ZK YAZILIM REKLAM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAHILPAZARI MAH. 468 SOK. BEKİR TURGAY İŞMERKEZİ NO:8/302 MURATPAŞA - MURATPAŞA / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 29.10.2020 18:28:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Hakan E.

Hakan E.

29 Eki 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ZK YAZILIM REKLAM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 20 Kasım 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 351.000 TL
 • Vergi Dairesi : ANTALYA - ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9991062596
 • Ticaret Odası : ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 107173
 • Oda Sicil Numarası : 108413
 • NACE Kodu : 620101
 • Mersis No : 0999106259600001
 • E-Tebligat Adresi : 25898-00030-47381

Yeni Nesil Yatırım Sistemi, ZK Yazılım Reklam ve Organizasyon Limited Şirketi,

Zorlaştırma Kolaylaştır prensibi ile yola çıkmış bir reklam şirketidir. Vizyonu Türkiye’de mağdur milyonlarca kredi kartı borçlusu, kredi borçlusu ve kiracı olan herkese yardımcı olmak, onların içerisinde bulunduğu durumdan en kısa zaman da kurtulmalarına vesile olmaktır. Bunu da çok iyi planlanmış bir Misyon ile yapmaktadır.

66elif66 ‘a Zk Yazılım Reklam ve Organizasyon Ltd. Şti. inden alacağımız en küçük 198 TL lik bir reklam gösterim bedeli ile sisteme dahil olunmakta ve en fazlada 6666 TL ile 10 reklam paneline sahip olunabilmektedir. Toplamda bir kişinin 101 reklam panel açma hakkı bulunmaktadır. Kişilere reklam paketi aldıklarında bir sıra verilmektedir. O sıra sayfalarında kendilerine geldiğinde kazançları hesaplarında görülmektedir. Şu an için yeni kişileri davet etme zorunluluğu bulunmamakta ancak kendimiz için istediğimiz iyi şeyleri, sıkıntılardan kurtulma ferahına ermeyi, başta çevremiz olmak herkes için isteme prensibi ile birlikte eşimizi dostumuzu bilgilendirmemiz daha fazla kişinin istifadesine imkan tanımaktadır.

Zk Yazılım Reklam Organizasyon şirketinin sunduğu bu imkanın sürekliliğinin olması için, reklam paketi alan herkes kendilerine verilen sıra geldiğinde 198 TL lik reklam paketi ile sisteme dahil olmuşlar ise her ayın 29 unda 198 TL lik paket daha alıp sıralarını beklemeleri gerekmektedir. Yeni alınan paket geliri de kendilerine yansıyacaktır. 198 TL den büyük paket ilse sisteme girenler ise yine her ayın 29 unda bir defaya mahsus 660 TL lik yine kendilerine 1 adet reklam paketi almak zorundadırlar. Oradan gelecek kazançta yine kişilerin kendilerine yansıyacaktır. Aynı zaman da bir daha ki sefere alacakları kazanç miktarlarını da arttırmış olacaklardır.

Aynı zamanda Türkiye de Üniversite öğrencilerine çok ciddi manada gelir getirmesi maksadıyla aile üyelerimizde paneller açılmakta ve öğrenci kardeşlerimizde desteklenmektedir. Bu miktar azımsanmayacak miktardadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Bilişim alanlarında BİLGİ TEKNOLOJİLERİ meslek grubunda MURATPAŞA/ANTALYA Bölgesinde Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb) gibi konularda faaliyet göstermektedir. İştigal Konusu:Bilgisayar programı yazmak ve program lisansı almak, satmak, dagıtmak, kurulumunu yapmak Ana Sözleşmesinde Yazılı KonularHATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ZK YAZILIM REKLAM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL