ZENKAR YAPI ELEKTRİK MEKANİK MÜHENDİSLİK PROJE VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALKALI MERKEZ MAH. 1.İKİTELLİ CAD. MEYDAN HALKALI RESİDENCE NO:2/26 PK:34303 KÜÇÜKÇEKMECE - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.09.2020 17:17:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ZENKAR YAPI ELEKTRİK MEKANİK MÜHENDİSLİK PROJE VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 23 Ocak 2018 Salı
  • Sermaye : 10.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HALKALI VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 9971137150
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 120950-5
  • NACE Kodu : 711290
  • E-Tebligat Adresi : 25888-20094-82611
ZENKAR YAPI
2017 yılından itibaren tüm yapılarda elektrik ve mekanik tesisat proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti yürüten Zenkar Yapı Kısa zamanda sektörde saygın bir yer aldı.

Proje
Data center ve endüstriyel tesislerin dahil olduğu tüm yapı türlerinde 2D ve 3D tasarımlara imza atıyoruz.

Danışmanlık
Güncel teknolojileri takip eden yenilikçi bakış açısının hem proje hem de uygulama tecrübesine sahip olmamızın getirdiği fayda ile danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uygulama
Hedeflenen programda, diğer disiplinlerle etkileşim halinde, iş güvenliğini göz ardı etmeden en yüksek performansta çalıştırarak teslim ettiğimiz projeye sadık uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK Meslek Grubunda İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE Bölgesinde Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil)) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: a - Yurt içi ve yurt dışında her türlü makine mühendisliği veelektrik mühendisliği konusunda müşavirlik yapmak taahhüt işleri yapmak projelendirmek inşaat sektörü ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında işleri sanayi tesisleri konutlar ve toplu konutlar yol tünel metro köprü baraj telefon hatları vesair mühendislik yapılan alt yapı tesisleri hava limanları terminalleri hangar ve tesisleri alış veriş merkezleri turizmtesisleri spor tesisleri eğlence merkezleri kültür ve sosyal içerikli yapılar taahhüt etmek sureti ile doğrudan veya yapişlet-devret modeli çerçevesinde veya karma model kapsamında veya kat karşılığı inşa etmek veya taşeron firmalara yaptırmak pazarlamak satmak veya kiralamak her türlü mekanik elektrik inşaat ve taahhüt proje işleri iştigalkonusu ile ilgili olarak proje danışmanlık ve kontrollük hizmetleri vermek her türlü inşaat mühendislik mimarlık hizmetleri yapmak konusu ile ilgili ihaleler açmak açılmış olan ihalelere iştirak etmek ve müteahhitlik yapmak mekanik elektrik ve inşaat sektöründeki her türlü projenin bakım ve işletme hizmetlerini vermek toplu konut kooperatiflerinin proje ve inşaatlarını yapmak yaptırmak bu konuda gerekli taahhütlerde bulunmak konusu ile ilgili her türlü plan proje tanzimi mekanik statik ve kesin hesap ve bu konuda müşavirlikhizmetlerini yapmak ve başkalarına yaptırmak. Ve ana sözleşmede yazılı diğer işler


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ZENKAR YAPI ELEKTRİK MEKANİK MÜHENDİSLİK PROJE VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL