TİDAP TURİZM ÇED RUHSAT-KALİTE GIDA ÇEVRE DANIŞMANLIĞI MÜHEN DİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ PAZARLAMA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KAYAPA SANAYİ BULVARI NO:14 PK:16315 NİLÜFER - NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 28.11.2019 14:05:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : TİDAP TURİZM ÇED RUHSAT-KALİTE GIDA ÇEVRE DANIŞMANLIĞI MÜHEN DİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ PAZARLAMA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 3 Temmuz 1992 Cuma
  • Vergi Dairesi : BURSA - ÇEKİRGE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 8440014753
  • Ticaret Odası : BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 2652
  • NACE Kodu : 711299
  • Mersis No : 0844001475300017
  • E-Tebligat Adresi : 25999-55164-25819
1992 yılında Kayapa Sanayi Bölgesin’de 3.500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olan TİDAP ARITMA çevre sektöründe proje , danışmanlık ve makine ekipman üretimi ile hizmet vermektedir.

Standart üretimin yanı sıra projelerin gereklerine uygun olarak istenen %100 sonuç alacak özel makine-ekipman dizaynı, tecrübeli mühendislik kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz arasında fiziksel ve biyolojik arıtma sistemlerine yönelik tüm makine-ekipman ile çamur susuzlaştırma ekipmanları yer almaktadır. TİDAPAK® paket arıtma üniteleri evsel ve gerekli makinelerin akuple edilmesiyle endüstriyel atıksuların arıtılmasında çözün olanağı sunmaktadır.

Tam ve yarım köprülü SIYIRICI sistemleri, dip sıyırıcılar, yoğunlaştırıcılar, yüzeysel havaladırıcı AERATÖR sistemleri, karıştırıcılar, ızgara ve özel proseslere uygun DİK MİLLİ SANTRİFÜJ POMPALARI ve tıkanmayan yüksek kapasiteli özel santrifüj pompa üretimleri ile sanayicilerimize sorunsuz ekipmanlar sunmaktadır.Çamur susuzlaştırma sistemleri kapsamında, hidrolik ve manuel olarak üretilen TİDAP FİLTREPRES sistemleri, katı, sıvı ayrımında atıksu arıtma sektörü dışında kimya, gıda, madencilik sektörlerince de kullanılmaktadır.

TİDAP Çevre Hizmetleri Birimi, Yatırım Danışmanlığı ve Yer Seçimi, Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası, EMİSYON Ölçümleri ve İzninin Alınması, Gayrisıhhi Müessese Ruhsatı, Çevre Mevzuatı Danışmanlığı, Katı Atık Deponi ve Bertaraf Tesisleri Projelendirme ve Taahhüdü ile Çevre Denetimi Hizmetlerini Türkiye genelinde vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TİDAP TURİZM ÇED RUHSAT-KALİTE GIDA ÇEVRE DANIŞMANLIĞI MÜHEN DİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ PAZARLAMA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL