Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.137 kayıtlı firma bulundu

Nakliye ve Lojistik Kategorisi Depolama Ardiye ve Antrepoculuk Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Depolama Ardiye ve Antrepoculuk Firma Rehberi

Gümrük gözetiminde bulunan bazı eşyaların yetkili kurum veya kişiler tarafından izin verilmesi durumunda, ihraç edilmesi için konuldukları yerlere antrepo adı verilmektedir. Bu tür alanlar genel olarak 2'ye ayrılır. Bu ayrım uygulama türüne göre değişkenlik gösterecektir. Ardiyeler ise, kullanılmayan çeşitli eşyaların ya da bir süreliğine saklanması gereken eşyaların depolandığı birimler olarak bilinmektedirler.

Günümüzde taşımacılık sektörü ile yakından ilgilenen bazı şirketlerin depolama, ardiye de antrepolara sahip oldukları bilinmektedir. Depolama alanların ürünlerin geçici olarak ya da kişilerin istedikleri süre boyunca saklanmaları mümkün olacaktır. Aynı zamanda da bu işlerin modern teknikler kullanılarak yapılması eşyaların zarar görmesine de engel olur. Depolama, ardiye ve de antrepoculuk yapan firmalara bu kategoriden kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Nakliye ve Lojistik Kategorisi Depolama Ardiye ve Antrepoculuk Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.