ATLASYAN YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH MAH. İSTANBUL CAD. NO:36 KÜÇÜKÇEKMECE - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.07.2019 01:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Emre B.

Emre B.

30 Haz 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ATLASYAN YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 25 Haziran 2019 Salı
  • Sermaye : 50.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 1020785044
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 197156-5
  • NACE Kodu : 620101
  • Mersis No : 0102078504400001
  • E-Tebligat Adresi : 25929-79855-94141
Atlasyan | Yazılım Ar-Ge, Performans Optimizasyonu, Mobil Uygulama

Atlasyan Yazılım , öncelikli müşteri memnuniyeti ile web tasarım ,mobil yazılım , web performans optimizasyon , e-ticaret projesi ve özel yazılım projeleriyle hizmet sunan kaliteli ve profesyonel bir Yazılım Şirketidir. Atlasyan yazılım olarak müşterilerimizin ticari kazanç ve hedeflerini teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için kalıcı çözümler sunuyoruz. Müşterimizin taleplerini zamanında ve yüksek kalitede tamamlamak için gerekli özeni göstermeyi amaç edinmiş , yaratıcı ,detaycı , birbirinden farklı yeteneklere ve fikirlere sahip bir ekiple çalışmaktayız. b>RESMİ FAALİYET KONUSU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE Bölgesinde Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb) konularında hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ
Profesyonel E-Ticaret Sitesi , Responsive Design, Mobil Uygulama, PWA Desteği İle Bütünleşik Alt Yapı İmkanı Sağlıyoruz.
RESTFull, SOAP, ORM Mimarilerine Uygun Yazılım Projeleri Geliştirmekteyiz
CDN, Image Resizing, Minify, Rocket Loader, Lazyload Uyumlu Üst Düzey Performans Optimizasyonu İle Maksimum Hıza Çıkarıyoruz
ERP, Kargo, E-Fatura, Marketplace Entegreli E-Ticaret Depo Otomasyonu Geliştiriyoruz.
Profesyonel Düzeyde Cloudflare CDN Kurulumu Ve Destek Hizmeti Sunuyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE Bölgesinde Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
A - Her türlü sistem, teknoloji ve bilgisayar donanımı ve yazılımı konusunda her türlü işlemle meşgul olmak bilgisayar ağları, Telekom ağları haberleşme sistemleri kablolama ve network kurulumu ve bakım onarım, teknik servis, internet programcılığı ve her türlü internet servisleri, internet üzerinden ses taşıması ürünleri ve bunlarla ilişkili tüm hizmetleri web tasarım web tabanlı uygulama yerel ve geniş alan ağları ürün ve tüm ilişkili hizmetleri bilgisayar programcılığı alanında hizmet göstermek ve her türlü ticari ve teknik konularda program ve sistem güvenliği yazılım ve donanımları ve bununla ilgili servis ve destek hizmetleri vermek etkileşimli bilgisayar programı içeriğinde çoklu ortam eleman bulunduran CD-romların üretimi ve basımı bilgisayar, kablosuz ağ cihazları kablolu veya kablosuz veriletişim cihazları ve haberleşme ile ilgisi sistemlerin ham madde mamul, yarı mamul ile sarf malzemeleri aksesuarların yedek parçaların montajı ile ilgili makine makine ekipman ve cihazların temsilciliğini almak sistemle ilgili televizyon vericileri uydu cihazları elektronik veya mekanik güvenlik sistemleri, anten sistemlerinin malzeme ve yedek parçalarının alımı satımı ve sistemlerle ilgili analiz ve fizibilite tasarım, parça veya komple ithalini ihracını ile yurt içinde ve yurt dışında alışını ve satışını yapmak kiralamak bu alanlarda projelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunmak ihale komisyonlarına teklif vermek taahhütlerde bulunmak.
B- Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı, internet içerik sağlayıcılığı ve internet üzerinden elektronik posta adresi, internette web sayfası oluşturulması, web sayfasında reklam gösterimleri, elektronik ortamda alış veriş merkezleri oluşturulması, elektronik ortamda ticaret yapılması ve ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmetlerin sunulması, tanıtımı, pazarlaması, satımı ve satılan hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesilmesi.
C- Teknolojik alanlarda yazılım geliştirilmesi, araştırması, üretimi, bilgilerin elektronik ortamda elde edilmesi, yayılması, dağıtılması ve satışı. D- Her türlü ticari ürünün ve gerekli mercilerden izin almak kaydıyla özellikli ürünün elektronik ticaretini yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ATLASYAN YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL