SALMANLI İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSTASYON MAH. MİLLET CAD. NO:19 -21/6 KÜÇÜKÇEKMECE - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 17.09.2020 01:23:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SALMANLI İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 2 Mart 2020 Pazartesi
 • Sermaye : 150.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HALKALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7411380284
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 238688-5
 • Oda Sicil Numarası : 1228447
 • NACE Kodu : 463902
 • Mersis No : 0741138028400001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-85251-79161
TOPTAN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Meslek grubunda, KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL Bölgesinde Belli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda (dondurulmamış), içecek ve tütün toptan ticareti konularında hizmet vermektedir.
1-) Her türlü gıda maddelerinin imalatını,toptan ve parekende alımı,satımı,dağıtımı,ithalat ve ihracatını yapmak.
2-) İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak,soğuk,dondurulmuş,kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve parekende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazaları açmak ve işletmek.
3-) Her türlü gıda maddeleri, kuru baklagiller ,yaş sebze ve meyve, şekerleme,çikolata,bisküvi,salam,sosis,kavurma gibi et mamullerinin ,zeytin ve zeytin ürünlerinin alımı satımı,ithalat ve ihracatını yapmak.
4-) Her türlü sade,meyveli,kolalı,gazlı meşrubatlar, kuruyemiş, enerji içicekleri,meyve suları,maden ve kaynak sularının alımı,satımı,ithali ve pazarlamasını yapmak.
5-) Özel ve yarı resmi kuruluşların,evlerin her türlü temizliğini,bakımını ilaçlama işlerini yapmak, her türlü temizlik maddesi ve malzemelerini almak ve satmak,elektrik süpürgesi,robot temizlik makineleri vb. makinelerin imalatı alım ve satımı ile ithalastını ve ihracatını yapmak.Taahütlerinde bulunmak,ihalelerine,artırma ve eksiltmelerine katılmak.
6-) Her türlü, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara,hava,deniz taşıtların grayder,silindir v.b ağır iş ve sanayi makinelerinin,yükleme,boşaltma iş makinelerinin toptan ve parekende alım,satım,kiralama ithalat ve ihracatını yapmak.
7-) Şirket Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, site, işyeri, ticarethane, her türlü depolama alanları, fabrika ve benzeri inşaatlarını yapmak, bunları almak -satmak, Yurt içinde ve yurt dışında her türlü gayrimenkul, arazi, tarla, bağ, bahçe imarlı yada imarsız taşınmazların alım-satımı, kiralanması, projelendirilmesi, inşa, ıslah veya ihyası ile bu taşınmazların üçüncü kişiler tarafından alınmasına yönelik her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermek.
8-) Kendi hesabına arazi ve arsalar almak-satmak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. yollar, baraj ve göletler, sosyal, turistik, eğitim, spor ve ticari amaçlı tesisler dahil her türlü yapıları inşa etmek, ettirmek, iç-dış ticaretini yapmak veya kiralamak-kiraya vermek.
9-) İnşaat endüstrisi ile ilgili imalata giren malzemeler, demir, bakır, çelik, alüminyum, çimento, kireç, kum, tuğla, her türlü ahşap, cam, seramik, mozaik, taş, mermer, vitrifiye malzemeleri, yer, duvar, tavan döşemeleri kaplamaları ve dekorasyon malzemeleri, mutfak ve banyo dolapları, su, ses, ısı yalıtım malzemeleri, PVC esaslı malzemeler, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik tesisatı malzemeleri, yapıştırıcı, dezenfekte edici malzemeler, plastik, metal, beton boruları, cephe kaplama, çatı kaplama malzemeleri, boya ve türevleri, her türlü hırdavatları imal etmek, ettirmek, iç dış ticaretini yapmak.
10-) Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için aşağıdaki konularda faaliyette bulunabilir.
A-Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Bunlar üzerinde kendisi için binalar yapmak, yaptırmak işletmeler açmak, kurulmuş olanlara veya kurulacak olanlara iştirak etmek
B-Şirket amacını gerçekleştirebilmek için her türlü ticari, sosyal, kültürel ve eğitim tesisleri, fabrikalar, imalathaneler depolar, idare binaları ve hizmet binaları ile depolama, bekletme, arındırma ve buna mümasil tesislerin kurulması bizzat veya başkalarına ihale suretiyle ihale etmek, bunları alıp satmak, kiralamak, kiraya vermek devir ve ferağ etmek, üzerinde ayni ve şahsi tasarruf ile faaliyetlerde bulunmak.
C-Finansman temininde kredi, leasing, factoring sistemlerinden yararlanmak, teknoloji transferleri yapmak, yerli, yabancı firmaların hak ve yetkilerinden kullanmak, Know-How, patent, bröve, lisans, franchising, markaların alınması ve sözleşmelerini yapmak, bunları kiralamak ve kiraya vermek almak satmak, kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdetmek, aval ve kefalet kredileri temin etmek
D-Şirket işleri için gerekli taşıtları(gemiler, uçaklar dahil), iktisap etmek, Gerekli izinler alınarak yurtiçi yurtdışı taşımacılığını yapmak.
E-Şirket konusuyla ilgili olan şirket kurabilir, ortaklık yapabilir, mevcut ve ileride kurulacak işletme ve şirketlere iştirak edebilir. Şirket konularıyla iştigal eden firmaları ve ticari işletmeleri devren iktisap edebilir, aracılık yapmamak kaydıyla kurulmuş ve kurulacak şirketlerin, hisse senetlerini ve paylarını satın alabilir veya satabilir, devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SALMANLI İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL