YAVUZ ÖKSÜZ SANDALYE ONLINE

SİLAHTARAĞA MAH. SİLAHTARAĞA CAD. NO:117/1B PK:34050 EYÜP - EYÜPSULTAN / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.09.2020 13:58:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : YAVUZ ÖKSÜZ SANDALYE ONLINE
  • Kuruluş Tarihi : 13 Haziran 2019 Perşembe
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KAĞITHANE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 30931636214
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 195751-5
  • NACE Kodu : 475903
  • Mersis No : 3093163621400001
SANDALYE ONLINE
2015 yılında kurulan Sandalye Online, online sandalye ve masa alışverişinde kurumsal ve bireysel taleplerin karşılanmasını sağlayarak, tüm yaşam alanlarında konfor sunuyor. Sandalye Online olarak, online sandalye ve masa alışverişi yapmak isteyenlere en geniş seçenekleri sunma hedefiyle 2015 yılında kurulduk. Müşteri memnuniyetini hem tasarım, hem fiyat hem de satış sonrası destek üçlemesinde sağlayarak, en özel zamanların geçirildiği masa ve çevresindekilere güzel anılar biriktirme fırsatı sunmak istedik.

İş ve özel yaşamımızda en fazla kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler, iletişimin bir parçası haline gelmiştir. Samimi bir aile sohbeti, resmi bir iş toplantısı ya da sevdiklerimizin en mutlu günleri için hep bir masanın çevresinde toplanırız. İyi kötü anıların biriktiği bu alanlarda, konfor ve şıklığın bir arada bulunması gerekir. Bunu düşünerek kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için en özel tasarımları sizlerle buluşturan firmamız, her ihtiyaca uygun ürünler bulunmasını amaç edinmiştir. Bazen bir kafede, bazen de şık bir otel bahçesinin düğün organizasyonunda görülen ürünlerimiz, farklı beğeniler hitap eden tasarımlarıyla hedef kitlesini genişletmiştir.

MİSYONUMUZ

Masa ve sandalyelerin her ev ve iş yeri için temel ihtiyaçlardan biri olduğunu bilerek, teknolojinin avantajlarıyla en iyi şekilde kitlemize ulaşmayı amaçladık. Masa ve sandalye konseptlerinde her geçen gün arttırdığımız kombinlerle en iyi dekorasyonların bir parçası olmasını hedeflediğimiz biçimde çalışmaya başladık. Müşterilerimizin üzerinde anılar biriktirdiği yaşam alanları yaratma hedefimizle 2015 yılında online satış sürecine dahil olduk. Sandalye Online olarak hem kurumsal hem de bireysel konseptlerin tasarlanması ve toptan satışında sektörde bilinir bir marka haline geldik.

VİZYONUMUZ

Online alışveriş, proje tasarımı, toptan satış ve bireysel konsept tasarımlarıyla herkes için en ideal masa ve sandalyenin üretilmesine yönelik hedefimizi gerçekleştirdik. Sadece ülkemizde değil, Türkiye’de de önemli bir yeri olan marka olma hedefinde ilerlerken, kurumsal ihtiyaçların tedariğinde bir numara olmak en büyük hedefimizdir. Her geçen gün Sandalye Online ailesi olarak büyürken, müşterilerimizin sofralarında hoşnutlukla anılmayı planlıyoruz. Yıllarca kullanabileceğiniz Sandalye Online ürünleriyle yaşam kalitenizi arttırmak, farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MOBİLYA Meslek Grubunda İSTANBUL / KAĞITHANE Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda ev mobilyalarının ve aksesuarlarının perakende ticareti (baza, somya, karyola dahil, hasır ve sepetçi söğüdü gibi malzemelerden olanlar hariç) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: a) Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda ev mobilyalarının ve aksesuarlarının perakende ticareti (baza, somya, karyola dahil, hasır ve sepetçi söğüdü gibi malzemelerden olanlar hariç) b) Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası, koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. c) Her türlü tesislerin mobilya dekorasyon işlerini yapmak, taahhütlerde bulunmak. d) Yurt içinde ve yurt dışında her türlü ahşap merdiven, ahşap merdiven korkuluğu, ahşaptan ev ve işyeri ürünleri, ahşap üzerine her türlü mamulün imalatını, pazarlamasını, dahili ticaretini yapmak. e) Şirket her türlü mobilya cila malzemeleri alım satımı yapar, her türlü mobilya cilalama işlerini yapar, mobilya cilası ithalatını yapar. f) Yurt içinde ve yurt dışında fuar, sergi, gösteri ve benzeri tanıtım ve teşhir mahallerinin standlarını yapmak. Yine bu mahallerin tadilat ve dekorasyon işlerini yapmak. g) Mobilya imalatı için gerekli olan her türlü orman ürünleri ve mamullerinin alımını, satımını, ithalatını, ihracatını yapmak. h) Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden ev mobilyalarının ve aksesuarlarının perakendeve toptan ticareti


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YAVUZ ÖKSÜZ SANDALYE ONLINE
İPTAL