YKMZ HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAREŞAL ÇAKMAK MAH. SOĞANLI CAD. REFAH SİT. NO:21/A PK:34160 GÜNGÖREN - GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 1.06.2020 01:38:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Perızat I.

Perızat I.

31 May 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YKMZ HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : MODAYAKAMOZ
 • Kuruluş Tarihi : 11 Şubat 2019 Pazartesi
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9811208735
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 179555-5
 • Oda Sicil Numarası : 1169341
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0981120873500001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-81046-21947

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

MODAYAKAMOZ; Tarz Kadınların Güvenli Alışveriş Mağazası
MODAYAKAMOZ özel fiyatları, ürün modelleri, fırsat ve tüm kampanyaları MODAYAKAMOZ mağazasında sizi bekliyor. MODAYAKAMOZ tüm ürünleri ve modelleri için tıklayın!

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / GÜNGÖREN Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
a) Hazır Giyim ürünlerinin, her türlü kadın, erkek ve çocuk konfeksiyon ürünlerinin, hazır giyim eşyasının, pamuklu, yün, suni, sentetik ve her çeşit kumaştan kadın, erkek, çocuk için her türlü ürünün özellikle, iç çamaşırları, gecelik, pijama, kilot, atlet, fanila, sutyen, korse, kombinezon, robdösambir, bornoz, t.shirt, mayo, eşofman, kazak, yelek, gömlek, pantolon, blucin, ceket, palto, etek, , mont, pardesu, , eşarp, kaşkol, fular, şapka, eldiven, kravat, çocuk eşofman, çocuk bezi, kayak giysileri, tenis giysileri, forma, şort, çorap, kemer, pantolon askıları, her türlü aksesuar ile deri kürk mamul kadın erkek giyim eşyalarının ve her türlü dokuma ve dokuma ürünlerinin, alımı satımı, imalatı, ithalat ve ihracatı ve pazarlamasını yapmak,
b) Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin,Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının, imalatı,ithalatı, ihracatını ve pazarlamasını yapmak,
c) Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek,bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak,
d) Her türlü aksesuarının, ayakkabıların, çantaların, Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik, tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dâhili ticaretini ve pazarlamasını yapmak,
e) Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini, etiket işlemlerini, baskı işlemlerinin, alımı satımı imalatı ithalat ve ihracatı ve pazarlamasını yapmak,
f) Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak,
g) El örgü ve el işi sanatları yatak örtüleri her türlü yün iplik sentetik iplik ve deriden mamul el ve makine örgüsü iç ve dış giyim çorap patik ve eldivenlerin alım satım imalatı ithalat ve ihracatı ve pazarlamasını yapmak,
h) Deri plastik ve kauçuktan mamul her türlü ayakkabı, spor ayakkabısı terlik çizme çanta valiz kemer ile suni deriden mamul emtianın alımı satımı imalatı ithalat ve ihracatı ve pazarlamasını yapmak.
ı) Her türlü tekstil malzemelerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve bunların internet ortamında pazarlamasını yapmak.
i) Şirket yukarıda sayılan ürünlerin tamamının internet üzerinden pazarlamasını yapar, ayrıca internet üzerinden kendi sayfasından vereceği ilave sayfalarla gerçek kişi, kurum ve kuruluşlara ürünlerini pazarlayacak internet ortamları oluşturabilir, üreticilerin ürünlerini kendi sayfalarından aracılık sıfatı ile pazarlamasını yapabilir.
Şirket yukarıda belirtilen amaç ve konularını gerçekleştirebilmek için ;
1.Şirket amacı ile ilgili olarak ihracat, ithalat, imalat, dahili ticaret, fason komisyon, taahhüt mutemetlik iç ve dış mümessillik, ihracat kaydı ile geçici ithalat, toptancılık-perakendecilik, dağıtım ve pazarlama işlemleri yapar ve yaptırır. Amacı ile ilgili herhangi bir madde, makine, teçhizat, ham madde ve ürünlerin devralınması, satın alınması, nakil edilmesi, dağıtımı, depolanması, imalatı, ithalatı, satışı ve tekrar satışında bulunmak.
2.Şirketin işleri için iç ve dış piyasalardan uzun, orta ve kısa vadeli istikrazlar akdetmek, emval ve kefalet kredileri, emtia akreditif yatırım kredileri, açık kredileri, esham ve tahvilat üzerine avans kredileri, senet üzerine avans kredileri ve benzeri kredileri temin etmek.
3.Şirketin faaliyet konusuna giren sınai ve ticari yatırımlarda bulunmak.
4.Şirketin amacına ulaşabilmesi için her türlü mali, ticari ve sınai, idari tasarruf ve faaliyetlerde bulunabilir.
5.Şirket maksadını gerçekleştirebilmek için faaliyet konularına giren işleri yapmak, hakiki ve hükmi şahıslarla şirket teşkil etmek, ortak girişimlerde bulunmak, mevcut ticari işletmelere iştirak etmek ve onların hisselerini, tahvillerini ve diğer menkul kıymetlerini aracılık yapmamak kaydı ile almak ve satmak, mübadele etmek, rehin ve teminat olarak göstermek.
6.Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayri menkulleri iktisap etmek, bina inşaatlar yapmak, devir ve ferağ etmek , kiralamak , kiraya vermek , gayri menkullerini üzerinde irtifak, intifa, sükna gayrimenkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek, iktisap devir ve ferağ etmek, fabrika, depo, satış mağazaları ve idare binaları inşa etmek, ettirmek, gerekli teşvikleri almak. Satış vaadi, kira gibi her türlü şahsi veya kuvvetlendirilmiş şahsi hakları tapuya tescile, fekke, şerhe, şerhi kaldırma, her türlü ifraz, tevhit, tefrik, parselasyon, kat irtifakı, kat mülkiyeti gibi işlemleri yapabilir.
7.Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü kişilerin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları vermek, ipotek, rehin kefalet ve diğer teminatları almak.
8.Şirket işleri için gerekli kara, hava, deniz taşıtları gemiler dahil iktisap etmek, devretmek, bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak, kiralamak, kiraya vermek.
9.Şirketin amacı ile ilgili olan veya bu faaliyetler için faydalı bulunan ihtira haklarını ve beratlarını, lisans ve .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YKMZ HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL