AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERKEZ MAH. CUMHURİYET MEYDANI KAMİL YALGIN İŞ MERKEZİ NO:23/19 GAZİOSMANPAŞA - GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.02.2021 17:28:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Necatin Ç.

Necatin Ç.

17 Şub 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 18 Haziran 2019 Salı
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1270857348
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 196307-5
 • Oda Sicil Numarası : 1186089
 • NACE Kodu : 412001
 • Faaliyet Alanları : İnşaat Taşeronluğu
 • Mersis No : 0127085734800001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-27815-62483
İNŞAAT TAAHHÜT Meslek Grubunda İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA Bölgesinde İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. inşaatı) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
AMAÇ VE KONU

Madde 3
- Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır.
a. Her türlü inşaat ve alt yapı taahhüt işleri yapmak, konu ile ilgili danışmanlık ve mühendislik hizmetleri vermek
b. Insaat emlak taahhüt (mesken Is hanları, resmi daireler, plazalar, yol, üst ve alt yapı inşası ve taahhüt. )
c. Turizm ve otelcilik;
Otel satın almak, yeni oteller inşa etmek seyahat acenteleri kurmak tur düzenlemek turizm le ilgili her türlü taahhüt işleri yapmak vs d. Petrol; Akaryakıt istasyonları açmak bayilik vermek ve petrol dağıtım firması kurmak petrol ithalat ve ihracatını yapmak.
e. Enerji (H.E.S, R.E.S , geri dönüşüm ve Güneş Enerjisi vs.) hidro elektrik santral ruhsatı almak santral inşaatları yapmak güneş enerji paneli fabrikası kurmak satış ve pazarlamasını yapmak ithalat ve ihracatını yapmak.
f. Lojistik Yurt içi ve Yurt dışı nakliyat (hava, kara ve deniz) nakliye ile ilgili arabalar almak gerekli alt yapıyı hazırlamak depolar kurmak kargo alımını ve dağıtımını yapmak.
g. Otomotiv; Yük ve insan taşıyan otomobil alımı satım İthalatı ve ihracatını yapmak otomobil servis hizmetleri vermek gerekli teknik ekipmanı kurmak.
h. Maden ve kuyumculuk (Her türlü altın, gümüş platin, elmas, pırlanta, yakut, safir tüm değerli maden ve mücevherat ithalatı ve ihracatı) ı. Satış ve pazarlama ( e-ticaret sitesi kurmak kredi kartıyla satış yapmak, bankalardan sanal post almak ve gerekli altyapıyı hazırlama)
Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak asagıdaki islemleri yapar:
1. Şirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, kat karsılıgı alabilir, satabilir isletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve sahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçeklestirebilir.
2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dısından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir.
Şirketin sahip oldugu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbasları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü sahıs ve tüzel kisiler namına teminat, kefalet, isletme rehin ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir. Alacaklarına karsılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü sahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
3. Şirket konusu islerin olusabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldıgı tüm tesebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, ihtira beratları, lisans, know-how marka, fesihname, belge, alameti farika gibi sınai, mülkiyet haklarını ve emsali hakları iktisap etmek veya tamamen üçüncü sahıslara devredebilir, her türlü hukuki tasarruf islemlerde bulunmak.
Ayrıca, yukarıdaki hakları kiraya verebilir veya kiralayabilir.
4. Şirket gaye ve konusunun gerçeklestirilmesi için arsa, arazi, bina ve gayrimenkul hakları satın alabilir, insa edebilir, iktisap edebilir, satabilir.
İIktisap edilen gayri menkulleri devir ve ferag, bunları kısmen veya tamamen üçüncü sahıslara kullandırabilir veya kiralayabilir.
5. Şirket gayelerinin olusmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir.
Şirketin kuracagı tesisleri için gerekli iç ve dıs kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kisi, kurulus ve isletmelerden temin edebilir.
6. Şirket konusuyla ilgili mamullerin depolanması, nakli, satısı için gerekli her türlü makine, tesisat, nakil vasıtaları, cihaz alet ve edevat ve sair menkul malları ve hakları satın alabilir veya satabilir, ithal ve ihraç edebilir, kullanabilir, kiralayabilir ve kiraya verebilir.
7. Şirket gayelerini gerçeklestirmek için tüm sınai mali ve hukuk islem ve tasarruflarda bulunabilir, resmi ve özel bilumum ihalelere istirak edebilir, acentelik, mümessillik, komisyonculuk, bayilik, distribütörlük alabilir ve verebilir.
8. Şirket konusuyla ilgili olan sirket kurabilir, ortaklık yapabilir, mevcut ve ileride kurulacak isletme ve şirketlere istirak edebilir.
Sirket konularıyla istigal eden firmaları ve ticari isletmeleri devren iktisap edebilir, aracılık yapmamak kaydıyla kurulmus ve kurulacak sirketlerin, hisse senetlerini ve paylarını satın alabilir veya satabilir, devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir.
9. Şirket gayesine faydalı olmak sartıyla ve aracılık yapmamak kaydıyla sirket konusuna baglı olmaksızın özel hukuk, kamu hukuku tüzel kisiler tarafından ihraç olunan ve olunacak hisse senetleri, tahviller, intifa senetleri ve kuponları gibi kıymetleri satın alabilir, devralabilir, teminat gösterebilir, kabul edebilir.
10. Konusu ile ilgili hammadde, yan madde, yan mamul ve mamul maddeleri satın alabilir, ithal, ihraç ve sair suretle .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL