ULUS TEŞVİK DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

DEMİRTAŞ MAH. ORD.PROF.DR.CEMİL BİRSEL CAD. ŞAHİN İŞ HANI 20/211 FATİH - FATİH / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.10.2020 15:39:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ULUS TEŞVİK DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 7 Şubat 2020 Cuma
 • Sermaye : 350.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HOCAPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8890688909
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 234359-5
 • Oda Sicil Numarası : 1224118
 • NACE Kodu : 702202
 • Mersis No : 0889068890900001
 • E-Tebligat Adresi : 25939-01109-01129

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, FATİH / İSTANBUL Bölgesinde İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık) konularında hizmet vermektedir.
DANIŞMANLIK 
Yurtiçinde ve yurtdışında ticari, idari tüm alanlarda yönetim danışmanlığı yapmak kaydıyla, her türlü danışmanlık ve yönetim hizmeti vermek ve tüm bu alanlarda iştigal eden kamu, yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerinin danışmalığının ve yönetimini üstlenmek kurum performansını arttırıcı organizasyonel gelişim, değişim yönetimi, yöneticilik ve liderlik becerilerini geliştirme, müşteri odaklı, yüksek performanslı kurum kültürü yaratma, satış etkinliği sağlama, alanlarında danışmanlık, araştırma, geliştirmek hizmetleri, ile bunların eğitim hizmetlerini yapmak, yaptırmak, sağlamak, Insan kaynakları danışmanlık hizmetleri vermek, personel ise alımı, personel eğitimi vermek ve dışarıdan almak, şirket stratejileri oluşturmak, şirket personeli iç yönetmeliğini tanzim etmek, personel performans değerlendirmeleri yapmak, personel kariyer planlamaları yapmak, yetkinlik modelleri oluşturmak, şirket kurumsal kimliği oluşturmak, şirket organizasyonlarını yeniden yapılandırmak, şirketlerin yemek, ulasım, güvenlik gibi destek hizmetlerin satın alınmasında danışmanlık yapmak.
Şirketlere kalite danışmanlık hizmetleri vermek, kalite denetimleri yapmak, personel iyileştirme çalışmaları yapmak, bu hususta belgelendirme yapabilmek için teknoloji ve (know-how) ile lisanslar satın almak, satmak, aracılık yapmak.
Ulusal ve uluslararası düzeyde, her sektörden kurum, kurulus ve firmalara yönelik her türlü pazarlama ve reklam kampanyaları ile pazar arastırması ve sponsorluk faaliyetlerini tasarlamak, gelistirmek, uygulamak, anahtar teslimi yada bir bölümünü yapılacak sözlesmeler çerçevesinde gerçeklestirmek üzere projeler üstlenmek, dagıtmak, pazarlamak, satmak, kiralamak, kurulumunu yapmak, isletmek, yenilemek, ithal ve ihraç etmek.
Sosyal güvenlik kurumu tesvikleri cari dönem ve Geriye Yönelik uygulanması, Kosgeb hibe projelendirme,Kalkınma Ajansları proje uygulama ve takibi, Her Türlü Dıs kaynak kullanımı (outsourcing) Talebini yerine getirme 

BİLGİSAYAR
Bilgisayar alım satımı, ithalatını, ihracatını yapmak, bunların montaj, tamir, bakım ve onarımını yapmak.
-Bilgisayar yedek parçaları imalatı, alım satımını, ithalat, ihracatını yapmak, montajını yapmak.
-Her türlü bilgisayar sarf malzeme alım satımını yapmak, bilgisayar programı yazmak ve program lisansı almak.
-Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri ,endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek.
İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
-Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak, montajı, servisi.
-Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
-Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
-Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
-Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajı, bakımı için gerekli ham mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanımın toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajını yapmak.
-Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, destek ve servis hizmeti almak, vermek.

İTHALAT İHRACAT
a. Ülkemizin ticari iliskilerinin bulundugu ülkelerle konularımız içerisinde bulunan her türlü ticari malın ithalat ihracat ve sınır ticareti ile gümrükleme ve gümrükleme komisyonculugu ile Dıs ticaret faaliyetleri yapmak. Gümrük antreposu açmak isletmek kiraya vermek,
b. Her neviden hazır elektronik esyanın alım, satımı ile gerekli patent ve yasal iznini almak sartıyla bu cihazların yedek parça, mamul ve yarı mamul mallarını almak satmak, ithalini ve ihracını yapmak....ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ULUS TEŞVİK DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL