TEZZ 2019 DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. MERDİVENKÖY YOLU CAD. NO:70 A PK:34750 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 21.03.2020 01:54:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Habib S.

Habib S.

20 Mar 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TEZZ 2019 DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : TEZZ TAKSİ
 • Kuruluş Tarihi : 19 Nisan 2019 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8430645272
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 189761/5
 • Oda Sicil Numarası : 1179544
 • NACE Kodu : 493201
 • Faaliyet Alanları : Taksicilik
 • Mersis No : 0843064527200001
 • E-Tebligat Adresi : 25939-65172-74541
Tezz Taksi – Tezz Taksi Türkiye
Türkiye'nin yeni taksi markası artık sizlerin hizmetindedir.
Her gün bir az daha büyüyen Türkiyemize hizmet vermek, Türkiyemiz için büyümektir. İyiki varsınız ve iyiki bizleri tercih ettiniz. Temennimiz kısa zamanda yeni milli markamızı her yerde görmek, gördükçede ne mutlu Türküm demektir.

Yolculuklar çok daha kolay ve güvenli olacak
Kolay adres arama
Gideceğiniz adresi yazarak, ne kadar sürede ve tahmini ne kadar para harcayacağınızı görebilirsiniz.

Zaman ayarlaması
Zamanı ayarlayarak taksinin, aracsız şöförün ve gerekirse çekicinin sizin konumunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Araçsız şoför
Size aracınızı kullanmak için deneyimli şoförmü gerekli? Nerede olursanız olun biz ordayız.

Çekici
Aracınızla yoldamı kaldınız? Hiç dert etmeyin, Tezz bir zamanda sizi istediğiniz servise götüreceğiz.

Ödeme şeklini kendin seç
İster kredi kartı, ister kare kod, ister NFC (dıt), istersende nakit ödeme yapabileceğiniz tek sistem.

Telefonla araç çağırma
Çağrı merkezini arayarak dakikalar içerisinde konumunuzu bildirerek taksi(sarı, turkuaz ve lüks siyah) araçsız şoför ve çekici çağıra bilirsiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
ŞEHİRİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI Meslek Grubunda İSTANBUL / ATAŞEHİR Bölgesinde Taksi ile yolcu taşımacılığı (dolmuşlar hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
A-Şirket konusu ile ilgili olarak dış ticaret yapar.
B-Taksi işletmeciliği ve taksi durağı işletmeciliği yapmak açılacak taksi durağı ihalelerine girmek ihaleler açmak işletilen taksi duraklarına ortak olmak kiraya vermek kiralamak işletim hakkını devretmek taksi işletmeleri telsiz sistemi mobil istasyon ve kontrol istasyonu kurmak ve bu sistemleri çalıştırmak, taksi kiralama, şirketlere sürücü ve nitelikli eleman kiralanması, taksilere özel yardım ve servis hizmetleri yapmak, taksi organizasyon işlerine çözüm sunmak ve bu sektörle ilgili teklif hazırlayıp rapor düzenlemek ve danışmanlık yapmak. Yasal mevzuat çerçevesinde; taksilerde kullanılacak taksi fişi, pos fişi, navigasyon, araç takip sistemleri, telefon, sms, görme özürlüler için sesli tarife uygulaması, geniş raporlamalar ve takibi gibi bir çok teknik özellikleri ile tüm ulusal ve uluslararası sertifikasyonlara sahip dijital, moder, ve ergonomik her türlü taksimetre cihazlarının ve bu cihazların tamamlayıcı unsurları olan her türlü yedek parça, aksesuar, kağıt ve filmlerinin ithalatını, ihracatını,dahili tedarik ve ticaretini yapmak. Her türlü taksimetre cihazlarının araç takip cihazların kurulumu ve kullanımı konularında eğitimi ve teknik desteğin verilmesi. Bu teknik desteklerin sunulmasında, yurt içinden veya yurt dışından başka kurum, kuruluş veya kişiler ile işbirliği yapmak, destek almak, destek vermek, servis ve satış sonrası hizmetlerde kalite ve faydanın artırılması ve taksici esnafının anlaşmalı servisler noktasında servis ağı oluşturulması. Yasal mevzuat çerçevesinde; taksi işletmeciliği faaliyetlerinde bulunmak,taksici esnafı ile ilgili sosyal ve ekonomik araştırmalar çerçevesinde iktisadi faaliyetlerde bulunmak, taksilerin iç ve dış cephelerine reklam verebilir, bu konuda taksiciler ile yapılacak anlaşmalar doğrultusunda gerekli görsel ve dijital reklamasyon çalışmaları yapabilir. Taksici-müşteri ilişkileri organize etmek, araç kiralamak, servis hizmetleri vermek ve alım/satış işlemlerinde aracılık etmek veya taraf olmak.
C-Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalatı, ihracatını ve kiralama hizmetleri yapmak. Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon,kamyonet, traktör, taksi motosiklet, bisiklet, treyler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava deniz taşıtlarının, greyder, silindir vb. ağır iş ve sanayi makinelerini, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. Yabancı oto kiralama şirketlerinin mümessilliği almak, yurt içinde ve yurt dışında kiraladığı veya satın aldığı araçlarla ren ta car hizmetleri yapmak. Şirket aktifinde kayıtlı bulunan kayıtlı araçları üçüncü şahıslara veya firmalara kiraya verebilir. Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. Yedek parça alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara,hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerinin almak ve servislerini açmak, işletmek. Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek. Her türlü nakil vasıtalarına ait yedek parçanın alım satım ithalat ihracat imalatını yapmak. Otomotiv sektörü ile ilgili mekanik, elektrik, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını her türlü yedek parçalarını imal etmek. İthalat ihracat ve dahili ticaretini yapmak her türlü oto yedek parçalarının yurt içi ve yurt dışı mümessillik distribütörlük ve acentelik yapmak Türkiye genelinde her türlü araçla (binek,jeep vb)oto kiralama hizmetleri vermek. Araçlı ve araçsız şoför temini turizm taşımacılığı sunmak, asistanlık hizmetleri vermek. Yabancı oto kiralama şirketlerinin mümessilliğini almak, konusu ile ilgili olarak yurt dışından her türlü araç ithalatı yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında kiraladığı veya satın aldığı araçlarla ren ta car hizmetleri yapar.
D-Yurt içinde ve yurt dışında, turistik amaçlı geziler için turlar düzenlemek, yerli yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek, tesisler kurmak, kurulan tesisleri satın almak, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu faaliyetlerle ilgili yurt içinde ve yurt dışında tanıtım, danışmanlık işlerini yapmak, fizibilite etütleri yapmak, turizm acenteliği hizmetlerini sunmak, bu konuda mümessillik hizmetleri yürütmek, turistik turlar düzenlemek, yurt içinde ve yurt dışında turistik tesisler,otel ve motellerde, tatil köyü ve kampingler,terminal, spor ve sağlık tesisleri,lokanta,kafeterya play,lunapark ve parklar, diğer turistik tesisler inşa etmek, işletmek, kiralamak, kiraya vermek, mevcutlara iştirak etmek, her türlü turistik eşya ve spor malzemesinin imal,toptan ve perakende ticaretini,ithal ve ihracatını yapmak, seyahat acenteliği yapmak, kurulmuş acentelere ortak olmak,uçak,otobüs,gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak, hava kara deniz yolları ile her türlü insan ve mal taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmak, hava, kara, deniz taşıtları almak, satmak, kiraya vermek ve .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TEZZ 2019 DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL