Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.750 kayıtlı firma bulundu

Eğlence Mekanları Kategorisi Meyhaneler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Meyhaneler Firma Rehberi

Meyhane ya da diğer adıyla taverna, müzikli ve yemekli, içkili eğlence merkezidir. Mey Farsça da şarap anlamına gelse de meyhaneler de her çeşit içki bulunmaktadır. Menülerde ağırlıklı olarak balık çeşidi bulunduğu gibi bazı meyhanelerde de her çeşit yemek bulunmaktadır.

Meyhane denilince akla gelen basık ve kapalı bir yer olarak akla gelse de modern meyhanelerde manzarası ve ortamı ferahlatan ışıklandırma sistemiyle gönülleri fethediyor. Masa düzeniyle de saatlerce vakit geçireceğiniz bir ortam sunmaktadırlar. Bazı meyhanelerin tarihi dokusu ve dekorasyonuyla turistlerin bizzat gelip gördükleri birer yer haline gelmektedir.

Meyhanelere bir şey yemeye ya da içilmeye gidilmez. Muhabbet için gidilir. Her şeyde olduğu gibi her şeyin bir ağırlığı ve adabı vardır. Önemli olan sohbettir. Leziz mezeleri, düzgün ve hızlı yapılan servisiyle müşterilerini cezp etmeli. Lokantalar gibi samimi olmalı ki gelen kişiler kendini rahat hissetsin.

Hem çeşitli ve lezzetli mezeleri yemek istiyor hem de koyu sohbete dalıp iki lafın belini kırmak isterseniz sizlere seçtiğimiz birbirinden güzel meyhaneleri ziyaret edebilirsiniz.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğlence Mekanları Kategorisi Meyhaneler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.