SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÜNİVERSİTE MAH. İSTİKLAL CAD. NO:22 PK:34320 AVCILAR - AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.10.2019 13:54:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 13 Ağustos 2014 Çarşamba
  • Sermaye : 10000
  • Vergi Numarası : 7810523305
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 934316-0
  • NACE Kodu : 222104
  • Mersis No : 0781052330500015
  • E-Tebligat Adresi : 25949-81249-66784
Sözübir Metal | Alüminyum Profil, Alüminyum Boru, Alüminyum Levha, Alüminyum Kutu Profil, Alüminyum Köşebent, Alüminyum Çubuk, Alüminyum Perde, Ray Profilleri, Alüminyum Reklam Profilleri

Alüminyum sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesini ve profesyonelliğini her geçen gün amatör ruhla yükselten SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., müşterilerinin tüm alüminyum profil ve levha ihtiyaçlarını standart kalıplar ve müşteri odaklı özel kalıplarıyla karşılayıp, günden güne gelişerek satış kapasitesini arttırmıştır.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki her türlü gelişme ve yeniliklere açık olan SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., müşterilerinin isteklerini EN kaliteli, EN güvenilir, EN ekonomik ve EN hızlı karşılamayı kendine Misyon bilmektedir. Her geçen gün farklı sektörlere çözüm ortağı ve ciddi partner olma sorumluluğunu Vizyon edinmiştir.

SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., Türkiye’ nin hemen hemen her ilindeki farklı sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarını İstanbul Avcılar Merkez ofisinden stoktan ve hızlı üretimi ile karşılamaktadır.

SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., yurtiçi üreticilerin ürünlerine ilave olarak, ürünlerde istenen farklı renklerdeki boyama ve mat ve parlak olmak üzere yerli ve ithal renkteki eloksal kaplama hizmetlerini de en uygun zamanlı ve en uygun ücretli olarak vermektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
b. Her türlü alüminyum doğrama, alüminyum kapı pencere, panjur işlerini yapmak, alınan işleri başka firmalara yaptırmak
c. Her türlü metal, akrilik stand reyonları, teşhir standları, metal stand, market alışveriş arabaları imali, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
d. Her çeşit zamak, çinko, alüminyum, baskı dökümü, ithalat ve ihracatını yapmak
e. Şirket her türlü madeni halka, kanca, zincir, civata, vida, somun, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
f. Şirket yurtiçi ve yurtdışında her türlü metal ve renkli metal ile metal hammadde ve madenlerinin işlenmesi, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Yurt içinde ve yurt dışında her çeşit radyatör, kalorifer kazanları imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak
h. Her türlü pik döküm imalatı, ihracatı ve toptan satışını yapmak. i. Her türlü kalıp aparatı imalatı ve toptan satışını yapmak. j. Kalıp parça imalatı ile ilgili her türlü torna tesviye işleri yapmak, yaptırmak.
k. Talaşlı imalat ve bu sanayi dalına ait her türlü hammadde, mamul madde, yarı mamul madde ile yedek parça makine, alet ve malzemenin, her türlü hassas ölçü alet ve cihazları, el aletleri, takım aparatları, takım tezgahları imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak.
l. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir,satabilir,kiralar,kiraya verir,bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir,ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak,intifa, sükna,gayrimenkul mükellefiyeti,kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tahsisi, ifraz tevhit, taksim,parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL