TEK GARANTİ SERVİS VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜNEŞLİ MAH. 1332.SOK. BARGAN APT. NO:4 A/B1 BAĞCILAR - BAĞCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.10.2020 15:55:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TEK GARANTİ SERVİS VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Mart 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 100.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - GÜNEŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8330991601
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 242541-5
 • Oda Sicil Numarası : 1232301
 • NACE Kodu : 952201
 • Faaliyet Alanları : Beyaz Eşya İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0833099160100001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-66189-38079
ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ Meslek grubunda, BAĞCILAR / İSTANBUL Bölgesinde Evde kullanılan elektrikli cihazların onarımı (buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, oda kliması, elektrikli küçük ev aletleri, vb.) konularında hizmet vermektedir.
1- Her türlü dayanıklı tüketim malları, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon,bilgisayar video, teyp, radyo, mutfak robotları, saç kurutma makinesi, müzik seti, fırın, şofben, elektrik süpürgesi, uydu anteni, elektrikli ve elektriksiz küçük ev aletleri, elektrikli ısıtıcılar, her türlü elektrik ve elektronik eşya, beyaz eşya, oto teyp, cd çalar, dvd, vcd ve benzeri ürünlerin ve sarf malzemelerinin alımını, satımını ve pazarlamasını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende olarak yapmak, bakım, onarım ve servis hizmetlerini yapmak ve yaptırmak, yedek parçalarının ticaretini yapmak.
2- Şirket yurt içinde ve yurt dışında her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, sistem ve cihazlarının elektrikli ve elektronik aletlerin, alım ve satımını, tamir ve bakımını, tesisat proje taahhüt işlerini, ithalat ve ihracatını yapar. Servis hizmetlerini verir.
3- Konusu ile ilgili mallarını teşhir edebilmek için yurt içinde ve yurtdışında satış mağazaları, depo, büro ve şube açabilir, her türlü sergi gösterisi ile benzeri organizasyonları düzenler, iştirak eder ve reyon alır, satar veya kiralar veya kiraya verir.
4- Konusu ile ilgili malların imalatını yapmak veya fason yaptırmak üzere yurt içinde ve yurt dışında fabrika ve tesisler kurar veya kiralar.
Konusu ile ilgili kanunların şirketlere izin verdiği her türlü hak ve yetkileri kullanır. Şirkete ait malları, binaları, arazileri, makineleri işletebilir, satabilir, rehin ve ipotek verebilir veya teminat gösterebilir.
Yerli ve yabancı holdingler veya şirketler ile veya hakiki şahıslarla kısa veya uzun süreli adi ortaklıklar kurabilir, bunlarla geçici iştirakler de bulunabilir ve mali mesuliyet dağıtımına dayanan anlaşmalar yapabilir.
5- Amaç konusu ile ilgili olarak her türlü ulaşım ve taşıma araçlarını satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, ipotek almak ve vermek.
6- Şirket amaç ve konularını gerçekleştirmek için her türlü teşvik belgesi alabilir.
7- Konularıyla ilgili her türlü sanayi ve iş makineleri, cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanların alımını, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak.
8- Konularıyla ilgili yurt içi ve yurt dışı temaslar yapmak, fuarlara katılmak, yurt içi ve yurt dışı irtibat büroları, mağaza ve temsilcilikler açmak, komisyonculuk, distribütörlük, mümessillik, bayilik almak, vermek, acentelikler kurmak, kurdurtmak.
9- Kendi nam ve hesabına markalar ihdas ve tescil ettirebilir bunları devir edebilir veya kiralayabilir.
Başkalarına ait marka, ihtira beratı ve know-how devir alabilir, kiralayabilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TEK GARANTİ SERVİS VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL