SELİM ERDOĞAN MOBİTELL TİCARET

MADENLER MAH. ENVER SOK. NO:18 A PK:34776 ÜMRANİYE - ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 2.07.2020 02:03:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
M.ikbal H.

M.ikbal H.

30 Haz 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SELİM ERDOĞAN MOBİTELL TİCARET
 • Tabela Ünvanı : MOBİTELL TİCARET
 • Kuruluş Tarihi : 3 Ağustos 2018 Cuma
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 57934445506
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 150496-5
 • Oda Sicil Numarası : 1140341
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 5793444550600001
Mobitel Elektronik Ticaret
Tamimiyle elektronik ticaret üzerine ustalaşmış kadromuz ile size en iyi hizmeti verebilmek için bir araya gelmiş bir grup olarak hizmetimize ara vermeden sürekli sizlerin yanında olduğumuzu hissettirerek internet camiasından alacağınız en iyi fiyat ve hizmet politikasını izlemekteyiz.

Mobitell
Kapıda ödeme kolaylığı
7/24 iletişim
24 saat içinde kargo
EFT/Havale

PERAKENDE TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / ÜMRANİYE Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
E-TİCARET
1- İnternet ve On-Line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım, ticaret, pazarlama ve iletişimini yapmak, iletişim sistemleri kurmak. İlgili mercilerden izin almak kaydı ile telli veya telsiz haberleşme halleri ile yurtiçi ve yurtdışı enformasyon sistemlerine erişim hizmeti sağlamak ve her türlü hizmetlerini sunmak. İnternet erişimi sağlamak, internet üzerinden her türlü malın alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak. İşletme faaliyetini gerçekleştirmek amaçla sanal mağazalar oluşturmak ve alt yapı hizmetleri vermek.
2-Bilgi ve verilerin üzerine kaydedilebildiği compakt disc, cd-rom, dvd-rom, disket, harddisk veya benzeri teknik malzemeler, bilgi, ses ve hayal kayıt görüntüleme ve elektronik telekomünikasyon alet, cihaz ve sistemleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. Kopyalamaya, hesaplamaya, yazmaya, görüntülemeye, ölçmeye, çizmeye, kontrol etmeye yarayan fotokopi, faksimile hesap ve ölçme makineleri,yazıcı ve çizici gibi elektrikli, elektronik, mekanik ve saircihaz ve sistemleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
3-Her çeşit bilgisayar donanımı, yazılımı, ekipmanları ile birlikte ticari ve sanayi mallarının ithalatı, ihracatı, alımı, satımı, komisyon alma, yurtiçinde ve dışında büro, acentelikler, bayilikler, mümessillikler açılması, verilmesine yönelik faaliyetlerde bulunulması.
4-Faaliyetinde sayılan konularla ilgili olmak üzere resmi ve özel sektör ihalelerine girmek, taahhütlerine girmek, alım ve satımını yapmak. Bu ihaleleri alıp kendi veya taşeron firmalar aracılığı ile yerine getirmek, askeri kurum ve kuruluşların açmış ve açacak oldukları ihalelere girmek, taahhütlerde bulunmak, teminatlar yatırmak, ekipmanları temin etmek, almak, tamir etmek ve bunların gerektirdiği bilcümle diğer iş ve işlemleri yapmak. 5-Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve bunların internet ortamında pazarlamasını yapmak ve tescil talepnamesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SELİM ERDOĞAN MOBİTELL TİCARET
İPTAL