Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.331 kayıtlı firma bulundu

Eğlence Mekanları Kategorisi Taverna ve Müzikoller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Taverna ve Müzikoller Firma Rehberi

Taverna, çalgılı meyhane olarak da anılır. Otantik dekoru, rahat ve huzurlu aile yapısıyla erişkin grubunun gidebileceği bir ortamdır. Tavernaların kendine has mutfak anlayışı ve mezeleriyle damaklara lezzet şöleni yaşatmakta. Tavernalar da meyhaneler gibi dost meclisidir. Sadece içmek ya da yemek yemek için gidilmez, özellikle sohbet için gidilir. Servisi düzgün, yapılan yemekler ve mezeleri de lezzetli oldu mu muhabbetin dibine vurulur.

Müzikholler ise gelen müşterilerin yemeklerini yiyip içeceklerini içerken aynı esnada müzikli oyunların oynandığı, hokkabazlık veya cambazlık gibi gösterilerin yapıldığı eğlence mekânıdır. Eski dönemler kadar yaygın olmasa da günümüzde de popülerliğini kaybetmemiş müzikholler bulunmakta. Müzikholler haftanın 6 günü açık olmakta. Pek çok ünlü sanatçının sahneye çıktığı müzikholler, cumartesi ya da pazar günleri kulübe dönüşmekte. Kulübe dönüştüğünde ise meyveli, çeşitli kokteyller servis ediliyor. 

Çember, ateş, fışkıran alevler, dans ve kumaş hareketleriyle görsel şölen sunan bu mekânlar Yeşilçam uyarlamalarıyla herkes tarafından özlenen hafif bir meşreplik söz konusu edilir.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğlence Mekanları Kategorisi Taverna ve Müzikoller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.