SEFKEN E-TİCARET İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

EVLİYA ÇELEBİ MAH. SADİ KONURALP CAD. IKSV VAKFI BLOK NO:5 İÇ KAPI NO:2 BEYOĞLU - BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 29.10.2021 03:38:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Barış B.

Barış B.

27 Eki 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SEFKEN E-TİCARET İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 12 Temmuz 2021 Pazartesi
 • Sermaye : 50.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYOĞLU VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7580546248
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 318740-5
 • Oda Sicil Numarası : 1308871
 • NACE Kodu : 479114
 • Faaliyet Alanları : Her Çeşit Sabun, Temizlik Tozu ve Temizlik Malzemeleri İmal ve Satıcılığı,Her Çeşit Tıbbi ve Sıhhi Malzeme İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0758054624800001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-14215-73570
2021 yılında İstanbul'da e-ticaret, ithalat, ihracat konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş olup, kuruluş tarihinden itibaren her ihtiyaca göre sorunlarına çözümler üretmiştir.
Oluşan uzman kadrosu Sektörel tecrübesini ve teknolojiyi yakından takip etme ile birleştiren firma, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.
Firma sürdürdüğü faaliyetleriyle yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlanmış bir çok projeye imza atmıştır.
Profesyonel hizmeti, kalifiye personel ile etkin hizmet anlayışı içerisinde Avrupa standartlarına uygun kaliteyi, makul fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Borel Eti Maden Alkol Bazlı Antibakteriyel El Dezenfektanı
Boron Çamaşır Deterjanı
Boron Jel Bulaşık Makinası Deterjanı
ETİ MADEN Boron Toz Deterjan Renkli Çamaşırlar için
ETİ MADEN Boron Doğal Mineralli Temizlik Ürünü
Borel Antibakteriyel El Dezenfektanı

PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, BEYOĞLU / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Şirket aşağıda belirlenen konularda imalat alım satım ihracat ithalat acentelik bayilik mümessillik komisyonculuk nakliyat işleri ile iştigal edecektir.
Şirket aşağıdaki ticari malların üretimini yapar.
Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden toptan ve perakende ticareti ile ithalatını ve ihracatını yapar.
-Eczacılık ürünleri
-Gıda, içecek ve tütün ürünleri
-Kozmetik ve kişisel bakım malzemeleri, Parfüm ve kozmetik ürünleri
-Her türlü ticari mallar.
-Her çeşit şifalı bitkiler ıhlamur adaçayı papatya kekik hatmi çiçeği ebegümeci nane maydanoz kuşburnu vs.
-Her çeşit baharat ve baharata dayalı ürünlerin paketlenmesi ambalajlanması
-Her çeşit meyve ve bitki çayları imalatı
-Temizlik malzemeleri deterjanlar sabunlar parfümeri bijuteri kimyevi maddeler ve kimyevi maddelere dayalı ürünlerin alımı satımı ithalatı ve ihracatı işleri
-Her türlü kuru gıda yaş meyve ve sebze tarıma dayalı nebati ve hayvani yağlar her türlü peynirler zeytinler ve zeytinyağları gibi gıda maddelerinin alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak.
-Şifalı bitkilerden elde edilen her türlü ilaçların ambalaj ve imalatı
-İhracat ithalat işleri yapar teşvik belgeleri çıkartır.
-Yurt içinde ve yurt dışında özel sektör ve kamu işletmeleri ve kamu kuruluşları ile bunların yönetimlerine, çalışanlarına, gerçek ve tüzel kişilere, faaliyetlerinde etkinlik ve verimliliği gözeterek kurum performansını arttırıcı organizasyonel gelişim, değişim yönetimi, yöneticilik ve liderlik becerilerini geliştirme, müşteri odaklı, yüksek performanslı kurum kültürü yaratma, satış etkinliği sağlama, alanlarında danışmanlık, araştırma, geliştirmek hizmetleri, ile bunların eğitim hizmetlerini yapmak, yaptırmak, sağlamak, bu konularla ilgili olarak üst düzey yönetici toplantıları, konferans ve zirveler, organize etmek, ettirmek.
-Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için her nevi gayrimenkul almak ve satmak kiralamak kiraya vermek konusu ile ilgili yerleri inşa ettirmek.
Konusu ile ilgili yurtiçinde ve yurtdışındaki ihalelere iştirak etmek ihale açmak taahhütleri yerine getirmek.
-Yurtiçinde ve yurtdışında şubeler açmak distribütörlükler mümessillikler acentelikler temsilcilikler bayilikler almak vermek.
-Konusu gerçekleştirebilmek için servis araçları ve nakil vasıtaları almak kiraya vermek kiralamak satmak ithal ve ihracını yapmak.
-Konusu ile ilgili motorlu motorsuz kara taşıt araçları ile hava ve deniz taşıtlarını kiralamak alım satımını yapmak kiraya vermek ithal ve ihracatını yapmak.
-Yerli-yabancı hakiki ve hükmi şahıslara müştereken yapmak üzere ortaklıklar kurmak kurulmuş şirketlere ortak olmak yeni şirketler kurmak.
-Konusu ile ilgili olarak izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, lisans vb. gayri maddi hakları ihtira hakkı ve telif haklarını alameti farika ve ticaret unvanlarını iktisap etmek lisans ve imtiyazları satın almak anlaşmalar yapmak.
-Konusu ile ilgili ticari ve teknik patent know how teknik bilgi teknik yardım ve lisans anlaşmaları yapmak, gerektiğinde şirketin menkul ve gayrimenkul mallarını rehin ve ipotek etmek teminat göstermek bunları tescil ettirip fekk etmek.
-Konusu ile ilgili olarak para istikraz eder ve borçları için ipotek verir veya alacakları lehine ipotek alır konusu ile ilgili olarak yerli ve yabancı şirket ve işletmeleri kısmen veya tamamen satın almak.
-Konuları ile ilgili olarak resmi özel kuruluşlardan bankalardan aracılık yapmamak kaydıyla her türlü krediler almak bu amaçla gerektiğinde şirketin malları üzerinde ipotek vermek konuları ile ilgili olarak üçüncü şahıslara kefil olmak veya üçüncü şahısların kefaletini sağlamak ve almak konuları ile ilgili olarak izin almak bunların üçüncü kişilerden elde etmek üçüncü kişilere devretmek başkalarına ait olanları devralmak.
-Konusu ile ilgili olarak başkalarına ait bilumum menkul ve gayrimenkul ile mallar üzerine şirket lehine ipotek ve rehin tesis etmek bunları tescil ettirmek veya fek eylemek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SEFKEN E-TİCARET İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL