ZENİTH HR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

MASLAK MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CAD. NO:27/31 PK:34485 SARIYER - SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 20.06.2020 14:53:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ZENİTH HR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 5 Eylül 2019 Perşembe
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MASLAK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9971433901
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 206571/5
 • NACE Kodu : 702203
 • Mersis No : 0997143390100001
 • E-Tebligat Adresi : 25858-20089-06627
 • Çalışan Sayısı : 2-10
Zenith HR; Her geçen gün biraz daha dijitalleşen dünyada, şirketlerin nitelikli IT kaynağına olan ihtiyacı artıyor. Zenith HR, sektördeki ihtiyaçları doğru ve hızlı bir şekilde karşılamak amacıyla kurulmuş olup, IT sektöründe nitelikli insan kaynağının bulunmasına yönelik, seçme ve yerleştirme konusunda hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. İnsan kaynakları alanındaki deneyimli ekibiyle, asıl uzmanlık alanı olan IT pozisyonlarına yönelik seçme ve yerleştirme hizmetleri vermektedir.

HİZMETLERİMİZ
Bir şirket için en değerli sermaye; onu hedeflerine ulaştıracak insan kaynağıdır. Günümüzde IT sektöründe şirketlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri doğru ve nitelikli insan kaynağına ulaşmaktır. Zenith HR, IT işe alım konusundaki iş ortağınız olarak, uzman ekibiyle ihtiyacınız olan insan kaynağını sizinle en hızlı biçimde buluşturur.

Tek bir pozisyon ya da komple bir ekip kurulması söz konusu olabilir; ihtiyaçlarınız doğrultusundaki teknik becerilere ve deneyime sahip insan kaynağını her zaman sizinle buluşturuyoruz.

NEDEN ZENITH HR?
IT işe alımı genel sektör işe alımından çok farklıdır. Pozisyonlar ve iş tanımları, sektöre özgü bir terminolojiye sahiptir ve hangi pozisyonun tam olarak ne iş yaptığını bilmek ve pozisyona uygun insan kaynağını belirlemek gerçek bir uzmanlık gerektirir. IT işe alım için birlikte çalıştığınız danışman çok önemlidir. IT işe alım süreci, doğru ve sizinle aynı dili konuşan bir danışmanla çalışmanızı gerektirir, çünkü kaybedecek zamanınız yoktur.

Zenith HR is an quality-focused IT recruitment agency that specializes in placing high skilled IT professionals from mid level to executive level roles for local and international clients. We are dedicated to becoming one of the leading IT recruitment agencies in Turkey and in Europe by providing reliable, accurate and fast services to all of our clients. We work closely with both clients and candidates to meet their expectations. We have built a strong reputation of delivering 1st class service and tailoring solutions specifically to match the needs and expectations of our clients. Our goal is to save our customers time and offer a great experience during their IT recruitment needs. Therefore we are dedicated to assist you every step of the way. We do trust in our ability and expertise in representing your company on a level that will exceed your expectations.

Zenith HR team, as your recruitment partner consults and offers services in helping you find both short-term and long-term solutions regarding your personnel needs. Zenith HR team, with its unmatched level of expertise, is well equipped to provide you services in the following areas: Software and Mobile Development, Software Testing, Machine Learning, Big Data, Data Scientist, Infrastructure, Devops, System Architecture, Database, Business Intelligence, Business Analysis, Application Implementation & Integration, Network Management, Information Security, Project/Product/Program/IT Management, Hardware, Help Desk, Technical Support, Pre-Sales, Software & Hardware Sales, Solution Sales, Post Sales and all C level roles.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İnsan kaynakları danışmanlık hizmetleri vermek. Personel işe alımı yapmak
Şirketlere gerek yurt içi ve gerek yurt dışında personel tedariği yapmak, bu süreçleri yönetmek, personel istihdam etmesinde aracılık faaliyetinde bulunmak c- Kendi bordrosunda bulundurduğu işçilerle şirketlere dışarıdan kalıcı veya geçici iş gücü temin etmek, iş gücü veya dışarıdan işçilik faturası kesmek, taşeronluk hizmetleri vermek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ZENİTH HR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL