VALENSİA ASANSÖR İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CİKCİLLİ MAH. 318 SOK. NO:4/A PK:07400 ALANYA - ALANYA / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.04.2019 22:12:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Engin Ü.

Engin Ü.

5 Nis 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : VALENSİA ASANSÖR İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : VALENSİA ASANSÖR
 • Kuruluş Tarihi : 15 Mart 2017 Çarşamba
 • Vergi Dairesi : ANTALYA - ALANYA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8830449160
 • Ticaret Odası : ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 22168
 • NACE Kodu : 432901
 • Faaliyet Alanları : Asansör Kurulması, Bakımı ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0883044916000001
 • E-Tebligat Adresi : 25959-61193-80530
VALENSİA ASANSÖR
Dünyanın en prestijli komponentlerinin kullanıldığı, firmamızda en iyi kalite ve fiyat performansı müşterilerimize sunan,valensia asansör başarıyla yükselişini devam ettiriyor.

ASANSÖR SİSTEMLERİ
Asansörde Lider Firma

Günümüzde ilerleyen teknoloji çağını yakından takip eden firmamız müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen kuruluş olmuştur.Bu yoğun ilgiye teşekkürü bir borç biliriz..

YÜRÜYEN MERDİVEN
Kalitede Ekol

Dünyanın bir çok noktasında 24 saat içerisinde milyonlarca insana hizmet verebilen Yürüyen Merdiven ve Yollarımız, müşterilerimiz tarafınan tercih edilmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
Asansör ve yürüyen merdivenleriz

Valensia marka olmasa bile, farklı marka ürünlere de en uygun fiyatlı orjinal yedek parça teminatını sağlamaktayız.

MONTAJ
Sektörün lider markası konumunu güvenilir ve kaliteli malzeme seçimiyle, başarıyla tamamlanmış projeleriyle kanıtlayan Valensia Asansör, montaj hizmetleri konusunda da ismine güvenmektedir. Valensia Asansör montaj ekibi alanında uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır. Servis ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi hazırlayarak montaj sürecine başlar ve projeye uygun olarak asansör montaj işlemini tamamlar.

Valensia Asansör müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, eğitilmiş personelimizin katılımıyla, kaynaklarımızı verimli kullanıp, sistemimizi ve ürünlerimizi gözden geçirip, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak; güvenliği, konforu ve estetiği ile size özel tasarımlar sunmak kuruluşumuzun temel politikasıdır.

Mevcut ve yeni kurulacak sanayi ve ticari işletmeler ile konutların ihtiyaçlarının, öncelikle ve özellikle mühendislik bilgi, beceri ve desteği temeline oturtulmuş yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmeti, uygun kâr ve süreklilik prensipleri çerçevesinde ve zamanında sunarak çözüm getirmek firmamızın temel misyonudur.

SERVİS & BAKIM
Konusunda uzman ve tecrübeli personellerimiz her yıl teknolojik yenilikler konusunda gerekli eğitim ve seminerlerle kendilerini geliştirmektedirler.Yönetmelikler gereki her bir personelimiz Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahiptir.Asansör sistemlerinin en önemli hususlarının başında Aylık Periyodik Bakım ve Arıza Onarım gelmektedir. İşinde deneyimsiz ve bilgisiz personeller sağlıklı asansörlerede zarar vereceğini unutmadan işimizin ne derece ciddi olduğunun bilincinde bilgi ve tecrübemizle müşterilerimize hizmet vermenin haklı gurunu yaşıyoruz.

MODERNİZASYON
Dünya metropollerinde insan trafiğinin en yoğun yaşandığı noktalarda, bugün SJEC yürüyen merdiven ve yolları kullanılmaktadır. SJEG, imzasını attığı yüksek teknoloji ürünleri ile günümüz yaşamının yüksek temposunda işlev, estetik ve güvenliği bir arada sunan üstün bir teknoloji markasıdır. 2008 Pekin Olimpiyatları, 2010 Shangay Dünya Expo Fuarı, 2011 Asya Oyunları ve dünyanın bir çok metro projesinde tercih edilen SJEG, sahip olduğu uluslararası üretim sertifikasyonları ile gerçek bir kalite güvencesidir.

DNV tarafından verilen IS09001, IS014000,0HSAS18001 ve SA8000 belgeleri, SJEG ür

Asansöre dış görünüm olarak güncel bir tasarımla yepyeni bir yüz kazandırılabilir.Asansör kabinininde bulunan duvar bölümünde paslanmaz çelik veya alüminyum alaşımlı kaplama malzemeleri kullanılarak duvarlara çağdaş bir görünüm kazandırılabilir.
Ancak sadece dış görünüm olarak asansörünüzü modernize etmeniz asansör modernizasyonu yerine geçmemektedir.Binanızda kullandığınız asansör kabininiz güvenli olmayabilir ve emniyet kriterlerini sağlayamaz durumda olabilir.Asansör modernizasyonunda asansörün bütün taşıyıcı süspansiyonları, fren tertibatlarının tamamı ile eksiksiz olarak yenilenmeli ve kabin içinde emniyet kapısı mutlak suretle tesis edilmelidir.

Valensia asansör mühendis ve uzman teknik personeli asansörün kullanıldığı mekanda gerekli inceleme ve trafik hesaplamalarını gerçekleştirdikten sonra, asansörünüzün modernizasyon ihtiyaçları doğrultusunda bir rapor hazırlanmaktadır.Uzmanlarımızın hazırlayacağı asansör modernizasyon raporunda,bakım, onarım, yedek parça ve işçilik giderlerini net olarak görebildiğiniz gibi, modernizasyon süreci ve iş teslimi zamanını kesin olarak görebilirsiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MAKİNA VE EKİPMANLARI Meslek grubunda, ALANYA / ANTALYA Bölgesinde Asansörlerin, yürüyen merdivenlerin, yürüyen yolların, otomatik ve döner kapıların bakım ve onarımı dahil kurulum işleri konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
VALENSİA ASANSÖR İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL