SELİN CİĞERCİ KOZMETİK TANITIM ORGANİZASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATAKÖY 2-5-6.KISIM MAH. ADNAN KAHVECİ BLV.A 9 SİT. NO:1 H4/1 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 30.06.2020 02:12:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SELİN CİĞERCİ KOZMETİK TANITIM ORGANİZASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 11 Şubat 2020 Salı
 • Sermaye : 1.000.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7600909986
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 234902-5
 • Oda Sicil Numarası : 1224659
 • NACE Kodu : 900116
 • Mersis No : 0760090998600001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-93231-00957
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek grubunda, BAKIRKÖY / İSTANBUL Bölgesinde Bağımsız müzisyen, ses sanatçısı, konuşmacı, sunucu vb.lerin faaliyetleri (müzik grupları dahil) konularında hizmet vermektedir.
REKLAM VE ORGANİZASYON
a. Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, alış veriş merkezi , mağaza vs ticarethanelerin ve sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, tanıtımını yapmak , organizasyonu sağlamak, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, tanıtım yapmak ve sergilemek, tertip etmek veya ettirmek.
b. Sesli ve ışıklı, görüntülü gösteriler yapmak, mevcut organizasyonlara katılmak. Her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak, yayınlamak, pazarlamak, konserler vermek , sahne şovu yapmak
c. Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek. Yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının ajans işlerini yapmak.
d. Reklam ajansı kurmak. Her türlü reklam ve tanıtım işleri yapmak, reklam filmleri çekmek.
e. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını,satımını,tanıtımını, ithalat ve ihracatını yapmak. Promosyon ürünlerini fason olarak yaptırmak. İnternet üzerinden ticaretini yapmak
f. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü televizyon, internet , web , radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş,afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak.

SİNEMA RADYO VE TELEVİZYON
a. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü sahne , televzyon radyo , eğlence merkezi vb yerlerde sahne almak , organizasyonlar düzenlemek , görsel yayın yapmak , reklam ve haber ajanslığı yapmak.
b. Televizyon ve müzik programları üretmek veya ürettirmek, uluslar arası alanda yayıncılara, prodüktörlere ve komünikasyon organizatörleri ile reklamcılara hizmet vermek. Reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü yayın aracı ile yayınlanmasını sağlamak.
c. Şirket imal ve ithalinde bulunduğu her türlü sinema, TV, video filmlerinin teşhir, pazarlama, dağıtım işlerini yapmak ve yurtiçi, yurtdışında düzenlenen ödüllü, ödülsüz şenlik, festival, panayır, fuar ve pazarlara katılmak, gösteriler düzenlemek ve bunlara katılım sağlamak
d. Film stüdyosu kurulması, kiralanması ve kiraya verilmesi, işletilmesi.
e. Her türlü ses ve görüntü kayıt stüdyolarının kurulması, temsilciliklerinin verilmesi, alınması, bunlarla ilgili telif hakkı ihtira beratı gibi taşınmaz hakların satın alınması ve satılması. Sinema ve TV alanında her türlü teknik danışmanlık hizmeti yapmak.
f. Menajerlik, prodüksiyon ve figürasyon organizasyonu yapmak.
g. Her türlü eserlere ait telif haklarının alınması, telif hakkı satılması.
h. Şirket amaç ve konusuna ait işlerin yapılması ve gerçekleştirilmesi için gerekli sanayi tesisleri, stüdyolar ve laboratuarlar, set ve atölyeler kurmak ve kurulmuş tesisleri ve stüdyoları, işletmeleri satın almak, kiralamak ve bu nitelikteki tesislerin sahipleri ile her türlü ortaklık yada anlaşmalar yapmak. i. Radyo ve televizyonların kuruluşu ve yayınları hakkındaki mevzuat hükümleri çerçevesinde kalmak kayıt ve şartı ile her türlü reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü şifreli şifresiz yayın araçları (uydu, parasal vericiler, yansıtıcılar ve benzeri) ile yayınlanmasını sağlamak.
j. Film, video ve kapalı açık televizyon stüdyoları için gereksinim duyulan radyo ve TV vericileri dahil tüm işletme malzemelerinin (kamera ışıklandırma, gösterim, ölçübakım, arşivleme, şifreleme, abone yönetim sistemi, şifre çözme cihazları, ses kaydetme, montaj, film kaset) kesin veya geçici olarak ithal etmek, ihraç etmek

GIDA
Her türlü gıda maddeleri ile organik gıdalar ve sağlık ürünleri üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş, ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
-Her türlü bebek mamalarının üretimi, toptan ve perakende alım satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü dana, sığır, koyun, kuzu, keçi eti toptan ve perakende alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. Her türlü kümes hayvanları etlerinin toptan ve perakende alım ve satımını yapmak.
-Un, şeker ve sütten mamul her türlü gıdaların yaş meyve ve sebzelerin, tahıl ürünlerinin hububat ve bakliyatların, kakaoların, un haline getirilmiş, konsantre edilmiş, konserve ve salamura halde bulunan her türlü gıda maddesinin, her türlü yağların toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak. -Sucuk, salam, sosis, pastırma, kavurma, soslar, ketçaplar, salçalar, mayonez sosu, salata sosları ve salata barlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende ticaretini yapmak.

KOZMETİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

a)Her türlü güzellik ürünleri , cilt bakımı ürünleri , kozmetik üzerine dahil olan tüm makyaj ve temizlik ürünleri ile birlikte manikür pedikür ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SELİN CİĞERCİ KOZMETİK TANITIM ORGANİZASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL