VST MÜHENDİSLİK HAVALANDIRMA KANAL VE EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SERHAT MAH. İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1354. CAD. FORA İŞ MERKEZİ NO:138/55 PK:06378 YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.01.2021 18:51:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : VST MÜHENDİSLİK HAVALANDIRMA KANAL VE EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 23 Aralık 2015 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : ANKARA - ULUS VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 9250502117
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 390582
  • NACE Kodu : 461301
  • Mersis No : 0925050211700013
  • E-Tebligat Adresi : 25949-47028-87968
VST MÜHENDİSLİK
Vst Mühendislik şirketler topluluğu olarak 1000’in üzerindeki ürün gamımız ile artık havalandırma, ısıtma ve soğutma sektörünün vazgeçilmez çözüm ortağıyız…

Kreatif ve yenilikçi bakış açısı ile sektör standartlarını yukarıya taşımak için çalışan Vst Grubu 2015 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için örnek teşkil edecek Vst Grubu sınıfının en iyi markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun koşullar ve zengin ürün çeşitliliği ile sunmayı hedefleyen Vst Grubu küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Isıtma, soğutma, havalandırma olmak üzere üç ana sektörde hizmet veren Vst Grubu mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra solunabilir hijyenik hava filitrasyonu alanındaki yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmektedir. Grup kalifiye çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Vst Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birliği ile müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermektedir.

Vst Grubu’nun çalışma prensipleri bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal milliyetçilik ruhunu da yansıtmaktadır. Vst Grubu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insan hayatında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun içinde bulunduğu projeler toplumun daha solunabilir bir hayat sürmesini sağlayan, insan sağlığına katkıda bulunan bir gelecek yaratmasını hedefleyen bir yaklaşım ile yönetilmektedir.

Vst Grubu hayata geçirilmesini sağladığı her proje ile topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de sektöründe yeniliğin öncüleri arasında yer alan Vst Grubu hizmet verdiği geniş ürün yelpazesi, bilgi, deneyim ve iş birliği ile hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Vst Grubu sektörel standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonu ile, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İNŞAAT MALZEMELERİ Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde İnşaat malzemesinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (inşaat demiri ve kerestesi hariç) konularında hizmet vermektedir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
VST MÜHENDİSLİK HAVALANDIRMA KANAL VE EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL