AVRUPA EXPRESS LOJİSTİK TAŞIMACILIK DEPOLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EYÜP SULTAN MAH. MİHRİBAN SOK. ÇINAR APT. NO:14A PK:34887 SANCAKTEPE - SANCAKTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 5.11.2020 21:24:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AVRUPA EXPRESS LOJİSTİK TAŞIMACILIK DEPOLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 18 Haziran 2020 Perşembe
 • Sermaye : 100.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SULTANBEYLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1061334028
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 249473-5
 • Oda Sicil Numarası : 1239237
 • NACE Kodu : 494201
 • Faaliyet Alanları : Nakliyecilik ve Nakliyat Komisyonculuğu
 • Mersis No : 0106133402800001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-39817-95634
Avrupa Express Lojistijk Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat ve Depolama ihtiyaçlarınız ile ilgili fiyat teklifi almak çok kolay!
Her türlü taşımacılık ve depolama ihtiyaçlarınız ile ilgili bilgi almak veya ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için bizleri aramanız yeterli.

Profesyonel taşımacılık çözümleri...
Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek için 1980 yılında hatrı sayılır bir sermaye ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Express Lojistik ailesi olarak kırk yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İlk başlarda sadece İstanbul içerisinde hizmet sağlarken daha sonra hizmet alanımızı genişleterek Tüm Türkiye hatta tüm dünyaya hizmet sunmaya başladık. Müşterilerilerimizin yurt dışından almış olduğu mobilyaların veya bir piyanonun evine kadar sevk edilmesi. Yurt dışına çalışmak için giden bir kişinin eşyalarını bu ülkeye taşıtması gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Avrupa Express lojistik ailesi olarak sizlere sadece taşımacılık deneyimi değil, anahtar teslimi hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızın paketlenmesi, kısa veya uzun süreli depolanması, gümrükleme işlemleri ve teslimat adresinde profesyonel kurulum hizmetlerimiz mevcuttur. 40 yıllık zaman zarfında hiçbir şekilde hizmet kalitesinden ödün vermeyen şirketimiz sizleri de müşteri portföyüne katmaktan mutluluk duyacaktır.

HAKKIMIZDA
Avrupa Express Lojistik olarak nakliyat hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde etkili bir şekilde hizmet sunabilme kapasitesine sahibiz. Kuruluş amacımız itibariyle yüzde yüz müşteri memnuniyetinin oluşturulması noktasında kaliteli bir nakliyat hizmetinin adresi konumunda yer alan bir firmayız. Gereç araç kalitesi gerekse personel kalitesi bakımından niteliklerini sürekli olarak geliştiren bir firma olarak sizlere hizmet sunuyor. Böylece sorunsuz; kaliteli ve güvenli bir nakliyat hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

En yeni teknolojik donanımları nakliyat sektörüne katmak noktasında oldukça başarılı olan Avrupa Express Lojistik; verimliliği ön planda tutan bir çalışma disiplinine de sahip olmaktadır. Sektörde yenilikçi yönüyle dikkatleri üzerine çeken Avrupa Express Lojistik; yüksek kalite standartlarını sizlerle buluşturmaktadır. Tecrübeli personel yapısıyla hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerinin adresi konumunda yer alan Avrupa Express; dinamik bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Avrupa Express Lojistik firması olarak güven ilkelerine dayalı, yüksek kalite standartlarına sahip ve yüksek performans özelliklerini içeriğinde barındıran bir nakliyat hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmak noktasında son derece başarılı olan Avrupa Express Lojistik; hem şehirler arası nakliyat hizmetleri hem de uluslar arası nakliyat hizmetlerinde oldukça kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin sunulması için son teknolojik gereçleri kullanmak noktasında oldukça başarılı olan Avrupa Express; sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor.

Hizmet Standartlarımız
Lojistik sektöründe kalite standartlarımızı sürekli olarak geliştirmek noktasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Bu noktada sunduğumuz lojistik hizmetlerin kalite standartlarını sizler için sıraladık:
– Türkiye’nin her yerine eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak
– Evden eve nakliyat hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturmak
– Asansörlü nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunabilmek
– Ambalajlama ve paketleme hizmetlerini uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmak
– Depolama hizmetleri konusundan profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturmak

Misyonumuz
Nakliyat sektöründe sürdürülebilirlik açısından başarılı, güvenli ve yüksek kalite standartlarına sahip bir lojistik hizmetleri sizlerle buluşturmak.

Vizyonumuz
Vizyon ufkumuzu sürekli olarak yeniliklere açık tutarak; mümkün olan en güvenli ve en kaliteli lojistik hizmetleri sizlerle buluşturmak.

Hizmetlerimiz
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Karayolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Demiryolu Taşımacılığı
Depolama

Ücretsiz Montaj
Taşımacılığı gerçekleştirilecek olan eşyalarınıza ait demontaj ve montaj işlemleri ücretsizdir.

Hızlı Nakliyat
Taşımacılık ve gümrükleme işlemleri hızlı ve dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sigortalı Hizmet
Eşyalarınız taşımacılık süreci boyunca her türlü zarara karşı sigorta kapsamındadır.

Whatsapp Desteği
Eşyalarınızın durumu ve takibi hakkında bizlerden 7/24 destek alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti
Bütün müşterilerimize almış olduğu hizmetten koşulsuz memnuniyet garantisi veriyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ Meslek grubunda, SANCAKTEPE / İSTANBUL Bölgesinde Kara yolu taşımacılığı ile ev ve iş yerlerinin taşınması (evden eve nakliyat, vb.) konularında hizmet vermektedir.
LOJİSTİK TAŞIMACILIK DEPOLAMA DIŞ TİCARET
Her türlü otobüs, kamyon, kamyonet, otomobil, minibüs, midibüs, treyler, çekici, motosiklet, şehir içi minibüs ile taşımacılık, tır gibi, kara araçları ile şehir içi, yurt içi ve yurt dışı eşya ve yolcu taşımacılığını yapmak, işletmek, işlettirmek, kiralamak, kiraya vermek.
Kara, deniz, hava araçları ile ilgili servisler vermek, bunların kumanyalarını, sularını, akaryakıtlarını yedek parçalarını, aksesuar ve lastiklerinin tamir bakımını, donanım ihtiyaçlarını temin etmek Yurt içinde ve dışında her nevi kara nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu ve acenteliği yapmak.
Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar, kiraya verir.
Şirket ilgili mercilerden izin almak kaydıyla kara yoluyla kamu ve özel kuruluşların personel, işçi, öğrenci, yolcu ve her türlü mal taşımacılığı ve benzeri hizmet alanında, şehir içi, şehirler arası otobüs, servis ve nakliye işletmeciliği yapabilir.
Konusu ile ilgili araç, gereç, nakil vasıtaları alabilir, işletebilir, satabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, komisyonculuğunu yapabilir.
Her tür vasıtalarla kara, deniz ve havada yük ve yolcu taşımacılığı yapmak, satın aldığı vasıtaları kiraya vermek, araç kiralamak ve bunlarla yük ve yolcu taşımacılığı yapmak, nakil vasıtaları acenteliği ve bayiliği yapmak, nakil araçlarının ticareti ile uğraşmak, karayolu vasıtalarının bakım ve onarımlarını, petrol ve ürünlerinin alınması satılması dağıtılması stoklanması bayiliği, akaryakıt istasyonları kurulması, petrol ve akaryakıtın ve tüm ürünlerinin yurt içi ve yurt dışı nakliyesini yapmak, Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında faaliyetlerde bulunmak karayolu yurtiçi lojistik işletmeciliği yapmak.
Ayrıca taşınabilir malların yurt içi ve yurt dışı taşınması uluslararası nakliyecilik, fueloil ve madeni yağ alım satımı, dağıtımı, bayiliği, tekstil, elektronik, deri, mobilya, kağıt ve bilumum ürünler almak, satmak.
Karayolu taşımacılığı ve karayolu vasıtalarının bakım ve onarımını yapmak.
Şirket konusu ile ilgili, yurt içi ve yurt dışı kara, hava, deniz ve demiryolu ile taşıma nakliye ve lojistik hizmetleri işi yapmak.
Gümrük İdaresi ve yetkili mercilerden izin almak ve gerekli şartları yerine getirmek kaydıyla, Depo ve Özel Gümrük Antrepoları kurmak ve işletmek, Bilcümle Türkiye Gümrüklerinde gümrükleme işlemlerini yaptırmak, kombine ve konsolide taşımacılık yapmak, Şirket konusu ile ilgili 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu hükümleri uyarınca, yetki belgesi almak kaydıyla, her türlü kara, demiryolu, deniz yolu hava taşıtları ile uluslar arası ve dahili ticaret yük, eşya, konteyner kiralamak, taşımacılığı yapmak ve bunları kiralayan ve yapan şirketlerin temsilciliğini yapmak.
Uluslar arası nakliye komisyonculuğu yapmak, konusu ile ilgili bayilik almak, vermek, acentelik ve mümessillik yapmak.
Depo, ardiye, antrepo, özel antrepo tesisleri kurmak kurulmuş tesisleri devir almak ortak olmak devir etmek satmak Tahmil ve tahliye işleri yapmak, bu işlerin ifası için makine ve aletler satın almak, kiralamak, işletmek, devir etmek, Konusu ile ilgili depolama alanları, antrepolar, garaj ve tır parkları kurmak veya kurulmuş olanlara iştirak etmek, Konusu ile nakil araçları, tır, kamyon, otobüs otomobil minibüs gibi nakil vasıtalarının alım satım kiralanması ithalatını ve ihracatını yapmak.
Şirket Bu amaçlarını Gerçekleştirebilmek için aşağıdaki konularda da faaliyette bulunabilir.
Şirket amacı ile ilgili olarak ihracat , ithalat , dahili ticaret , iç ve dış uluslar arası mümessillik , bayilik, distribütörlük, müşavirlik, pazarlamacılık , toptancılık işlerini yapmak.
Şirketin işleri için iç ve dış piyasalarda uzun , orta , kısa vadeli istikrazlar akdetmek enval ve kefalet , açık krediler senet üzerinden avans kredileri , emtia üzerine avans kredileri ve benzeri kredileri temin etmek. Şirket amacını gerçekleştirebilmesi için her türlü mali , ticari , sınai , idari tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak.
Gerek 4875 Sayılı Doğrudan yabancılar yatırım kanununu gerek sair ilgili mevzuat hükümleri uyarınca şirketin faaliyet konularına giren işleri yapan gerçek ve tüzel kişilerle şirket teşkili,ortaklık girişimlerinde bulunmak mevcut ticari işletmelere iştirak etmek.
Şirketin amacına ulaşabilmesi için gerekli makine ve tesisler ile gayri menkulleri iktisap etmek, devir ferağ etmek, kiraya vermek, kiralamak, gayri menkullerin üzerinde irtifak, intifa, sükna gayrimenkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis etmek ve bu sayılanlar üzerinde her nevi ayni ve şahsi tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak, gayri menkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde ifraz, tevhid, parselasyon ile ilgili tasarruf ve muamelelerde bulunmak.
Şirket amacı ile ilgili olarak borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları vermek, ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak, ipotek karşılığı bir teminat ile yada teminatsız olarak ödünç alınabilmesi, ipotek tesis edilmesi ve fek edilmesi ticari işletme rehini akdedilebilmesi.
Yukarıdaki faaliyetlerle ilgi olarak gerekli bilumum ruhsatnamelerin, müsaadelerin, istihsali, iktisabı, işletme ruhsatnameleri ve imtiyazları, her türlü yerli ve yabancı ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AVRUPA EXPRESS LOJİSTİK TAŞIMACILIK DEPOLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL