TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTAYÇEŞME MAH. SARIGÜL SOK. SOYKENT SİTESİ A BLOK 1/A PK:34104 MALTEPE - MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.12.2021 13:42:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 15 Ocak 2016 Cuma
 • Sermaye : 10000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKYALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8360456021
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 18984-5
 • Oda Sicil Numarası : 1009040
 • NACE Kodu : 620201
 • Faaliyet Alanları : Bilgisayar Sarf Malzemeleri Satıcılığı
 • Mersis No : 0836045602100016
 • E-Tebligat Adresi : 25959-36187-93474

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Teknorya Bilişim Hizmetleri, kişisel bilgisayarlar, çevre birimleri, baskı çözümleri, ofis ve tüketim ürünleri, ev elektroniği, yazılım ürünleri ana gruplarında ürün satışı yapan bir ticaret firmasıdır. Sattığımız tüm ürünler marka / distribütör / ithalatçı garantisi altındadır.

Ayrıca GANG markalı ürünlerin resmi ithalatçısıyız.

Misyon ve Vizyonumuz
Teknorya, etik değerler çerçevesinde, müşteri memnuniyeti öncelikli örnek gösterilen bir şirket olma çabasındadır.

Bunu sağlayabilmek amacıyla önde gelen dünya çapındaki markaların iş ortakları ile çözüm ve memnuniyet odaklı olarak ürün sunmak ve sattığı ürünün arkasında durmak temel görevimizdir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)
Firmanın iş Konusu
1. Yazılım Uygulamaları danışmanlığı, yazılım geliştirme, Yurt içi ve Yurt dışı yazılım danışmanlığı, yazılım pazarlama, yazılım satış, eğitim, yazılım tercüme ve yerelleştirme, yurtiçi ve yurtdışı seminer ve fuarlara katılım yazılım ithali ve ihracı, pazarlaması, uygulamasını yapmak.
2. İnternet site tasarımı yapmak, alışveriş siteleri kurmak, bu siteler üzerinde her türlü mal ve hizmet satışı, pazarlaması yapmak, her türlü İnternet hizmetleri vermek, İnternet yayınlamak, içerik kiralamak, kiraya vermek, yurt içi ve yurt dışı kuruluşlardan içerik satın almak, kiralamak ve kiraya vermek, içerik ortaklığı yapmak. Bu mecralarda multimedya video, ses ve yazılı içeriği yayınlamak, yayınlanması için teknik altyapıyı oluşturmak, bu altyapıyı kiralamak, satmak, kurulumu için danışmanlık yapmak. İnternet alan adı satışı, alımı ve pazarlamasını yapmak. Yurtiçi ve yurtdışı diğer internet faaliyeti veren kişi ve kuruluşlarla ortak satış ve pazarlama kampanyaları yapmak.
3. Yurt içi ve Yurt dışında olmak üzere tüm sektörlerdeki bilumum özel kişiler, tüzel kişiler, kamu kuruluşları ve bağlı teşekküllerin, bilgi işlem ile ilgili fizibilite, tasarımı yazılım, iletişim ağı, kuruluş, işletim, eğitim, reorganizasyon etmek bakım ve benzeri ihtiyaçlarının planlanması ve temini ile bu konularla ilgili danışmanlık hizmetlerinin verilmesi, bu konularda açılan ihalelere girmek, tahhütlerede bulunmak,
4. Her türlü bilgisayar, yazılım ve bilgisayar donanım sistemleri, imalatı, ithalatı ihracatı, taahhüdü, mümessilliği, komisyonculuğu toptan ve perakende alım ve satımı ile bunlarla ilgili her türlü, bakım, tamir, pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek. Şirket bu işlemler için yurt içi ve yurt dışında temsilcilikler ve bayilikler oluşturmak, yurt içindeki ve yurt dışındaki firmalarla, ortaklık kurmak, bayilik, temsilcilik, mümessillik ve acentelikler almak.
5. Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım, donanım, kurs/eğitim, faaliyet ve taahhütlerine girmek.
6. Bilgi işlem hizmetleriyle ilgili Telekomünikasyon cihazları ve yazılım ithali, pazarlaması, satış, servis, bakım, montaj tesisi, Telekomünikasyon cihazları yedek parçaları, ithali, pazarlaması ve satışını yapmak.
7. Meriyetteki kanunlar çerçevesinde her türlü bilgisayar ve bilgisayar donanımlarının bilgisayar ve diğer bilgisayarlarla ilgili elektronik parçaların yan ürün ve aksamlarının yine bunlarla ilgili her türlü sistem, cihaz, ara, birim, donanım, devre parçaları ve benzerlerinin tasarımı, bakım ve onarımı alımı, satımı, pazarlaması bu konularla ilgili her türlü elektronik ve bilgisayar cihazlar ile bunlarda kullanılan ürün, aksam, aksesuar parça ve malzemelerinin ve benzerlerinin ihracatı, ithalatı ve dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
8. Bilgisayar ve diğer elektronik aletlerde kullanılan disk, disket, CD rom ve buna benzer ürünler ile her çeşit monitör, harddisk, klavye gibi bilgisayarların çalışabilmesi için her türlü elektronik parça aksam, aksesuar, ham, yan mamül ve mamüllerin her çeşit bilgisayarda kullanılan programların ihracatı, ithalatı, ve dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
9. Her türlü telefon, mobil telefon, çağrı cihazı, telsiz telefon, teleks ve telefaks gibi telekomünikasyon ile ilgili her türlü cihazın alım satımı, hat alınması, ve komisyonculuğunu yapmak, bunlarla ilgili bayilik almak, ithalatı ve ihracatını yapmak.
10. İletişim ve Telekomünikasyon alet ve gereçlerinin, malzeme ve yedek parçalarının, aksesuarlarının toptan ve perakende iç ve dış ticaretini yapmak,
11. İletişim ve telekomünikasyon alet ve sistemlerinin bakım ve onarımını yapmak. Bu maksatla atölyeler tesis etmek, işletmek.
12. Şirket, gerçek ve tüzel kişilikler için her türlü konuda ölçme ve değerlendirmede bulunur. Bunun için gerekli çağdaş tüm metodları bilimsel ve teknolojik destek araçları kullanılır. Sonuçları rapor, bülten, bildirge vb. şekillerde kamuoyuna duyurur.
13. Kurumların çalışanlarının iyileştirilmesine yönelik danışmanlık araştırmalar, ölçme değerlendirme yapar. Promotör çalıştırma faaliyetlerinde bulunur.
14. Her türlü dayanıklı tüketim mallarını ile bunların yedek parça ve aksamlarının imalatını ithalatını ihracatını ve pazarlamasını yapmak.
15. Pamuklu yünlü keten ipek suni ve sentetik elyaftan mamül her türlü kumaşlardan iç ve dış giyim (Ceket, pantolon, gömlek kaban, etek, mont, bluz, elbise, iç çamaşır vs. )her türlü tekstil ürünlerinin imalatını dokuma ve baskı etiket ile tekstil ile konfeksiyon sanayide kullanılan tüm aksesuar çeşitlerinin imali ithali ihracı toptan ve perekende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
16. Her türlü pamuk yün ve diğer ipliklerden mamül örme ve dokuma kumaşların imalini ithali ihracını toptan ve perakende dahili ticaretini yapmak.
17. Deri giyim eşyası ile ayakkabı sanayinde kullanılan her türlü astar deri, ilaç, kösele gibi ham ve yardımcı madde ve malzemeler ile bu tür sanayide kullanılan her türlü makine alet, edevat ve yedek parçanın ihracatını ve alım satımını yapmak.
Şirket bu amaçlarını gerçekleştirmek için ; Şirketin amacı ile ilgili olarak ithalat, ihracat, fason, ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL