• 0 Takipçi

  • 12 Görüntülenme

  • 2 Şikayet

  • 23 İşletme görüntülenme

Hypersoft Uygulamamı Zamanında Teslim Etmedi Zarara Uğrattı Mağdur Etti

  • Halit K.
  • 11 gün önce
  • Şikayet No: 627

2018 Ağustos ayında Hypersoft yazılım firması ile tanıştık ilk başlarda ve uygulama teslimine kadar ilgi alakada problem olmadı, 2018 Kasım 15'de teslim edilecekti teslimi gerçekleşmedi tabi M*** K***** ile biz sürtüşmeye başladık ve farklı birisi ilgilenmeye başladı yani en azından farklı bir numaradan mesaj geldi ve telafi edeceklerini konuştuk.
Bütün güncellemeler firmaya ait olduğundan bahsettiler tekrar çalışma aşamasına geldik yani 2018 Aralık ayı filan oldu söz verdikleri gibi güncellemeleriyle ve ekstralarıyla değil ham hali üzerinde hala yapılması gerekenler konuşuyorduk.
Tabi sözleşmeye göre Kasım 15 de uygulama elimizde olacak diye bu iş için hem pazar arayışı hemde fikir danışılması için şirketimize personel aldık sigortası her şeyi yapılmıştır kanıtlarıyla hazırdır.
Neyse Ocak oldu Şubat oldu biz uygulama bekliyoruz hala artık bir şeyler şekillendi ama hep şu söz kullanılıyor bu şekilde yayınlayalım ilerleyen süreçte güncellemelerle ekstraları ekleriz vs.. konuşuluyor Şubat ayı sonları yada Mart ayı sonları hiç bir gelişme olmuyor üstüne bir şey eklenmiyor iyice sıkıntıya girmeye başladık bana yayınlayalım şunu yapalım deyip duruyor bende uygulama tam olmamışken yayınlamak istemiyorum dediklerimi yap diyorum her akşam konuşuyoruz sabah hiç bir şey yapılmıyor bir sonraki gün ondan sonraki gün derken projeye sponsor olan firmalarda elini eteğini çekti desteklerini çektiler bende personeli çıkarmak zorunda kaldım 6 ay civarı 3.500 TL den personel çalıştırdım.
M*** her zamanki gibi abi şunu yaparız şöyle yaparız mağdur ettik telafi edeceğiz 2019 Kasım oldu ben M***'e yazdım mert nasıl yapacağız uygulamayı filan yazdım.
Güncellemeler geldi ben bunlara bakayım ayarlayayım vırt edeyim zırt edeyim dedi. Benim işe olan inancımı da isteğimi de kırdı ben basta ödediğim miktarı sonrasında personele ödediğim maaşı ve sözleşmede yazan geciktiği sürece haftalık 500 TL telafi ücretimi istiyorum ve yarın itibariyle de mahkemelere başvuruyorum başkalarının da mağdur olmaması adına diğer platformlarda da paylaşacağım Hypersoft pişmanlıktır!ŞİKAYETLE İLGİLİ CEVAP VE YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesaj Gönder
İşletmeye mesajınızı iletin. KAPAT
İPTAL