TRUE TARGET İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERDİVENKÖY MAH. BORA SOK. NİDA KULE GÖZTEPE SİT. A APT. NO:1-3/22 PK:34732 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.10.2020 15:41:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TRUE TARGET İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : TRUETARGET
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 11 Aralık 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ERENKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8591128057
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 270039-5
 • Oda Sicil Numarası : 1259801
 • NACE Kodu : 702203
 • Mersis No : 0859112805700001
 • E-Tebligat Adresi : 25888-04124-91709
 • Çalışan Sayısı : 2-10
True Target İnsan Kaynakları
SGK Teşvik ve Danışmanlık, VERBİS Danışmanlık, Bordro Danışmanlık

True Target İnsan Kaynakları olarak tecrübemizle firmanıza uygun ve yüksek tasarruf sağlayabileceğiniz teşvik çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Doğru Hedefe ulaşmanızı sağlamak amacıyla yanınızdayız.

Önce sizi dinliyor, size en iyi faydayı sağlamak için gerekli yolları sunuyor , isteğiniz doğrultusunda firmanızın faydalanabileceği teşvikleri doğru çözümlerle uygun oranlarla sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor , gerekli tüm riskleri hesaplayıp riskleri sıfıra indirgiyoruz. Firmaları büyük / küçük diye ayırt etmeden tüm enerjimizle çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. True Target İnsan Kaynakları olarak dün olduğu gibi bugün de, ihtiyaç duyduğunuz her alanda; ilk günkü gibi heyecanlı, dinamik ve profesyonel personellerimizle desteğe hazırız.

Hakkımızda
True Target İnsan Kaynakları 2019 yılında Bursa’da kurulmasına rağmen , sektöründe geçmişten elde ettiği deneyim,bilgi ve hizmet kalitesi sayesinde kendisini hızla geliştirmiş ve birçok önemli firmayla çalışan ve kendisini müşteri memnuniyeti için sürekli geliştiren bir firmadır. True Target İnsan Kaynakları, firmalara insan kaynakları konusundaki teşvik&bordro haricinde ücretsiz olarak SGK Danışmanlığını da sunarak hizmeti en üst seviyede tutar. True Target İnsan Kaynakları insan kaynaklarına ve müşteri memnuniyetine en üst sırada önem veren bir şirkettir. True Target İnsan Kaynakları; müşterilerinin her zaman farklı bir ikameye sahip olduğunu bilerek her gün müşterilerinin beğenisini ve güvenlerini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu hedeflerini gerçekleştirir. SGK & İşkur teşvik danışmanlığı ile işçilik maliyetlerinizde yılda %37,5 'a varan tasarruf sağlatan True Target İnsan Kaynakları aynı zamanda tüm güncel konuları takip ederek müşterilerine düzenli olarak bilgilendirme sağlar. True Target İnsan Kaynakları olarak SGK Teşvikleri haricinde Bordro hizmeti de vererek müşterinin A’dan Z’ye tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinde en üst seviyede rol oynar. Aynı zamanda Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında Bilişim&Hukuksal ve İnsan Kaynakları tüm süreç uyumluluk aşamasında Avukatları ve Yazılım Mühendisleriyle müşterilerine VERBİS uyumluluklarını gerçekleştirir.

HİZMETLERİMİZ
GENEL (SGK TEŞVIK İŞ VE SOSYAL GÜVENLIK DANIŞMANLIĞI)
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ
YATIRIM TEŞVİKLERİ
İŞKUR TEŞVİK DANIŞMANLIĞI
YABANCI PERSONEL İÇİN ÇALIŞMA BAŞVURUSU
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (VERBİS DANIŞMANLIĞI)

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, KADIKÖY / İSTANBUL Bölgesinde İnsan kaynakları yönetim danışmanlığı faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TRUE TARGET İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL