Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 685 kayıtlı firma bulundu

Eğlence Mekanları Kategorisi Gazinolar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Gazinolar Firma Rehberi

Türk gece hayatına büyük ölçüde damga vuran ve derin izler bırakan, şimdi sadece Türk filmlerinde gördüğümüz gazinolar yeniden gündeme gelmeye başlamaktalar. Bugün artık gazinolar bambaşka bir hale bürünmüş durumda. Sadece şanslı kesim gazino kültürüne yetişebildi.

Gazino konseptini günümüze modernize ederek alaturka eğlence anlayışına bambaşka bir yorum getiriyor. Eğlence dünyasının önemli dönemine tanıklık etmiş insanların anılarını tekrar yaşamaya, gazino kuşağına denk gelmeyen kuşağın ise yeni bir kültürle tanışmasına vesile olurlar.

Gazinoların popüler olduğu zamanlarda, bugün gazino denilince aklımıza gelen mekânlara pek benzememekteydi. Çoğu gazino deniz manzaralı veya deniz kenarındaydı. Her bütçeye uygun bir mekân illaki bulunurdu. Plaklardan veya radyodan çalan müziğin yerine sanatçıyı canlı dinleme keyfini hiçbir şey veremezdi.

Mekânın müdavimleri gazinoya geldiklerinde sanatçıya haber verilirdi, böylece sanatçı kıyafetini ona göre seçer, aynı kıyafetle sahneye çıkmamış olurdu. Assolist sahneye çıkarken kulise gönderilmiş çiçeklerden en gösterişlisi sahneye getirilir ve gönderen kişinin adı okunurdu. Bu da gazino kültürüne aittir.
Sizlerde gazinoya gitmek, farklı bir atmosferde bulunmak isterseniz listelediğimiz gazinolara gidip hoşça vakit geçirebilirsiniz.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğlence Mekanları Kategorisi Gazinolar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.