SERHAT YAZICI VETİX VETERİNER KLİNİĞİ

ŞERİFALİ MAH. TURGUT ÖZAL BLV. NO:109/B PK:34776 ÜMRANİYE - ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 19.02.2020 01:29:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Aslı T.

Aslı T.

19 Şub 2020

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : SERHAT YAZICI VETİX VETERİNER KLİNİĞİ
  • Tabela Ünvanı : VETİX® VETERİNER KLİNİĞİ
  • Kuruluş Tarihi : 20 Aralık 2019 Cuma
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 38464593158
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 224561/5
  • NACE Kodu : 750004
  • Faaliyet Alanları : Kuş, Evcil Hayvan v.b. Satıcılığı
  • Mersis No : 3846459315800001
Vetix® Veteriner Kliniği, rutin kontrollerden ileri tıbba kadar tüm hayvanların sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tecrübeli hekim ve personelleriyle her hastaya benzersiz bir birey olarak odaklanarak Ümraniye – Ataşehir Şerifali bölgesinde en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sevimli dostunuzun ailenizin bir parçası olduğunu biliyoruz. Uzun sureli evcil hayvan bakımı Vetix personeli olmanın şartlarından biri olduğu için sizinle onun arasındaki bağı çok iyi biliyoruz. Biz de sizler gibi onların üzerine titriyoruz. Kliniğimiz sıcak, misafirperver hoşgörüsü sayesinde aile ortamında stressiz tedavi hizmeti sunma gayret ile sizin ve sevimli arkadaşınızın ailemizin bir parçası olacağından eminiz.

Koruyucu Hekimlik ve Veteriner Danışmanlık
Aşı, iç parazit, dış parazit uygulamaları için bir takvim oluşturup zamanı geldiğinde sizlere randevunuzu hatırlatarak petinizin sağlığını maksimum seviyede korumaya yardımcı oluruz.

Evcil hayvanınızın tedavisi, bakımı, eğitimi, alışkanlıkları ile ilgili durumları ve aklınıza gelebilecek tüm soruları bizler ile paylaşarak sorunlarınıza çözüm bulmamızı sağlayabilir ve onlara daha kaliteli bir yaşam sürdürmenin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Dahiliye
Veteriner hekimlikte akciğer, kalp, böbrek, karaciğer, pankreas, safra kesesi, mide, bağırsaklar, endokrin sistem gibi birçok iç organın hastalıkları, yapısal ve işlevsel bozuklukları ile bu organların korunması için yapılan uygulamaları kapsar.

Köpeklerde kalp rahatsızlıkları, köpek gençlik hastalığı, kanlı ishal, barınak öksürüğü, hormonsal rahatsızlıklar, kedilerde FİP, kedi AIDS’i – FIV, kedi lösemi, diyabet, böbrek yetmezliği, idrar yolu enfeksiyonları, hipertiroidizm, sarılık, safra kesesi iltihabı, pankreas itihabı, yangısal bağırsak sendromu, gastrit ve daha bir çok hastalık dahiliye alanına girer. Hemogram tahlili, biyokimya tahlili, ultrason muayenesi, röntgen gibi uygulamalar kliniğimizde yapılmaktadır. Bu tip uygulamalar için öncesinden randevu alınız.

Cerrahi
Yaralanma sonucu dikiş uygulamaları, kemik ameliyatları, mide – bağırsaklardan yabancı cisim çıkarılması, tümörlerin uzaklaştırılması, apse ve hematom tedavisi, açık yara tedavisi, ortopedi, eklem rahatsızlıkları, kulak rahatsızlıkları gibi konularda tam teşekküllü bir ameliyathanede işin ehli cerrahlar eşliğinde her türlü işlem kliniğimiz bünyesinde yapılmaktadır. Steril bir ortam en önemli önceliğimizdir. Operasyon sonrası bakım, kendi petimize verdiğimiz önem neyse onlara da aynı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Doğum ve Jinekoloji
Kedi ve köpeklerde üreme dönemi davranışları, hormonsal değişiklikler, doğuma yardım, sezaryen, yavru bakımı, köpeklerde suni tohumlama, dişilerde kızgınlık zamanının tahmini, kısırlaştırma gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Kısırlaştırma işlemi neden olmalı? Ne zaman olmalı? Dişi köpeğim ne zaman kızgınlığa gelir? gibi sorulara cevap bulmak için bizden randevu isteyin.

Ağız ve Diş Sağlığı
Diş eti rahatsızlıkları, diş çürükleri, diş taşları ve plaklar, mukoza hastalıkları, ağız kokusu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Yavrularda diş değişim dönemi danışmanlığı, rutin ağız bakımı, diş temizliği gibi konularda VetiX, aklınıza gelen ilk seçenektir.

Pet Kuaför
Özellikle uzun tüylü ırklarda tüy bakımı, deri sağlığını etkileyen en önemli faktördür. Traş, tüy ve deri bakımı, medikal banyo ve masaj, tırnak bakımı hizmeti için profesyonel kadromuz sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Köpeğiniz veya kediniz yanınızda yürürken onun pırıl pırıl tüylerinin dalgalanmasını izlemekten gözlerinizi alamayacaksınız.

Dermatoloji
Alerjik dermatit, egzama, mantar, uyuz, tüy döküntüsü, kaşıntı, tırnak mantarı gibi konularda en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Alerji testi, mantar kültürü, anti alerjik diyet düzenlemesi gibi konularda hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçin.

Acil Servis
Doğru ve zamanında müdahale hayat kurtarır. Trafik kazası, yüksekten düşme, kavga, ısırılma, zehirlenme gibi acil müdahale gerektiren durumlarda bizi arayın.

Evde Hizmet Servisi
Sağlıklı kedi ve köpeklerde rutin aşılamalar ve mama için eve servis hizmeti veriyoruz. Kliniğe gelirken yaşanan taşıma kutusu ve yolculuk stresini ortadan kaldırıyoruz. Evinizin sıcaklığında aşı hizmeti ve mama siparişi için 2 gün öncesinden randevu almanız yeterli.

RESMİ FAALİYET KONUSU
SAĞLIK HİZMETLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / ÜMRANİYE Bölgesinde Veterinerlik hizmetleri (hayvan hastanelerinde verilen hizmetler hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu: VETERİNER HİZMETLERİ (HAYVAN HASTANELERİNDE VERİLEN HİZMETLER HARİÇ)

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SERHAT YAZICI VETİX VETERİNER KLİNİĞİ
İPTAL