YK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BELEDİYE EVLERİ MAH. HİLMİ KÜRKLÜ BLV. NVS PLAZA SİT. A BLOK APT. NO:63-3B PK:01360 ÇUKUROVA - ÇUKUROVA / ADANA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 1.05.2020 21:14:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Alperen Ö.

Alperen Ö.

30 Nis 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : YK AMBALAJ : YENİ KITA
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 13 Şubat 2020 Perşembe
 • Vergi Dairesi : ADANA - SEYHAN VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9811344027
 • Ticaret Odası : ADANA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 82102
 • Oda Sicil Numarası : 78575
 • NACE Kodu : 467602
 • Faaliyet Alanları : Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı,Kırtasiye ve Sarf Malzemeleri İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0981134402700001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-81027-95551
YK Ambalaj; 14 yıllık sektör deneyimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ambalaj ve yardımcı malzemeler konusunda çözümler üretmektedir.
Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üretim partnerleri ile Ortadoğu ve Avrupa pazarlarındaki ihracat müşterileri başta olmak üzere iç pazardaki farklı sektörlere yenilikçi ürünleri ile hizmet etmektedir.

ÜRÜNLER; A Box, Pizza Kutusu, Palet Şapkası, Seperatör, Yaş Meyve Kutuları, Sebze Kutuları, Özel Kesim Kutular, Köşebent

SEKTÖRLER; Gıda, İçecek, Yaş Meyve Sebze, Beyaz Et ve Et Ürünleri, Temizlik

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Sektörel Danışmanlık

Birer iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte yürüttüğümüz çalışmalar ile belirleyerek Onlara doğru ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Gizlilik
Firmamızda işlenen tüm bilgileri ,Kişisel verilerin korunması kanunu’na uygun bir şekilde saklıyor ve koruyoruz.Kişisel ve işlere ait verilere yetkisiz kişilerin erişmesine,silmesine veya değiştirmesine karşı tüm teknik tedbirler alıyoruz.

Sürdürülebilirlik
Sürekli gelişim hedefiyle, Küresel ve Sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor,Müşterilerimize daha kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak,pazardaki rekabet gücümüzü arttırıyoruz.

Sosyal Sorumluluk
YK Ambalaj olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.Toplumun olumlu yönde gelişmesini sağlayacak her türlü desteği vererek ve yeni Sosyal sorumluluk projeleri başlatarak veya başlamış olan projelerde yer alarak büyümeye katkı sağlayacağız.

Kalite Politikamız
Müşterilerimizin memnuniyetini ve ürün güvenliği ile ilgili şartlarını,işini sahiplenen,kendini yenileyen,sorumluluk sahibi bir anlayışla sağlayan bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

IK Politikamız
Her türlü ayrımcılığın karşısında durarak,hiçbir surette ten rengi,yaşı,uyruğu,dini,cinsiyeti,etnik kökeni,siyasi görüşü ne olursa olsun işe alım ve terfilerde eşit davranarak yetkinlik ve performansa önem veriyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KAĞIT VE KIRTASİYE Meslek grubunda, ÇUKUROVA / ADANA Bölgesinde Dökme halde kağıt ve mukavva toptan ticareti (dökme gazete kağıdı, sigara kağıdı, mukavva, karbon kağıdı, tuvalet kağıdı, peçete, vb.) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL