Firma Arama Sonuçları

Toplam 1.931 kayıtlı firma bulundu

Barlar Diskolar

Pop, salsa, funk ve soul ögelerini içeren dans müziğinin bir tarzıdır, disko. Disko ilk olarak 1970 yıllarının sonunda ABD’de çıkmıştır. Daha sonrasında da dünya genelinde popüler olmuştur. Disko müzikleri çok farklıydı; belli ritimler bateri benzeri çalgı aletleriyle çalınıyordu. Elektrikli piyano, klarkson ve elektrikli gitarlar fon müziği olarak kullanılıyordu.

Bar, daha çok alkollü içeceklerin bulunması yanı sıra alkolsüz içeceklerinin de servis edildiği mekânlardır. Barlarda çoğunlukla kuru mezeler ikram edilir. Yemek ve değişik meze türleri servis eden barlarda mevcuttur. Barın kenarında uzun tabureler ve sandalyeler bulunur.

Türkiye’de barlar daha çok büyük illerde bulunur. Daha küçük şehir ve kasabalarda sadece erkeklerin gittiği birahaneler bulunmaktadır. Bar çeşitleri; servis bar, kokteyl bar, fonksiyonlu bar, restoran bar, şarap barı, cafe bar, havuz bar, piyano bar ve sahil barıdır.

Uygun fiyatlı, alkollü ürünleri mezeleri kaliteli, ses sistemi ve havalandırmanın iyi çalıştığı, canlı performanslar ile kendine has müşteriyle sizlere listelediğimiz barlar diskoları inceleyerek kafanızı dağıtıp güzel zaman geçirebilirsiniz.