ŞAHİN TÜRKHAN GEM VOLANTE

ORTA MAH. TRİKOCULAR CAD. NO:12 A PK:34040 BAYRAMPAŞA - BAYRAMPAŞA / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 20.01.2022 19:15:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Ebu H.

Ebu H.

18 Oca 2022

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ŞAHİN TÜRKHAN GEM VOLANTE
  • Kuruluş Tarihi : 13 Kasım 2019 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAYRAMPAŞA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 22504070112
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 218071-5
  • Oda Sicil Numarası : 1207861
  • NACE Kodu : 464205
  • Mersis No : 2250407011200001
Gem Volante
1990 yılında tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız firmamız ile orta ve büyük ölçekli imalat ithalat ve ihracat yaparak tekstil sektöründeki teknolojileri ve son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik yaratıcılık dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek tekstil dünyasında güven sağlayan bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir Firmamız kurulduğundan itibaren türkiyenin birçok iline ve dünyanın birçok ülkesine ürün satışı yaparak müşteri pörtfeğini günden güne genişletmektedir üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde ve müşteri nazarında saygınlığa ulaşmış firmamızın bugünki konumuna gelmesinde personelin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Firmamız kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermeyi devam ettirmektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON Meslek Grubunda İSTANBUL / BAYRAMPAŞA Bölgesinde Dış giyim eşyalarının toptan ticareti (iş giysileri ile triko olanlar dahil, kürk ve deriden olanlar hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu: Dış giyim eşyalarının toptan ticareti, Gömlek tişört bluz vb. ceket altına giyilebilen giyim eşyası imalatı.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ŞAHİN TÜRKHAN GEM VOLANTE
İPTAL