YAHYA YAZGAN İNTERAKTİF YAZILIM

BAHÇELİEVLER MAH. KOMİK HASANEFENDİ SOK. NO:42/3 BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.05.2019 02:33:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Veli M.

Veli M.

3 Şub 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YAHYA YAZGAN İNTERAKTİF YAZILIM
 • Tabela Ünvanı : İNTERAKTİF YAZILIM
 • Yetkili : YAHYA YAZGAN
 • Kuruluş Tarihi : 18 Ağustos 2016 Perşembe
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MERTER VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 38239710520
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 46521-5
 • NACE Kodu : 620101
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri
 • Mersis No : 3823971052000011
Mobil Uygulama | TV Uygulama | Web Yazılım
Mobil Uygulama, Android uygulama, IOS uygulama hizmetlerini veren İnteraktif Yazılım Uzman Mobil Uygulama ekibi ile sektörde hizmet veren mobil uygulamada lider firma.

İnteraktif Yazılım, günümüzün dijital ve yenilikçi gelişmelerini takip eden, yaptığı yazılım projelerinin işlevsel olmasını baz alan, kullanıcı dostu tasarım ve yazılım yapan uzman bir kadro ile çalışır.
Bu yüzden İnteraktif Yazılım'ın yapmış olduğu tasarımları, her zaman diğerlerinden farklı ve özel olarak yapmaktadır.
İnteraktif Yazılım imzalı web siteleri, android ve ios uygulamaları, özel yazılım projeleri gibi hizmetler vermektedir.

"2006 Yılından Bu Zamana ... ÖZGÜN, İŞLEVSEL, YARATICI, FİRMAYA ÖZEL TASARIMLAR "


İnteraktif Yazılım , yazılım projelerinizi bütün olarak ele alır.

Web site projelerini sadece “kod yazmak” ya da “arayüz eklemek” olarak görmüyoruz.Firmanızın ihtiyacını belirledikten sonra, onun için en uygun stratejiyi geliştirir, geliştirilen strateji doğrultusunda hareket ederiz. Firmanıza özel çözümler sunar, projenin başarıya ulaşması için gerek kreatif gerekse dijital yenilikler açısından gerekli planları en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirir. Yapılan web sitesi, tasarımdan - içeriğe, hızlı çalışmasından - mobil uyumluluğuna, responsive yapısının akıcılığına kadar düzgün, görsel ve sorunsuz olmasını amaçlar. Böylece web siteniz, markanızın gerçek değerini yansıtmasını, imajınızı dijital görsellikle birleştirilerek sağlamlaşmasını sağlar.

Bu sayede, güçlü bir alt yapı, sürdürülebilir ve kullanılabilir web siteleri ile kurumsal ihtiyaçlara göre hazırlanmış web tabanlı yazılımlar sayesinde işiniz kolaylaşacak ...

Günümüzde, söz konusu web sitesi, mobil uygulamalar veya web tabanlı yazılımlar olduğunda, güçlü bir yazılım altyapısından söz etmek yeterli olmaz. Aynı zamanda göze güzel gelen, özenle hazırlanmış, sürdürülebilir bir tasarım da büyük önem taşır.

İnteraktif Yazılım, günümüzün dijital ve yenilikçi gelişmelerini takip eden, yaptığı yazılım projelerinin işlevsel olmasını baz alan, kullanıcı dostu tasarım ve yazılım yapan uzman bir kadro ile çalışır. Bu yüzden İnteraktif Yazılım'ın yapmış olduğu tasarımları, her zaman diğerlerinden farklı ve özel olarak yapmaktadır. İnteraktif Yazılım imzalı web siteleri, android ve ios uygulamaları, özel yazılım projeleri ilk bakışda ziyaretçinin gözüne çarpmaktadır.

İnteraktif Yazılım, yazılım firması olarak başladığı yolculuğunda,bu gün artık dijital yeniliklerin ve gereksinimlerin tamamını kullanarak hizmetlerine devam ediyor. Marka ve kurum, müşterileriyle bağ kurmak, satışlarını artırmak ya da sürdürülebilir hizmetler sunmak için sadece internet dünyasından değil, teknolojinin tamamından besleniyor. Mobil uygulama yazılımları, Eticaret Yazılımları, özel yazılımlar, CRM yazılımları, ERP yazılımları, sosyal medya ve web sitelerine kadar tüm alanlarda hizmet veriyor.

İnteraktif Yazılım, sosyal medya planlama çalışmalarından web sitesi için içerik hazırlanmasına, öncü mobil uygulama ve yazılım teknolojilerden CRM hizmetine, günümüzün en son yeniliklerinden Mobil Uygulamalara kadar birçok alanda kendi yazılımlarıyla hizmet veriyor.

İnteraktif Yazılım olarak sizinle çalışmaktan çok memnun olacağız.

Mobil Uygulama
Günümüz dünyasında internet teknolojisinden yararlanılmayan bir alan yoktur. Daha hızlı ve pratik olabilmek...

TV Uygulama
Smart Tv 'ler yeni çağın akıllı televizyonları olarak geçmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere bu Akıllı Tv...

Yazılım Projeleri
Firmanızın verimliliğini ve üretkenliğini arttıran, kullanımı kolay,hata olasılığı sıfıra yakın, hızlı ve güvenilir...

SEKTÖREL UYGULAMALAR
Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları
Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları
Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları
Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

Stok Yönetim Yazılımları
Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları
Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları
Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları
Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA FAALİYETLERİ (SİSTEM, VERİ TABANI, NETWORK, WEB SAYFASI VB. YAZILIMLARI İLE MÜŞTERİYE ÖZEL YAZILIMLARIN KODLANMASI VB)

Adres-1: Nejat Eczacıbaşı Binası | Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:5/2 Beyoğlu/İSTANBUL
Adres-2: MASLAK 42 | Maslak Mah. Ahi Evran Cad. No:6 Sarıyer/İSTANBUL

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YAHYA YAZGAN İNTERAKTİF YAZILIM
İPTAL