TVR DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

OSMANAĞA MAH. NÜSHETEFENDİ SOK. TEVER APT. NO:24/3 PK:34714 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.01.2022 12:24:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TVR DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 3 Ekim 2018 Çarşamba
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KADIKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8830763211
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 158219-5
 • Oda Sicil Numarası : 1148071
 • NACE Kodu : 469001
 • Mersis No : 0883076321100001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-61188-76398
TVR DIŞ TİCARET
Dubex bir TVR Dış Ticaret markasıdır. TVR, İstanbul Türkiye’de yer alan bir kaliteli evcil hayvan ürünleri üreticisidir.

Bugünlerde Dubex, bölgedeki lider evcil hayvan ürünleri üreticilerinden biridir. 1200 farklı ürün kapasitesiyle müşterilerine geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Faaliyetlerini 3500 metrekarelik üretim tesislerinde 60 çalışanı ile sürdürmektedir.

Büyük pet zincirlerinin ve distiribütörlerin Dubex’i seçme sebepleri düşük gümrük vergileri, düşük navlun masrafları ve kısa termin süreleri gibi müşterilerine sağladığı avantajlardır.

Dubex 4 farklı kıtaya ihracatını sürdürmektedir. Bu başarıdaki sırrımız sürekli koruduğumuz kalitemizdir.

Dubex her zaman kalite sorumluluğu bilincinde sadece orijinal ve birinci sınıf materyaller kullanmaktadır, trendleri takip ederek evcil hayvanlara en iyisini sunmaktadır.

Dubex ürünleri Avrupa Birliği ve ABD pazarlarını hedeflemektedir. Bütün ürünlerimiz evcil hayvan sağlığı için onaylanmış materyallerden üretilmiştir ve uluslararası standartların gereklerini yerine getirmektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPTAN VE DIŞ TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / KADIKÖY Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalardaki toptan ticaret (çeşitli malların toptan satışı) (bir başka ülkeyle yapılan toptan ticaret hariç) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: Yurt İçinde ve yurt dışında şirketin faaliyet konusu olan sınai ,zırai ve ticari her çeşit ürün ve hizmetleri perakendeve toptan olarak almak , satmak, ithal etmek ,ihraç etmek , üretmek , ürettirmek. Ayrıca , şirketin çalışma konusuna giren her çeşit ürün ve hizmetler için mümessillik , acente, distribütörlük yapmak, şirketin önemli çalışma konularıdır. Bu çalışma amacı ve konuları ile ilgili olarak; çalışma amacı ve konuları ile ilgili olarak ; 1-) Aktariye ve Kuruyemiş Her türlü kuruyemiş ürünlerinin , hertürlü baharat ve aktariye ürünlerinin , her türlü şifalı bitkilerin , her neviçekirdek , çiğ kahvenin , granül kahvenin , kakao ve kahve kremalarının ve benzeri mamüllerin alımı , satımı , imalatı ve ithalat ve ihracaatını yapmak, ürettirmek , ambalajlamasını gerçekleştirmek ve pazarlamasını yapmak


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TVR DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL