Uluslararası bir yol çizme çalışmaları kapsamında 1987’de ROY ROBSON ismi çatı markası olarak tescillendi. ROY ROBSON, zaman içinde gömlek, kravat, pantolon, örgü, penye, palto ve mont gibi farklı ürün grupları eklenerek bir komple giyim markası olmuştur. Halihazırda ROY ROBSON’un sunduğu ürün yelpazesi çorap, kemer, gözlük, ayakkabı, çanta ve küçük deri aksesuarlar ile nevresim takımları da kapsamaktadır.

Günümüzde ROY ROBSON yaklaşık %50’lik ihracat oranıyla 45 ülkede temsil edilmektedir. 2008 yılında İzmir’de firma tarafından kurulan ve işletilen üretim tesisi sayesinde yüksek üretim bilgisi kuruluş içinde kalmaktadır.

FELSEFEMİZ

„Özgünlük “, „Birliktelik“ ve „Gelenek ve Modernliğin Birleşimi“ olan kurumsal değerlerimiz, markamızın zarif simgesi olarak kullanılan ve tüm koleksiyonlarımızda yer bulan bir lanyard düğümü ile sembolize edilir. Zaman üstü bir imza atıp kalitenin, modern görünüm ve uluslararası trendlerle harmanlaştırılması markamızın karakterini oluşturur.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
ÖZGÜNLÜK
ROY ROBSON modası, özgün bir stilin ifadesidir. Giyenin kişiliğini yansıtır ve kendinden emin, rahat bir duruş sağlar. Özgünlük, firmamızın ticari yaklaşımında da belirleyicidir. İş ilişkilerinde güvenilirlik, karşılıklı dürüstlük ve üretimin bütün aşamalarında kalite garantisine yönelik yüksek beklenti, bu anlayışa dahildir.

BİRLİKTELİK
ROY ROBSON bir aile işletmesidir ve kurumsal değerlerimiz ile felsefemiz de buna göre biçimlenmiştir.

Uzun yıllardan bu yana izlediğimiz yolu kendileriyle birlikte çizdiğimiz çalışanlarımız, en önemli varlığımızdır. Birliktelik, ROY ROBSON markasının daha ileriye taşınmasını ortak hedef olarak belirleyip bu bağlamda hep beraber katkı sağlamayı, yaratıcılılığı, iletişimi, özdeşleşmeyi ve uyumu ifade eder.

GELENEK & MODERNLİK
Müşterilerimiz 1922’den bu yana ROY ROBSON’un üstün bilgisine güvenirler. Firma, Berlin’deki bir erkek hazır giyim üreticisinden komple ürün yelpazesi sunan uluslararası bir birinci sınıf erkek giyim markasına gelişmiştir. Bu süre içinde, bizim için anlamı olan geleneklerimizi korurken, aynı zamanda yeniliklere açık olmayı ve modern üretim tekniklerini kullanmayı benimsedik.

Männermode von ROY ROBSON Fashion
ROY ROBSON is an international lifestyle fashion brand for men. Since 1922 customers have been relying on the company’s wealth of fashion expertise and the high quality of ROY ROBSON collections.
Styles varying from business to casual offer plenty of opportunities for you to mix and match and express your style and personality. ROY ROBSON fashion is available from Monolabel Stores and specialised retailers across Europe.

Corporate values
Authenticity
ROY ROBSON fashion stands for an authentic style. It underlines the personality of the wearer and conveys an air of natural casualness. Authenticity also characterises the company’s actions. These include reliability in business relationships, honesty in dealing with each other, and the ambitious aim of ensuring quality in work at all levels.

Cohesion
ROY ROBSON is a family firm. This characterises the company’s values and philosophy. The dedication and the work of employees who have helped to shape the company’s path over many years are its most precious asset. Cohesion means joint commitment to the further development of ROY ROBSON and the combination of creativity, communication, identification, and integrity.

Tradition & Modernity
Since 1922 customers have trusted in the expertise of ROY ROBSON. The company has developed from a Berlin menswear manufacturer to an international fashion brand with a complete range. The decisive factor here was preserving the right traditions while taking up new influences. It is precisely this interaction that accounts for the special style of ROY ROBSON.

Kuruluş Tarihi 1922

Hakkında ROY ROBSON ist eine Marke für Männermode mit norddeutschem Ursprung. Outfits von Business bis Casual sind heute in vielen europäischen Ländern erhältlich. Das Unternehmen gibt es seit 1922, der Firmensitz ist Lüneburg.
Ürünler Anzüge, Sakkos, Hosen, Hemden, Krawatten, Jacken, Jersey, Strick, Mäntel, Gürtel


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ROY ROBSON FASHION TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL