Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 29.797 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Yazılım Kurulum ve Destek Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yazılım Kurulum ve Destek Hizmetleri Firma Rehberi

Elektronik cihazların tanımlanan bir işi gerçekleştirmek için bilgisayar dilinde hazırlanan komutlara yazılım denmektedir. Yazılım dijital parçaların birbirleri ile iletişim halinde olması, zaman tasarrufu yapılması, kullanıcıların iş verimliliğini arttırmasını sağlayan programlar bütünüdür. Web yazılım, masaüstü yazılım ve mobil yazılım olmak üzere üç kategori yazılım türü vardır. Günümüzde internet ve akıllı cep telefonu kullanımı artması ile birlikte masaüstü yazılımı yerini mobil yazılım ve web yazılımına bıraktı. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması ve yazılımın kolay kurulumu sayesinde web yazılım ve mobil yazılım hızlı bir şekilde yaygınlaştı.

Yazılım çeşitleri ikiye ayrılır.
Bunlar: uygulama yazılımları ve sistem yazılımlarıdır.

Uygulama yazılımları; kullanıcıya odaklı programa diliyle hazırlanan yazılımlara denmektedir. Eğlence yazılımları, ticari yazılımlar, sunum yazılımları ve genel amaçlı uygulama yazılımları bu guruba örnektir.

Sistem yazılımları; program diliyle hazırlanmış yazılımların sorunsuz bir biçimde çalışmasına destek olan yazılımlara denmektedir. Hizmet yazılımları, işletim sistemi yazılımları bu yazılım türüne girmektedir.

Sizlerde size uygun yazılımı hazırlatmak ya da seçmek, yazılımın kurulumunun yapılması veya herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde destek hizmeti sağlanmasını istiyorsanız bilişim sektöründeki firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Yazılım Kurulum ve Destek Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.