UYTAŞ RESTORASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ZİYA GÖKALP MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BLVR. NO:7 KAT:17/136 PK:34490 BAŞAKŞEHİR - BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.04.2021 00:11:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
2 yorum
Koray T.

Koray T.

22 Tem 2020
Huri K.

Huri K.

21 Tem 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : UYTAŞ RESTORASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : UYTAŞ RESTORASYON - MERMER SİLİMİ
 • Sermaye : 240.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9000807713
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 882091-0
 • Oda Sicil Numarası : 883250
 • NACE Kodu : 237001
 • Faaliyet Alanları : Döşemecilik (Marley, Fayans, Seramik, Karo, Mermer, Granit v.b.),Mermer Ocağı İşletmeciliği,Mermerit (suni mermer) İmal ve Satıcılığı,Taşçılık, Mermercilik ve Süsleme Taşçılığı
 • Mersis No : 0900080771300001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-99068-22965
 • Çalışan Sayısı : 11-50
Uytaş, Doğal Taş Temizleme: Cilalama ve Parlatma - Koruma - Taş Restorasyonu
Doğal Taş Restorasyonu: Granit ve mermer başta olmak üzere tüm doğal ve yapay taşların temizlik, bakım ve koruma hizmetini vermekteyiz.

HİZMETLER
Mermer Silimi & Parlatma, Doğal Taş Temizlik & Koruma, Granit Silimi & Parlatma, Çini & Mozaik Parlatma, Tezgah Silimi & Parlatma, Basamak Silimi & Parlatma, Kumlama & Fırçalama, Doğal Taş Kristalize Cila, Doğal Taş Islak Efekt, Doğal Taş Yüzey Koruma, Beton Silim & Parlatma

PROFESYONEL DOĞAL VE YAPAY TAŞ BAKIMI
Uytaş, doğal veya yapay taşlarınızın bakımı; temizliği, silimi, cilalama ve parlatma işlemi ve bu uygulamalar sonrasında korunması için profesyonel taş koruma ve bakım hizmeti vermektedir. Türkiye'de doğal taş restorasyon ve bakımında standartları belirleyen firmamız, 2001 yılından beri hizmet vermektedir.

Mermer Cila Bakım İşleri

Faaliyet Alanlarımız
Firmamız, dünya doğal taş rezervlerinin hatırı sayılır bir kısmına sahip olan ve mevcut sayıları yüzlerle ifade edilen farklı özellikteki taşlara gebe olan ülkemizden çıkarılan doğal taşların yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelen granit ve mermer başta olmak üzere tüm doğal ve yapay taşların temizlik, bakım ve koruma hizmetini vermektedir.

Müşteri memnuniyetini başarı kat sayısının en üst basamağına yerleştirilen Uytaş A.Ş, bu anlayışının gerektirdiği kalite anlayışıyla dikkat çekmektedir. Misyonunu da bu şekilde yoğuran firma, aldığı referanslar ile adeta bu anlayışını perçinlemiştir

Hedeflerimiz
Kuruluş felsefesi gereği müşterilerine, doğal ve yapay taş bakımı ve korunması konusunda komple çözüm sunmayı hedefleyen Uytaş A.Ş bugüne dek çalışmalarını bu doğrultuda başarıyla sürdürdü.

Sektöre dinamik bir yapı kazandırıp bu dinamizm ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, amaçlarımızın başında gelmektedir. Yenilikçi anlayışımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst aşamaya çıkarmak temel hedefimizdir. Sektör tecrübemiz ve çalışma azmimiz ile 2001 yılından beri aştığımız her engeli bir basamak olarak görmekte ve size daha iyi hizmet vermeyi esas olarak belirlemekteyiz.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
UYTAŞ RESTORASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL