YADA PREMİUM BİLİŞİM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KUŞTEPE MAH. MECİDİYEKÖY YOLU CAD. TRUMP TOWER NO:12/18 PK:34400 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 21.01.2021 21:31:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Levent B.

Levent B.

17 Şub 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YADA PREMİUM BİLİŞİM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 2 Kasım 2020 Pazartesi
 • Sermaye : 200.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KAĞITHANE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9271081870
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 274455-5
 • Oda Sicil Numarası : 1264219
 • NACE Kodu : 620201
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri
 • Mersis No : 0927108187000001
 • E-Tebligat Adresi : 25898-27092-18166
Yada Premium - Türkiye'nin İlk ve Tek Online Kazanç Dünyası
Yada Premium İle Tanışın
Yada Yazılım Ltd. Şti. tarafından kurulan Yada Premium, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere çeşitli bölgelerde oyun ve uygulamalar geliştirip, yayınlıyor. Bu yayınların Türkiye dışında olma sebebi, yayınlardan sağlanan yabancı kur gelirinin Türk Lirasına kıyasla yüksek getiri sağlamasıdır. Bu sayede, birçok yatırımcımıza diğer yatırım alanlarına kıyasla hem yüksek hem risksiz hem de haftalık kazanç garantisi veriyoruz. Sizler için özel olarak tasarladığımız müşteri paneliyle üç farklı kazanç paketlerimizden birini seçerek, sizler de Yada Premium ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güçlü
Sektörde uzun soluklu tecrübemizin yaratmış olduğu farkla ve buna ek olarak, güçlü ve profesyonel kadromuz ve güçlü sermayemizle sektörün en güçlülerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Sabit
Tüm yatırım alanlarına kıyasla sunmuş olduğumuz kazanç sisteminde seçeceğiniz mobil uygulama paketinde sabit kazancı garanti ediyoruz. Üstelik kazançlarınızı haftalık olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Güvenli
Sektördeki deneyimimizin sayesinde yapmış olduğumuz tüm uygulama ve oyunları en iyi getiri sağlayacak şekilde tasarlayıp kullanıma sunuyoruz.

Yada Premium’un Avantajları
Siz de hemen şimdi Yada Premium ailesine katılın, Yada Yazılım güvencesiyle her geçen gün yükselen mobil yazılım sektörünün nimetlerinden faydalanın! Şeffaf yönetim politikası ve yüksek getiri fırsatları ile birikimlerinizi online olarak değerlendirin.

Kayıp Riski Yok
Yüksek yatırımlarınızın tamamını Yada Yazılım tarafından sunulacak teminatlar ile garanti altına alma fırsatı!

Düzenli Kazanç
Kazançlarınızı çekmek için vade sonunu beklemenize gerek yok! Kazançlarınızı haftalık olarak çekme fırsatı!

Yüksek Getiri
En yüksek faiz veren bankaya kıyasla en küçük kazanç modelimiz ile net 15 kat daha fazla kazanma fırsatı!

Profesyonel Kadro
Sizler için oluşturduğumuz alanında uzman müşteri danışmanlarımızla mesai saatleri içerisinde görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yada Premium olarak neler başardık?
Yapay Zeka - Araç Yazılımı

Her araçla uyumlu ve araçların yapay zeka teknolojisi ile çalışmasını sağlayan özel bir yazılım geliştirdik. Yada Yazılım olarak hala çeşitli yapay zeka projelerinin AR&GE çalışmalarını sürdürüyoruz.

İhtiyaca Özel Çözümler - Özel Yazılım Geliştirme
Devlet kurumları dahil olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşa özel yazılımlar geliştirdik. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda çağdaş çözümler uygulamaya devam ediyoruz.

Uygulama ve Oyun - Mobil Yazılım
Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere uluslararası pazarda yayınlanan birçok uygulama ve oyun geliştirdik. Firmamız hala ağırlıklı olarak mobil yazılım projeleri geliştirmekte ve hayata geçirmektedir.

Sosyal Medya Reklamcılığı - Dijital Reklamcılık
Sosyal medya reklamcılığı için birçok kurumsal firmaya danışmanlık ve reklam yönetimi hizmetleri verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Arama Ağı ve Görsel Reklam Ağı - Google Reklamları
Google reklamcılığı (arama ağları, Google görselleri, Gmail reklamları ve YouTube) için birçok kurumsal firmaya danışmanlık ve reklam yönetimi hizmetleri verdik.

AdMob - Mobil Yazılım Reklamcılığı
Google AdMob sistemi ile geliştirdiğimiz ve yayınladığımız uygulama ve oyunların içinde reklamlar yayınlayarak ürünlerimizden gelir elde ediyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek grubunda, ŞİŞLİ / İSTANBUL Bölgesinde Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.) konularında hizmet vermektedir.
A) BİLİŞİM
a)-Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri , endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
b)-Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak, montajı, servisi.
c)-Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
d)-Veri hazırlama, mobil uygulama sistemleri kurma, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
e)-Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
f)-Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajı, bakımı için gerekli ham mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
g)-Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanımın toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajını yapmak.
h)-Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
ı)-Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, destek ve servis hizmeti almak, vermek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YADA PREMİUM BİLİŞİM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL