Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 241.305 kayıtlı firma bulundu

İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi Müteahhitler ve Müteahhitlik Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Müteahhitler ve Müteahhitlik Hizmetleri Firma Rehberi

Başka bir insan için yapıların müteahhitlik ve de ticaret işleri ile uğraşan kişilere müteahhit denilmektedir. Bu alanda hizmet veren kişi ve kurumlar, arsa sahipleri ile direk görüşme saplar. Eğer kişiler arsalarında bir yapılandırma oluşmasını istiyorlarsa da müteahhitlerden yardım alır. Böyle durumlarda kat karşılığı olmak kaydıysa anlaşılan firmalar, arsanın inceleme sürecinde etkin şekilde rol alır. Daha sonra binanın planlamasını yapar. Hazırlanan plan doğrultusunda ilgili kentin belediyelerinden ruhsat çıkartılır.

Eğer inşaat çalışmalarında izin verilmişse müteahhit tarafından kaba inşaat çalışmaları başlatılır. En son aşamada ise sıva, şap atılması, elektrik, su ve doğal gaz hatları, fayans; kalebodur, kartonpiyer, kapı/pencere, boya gibi işler yapılarak, yapının tamamlanması sağlanmaktadır. Yapı ile alakalı tüm işlemlerin gerçekleşmesinde alanında uzman kişiler tercih edilir. Bu nedenle görevini tüm sorumluluklarıyla yerine getiren Müteahhitler ve Müteahhitlik Hizmetleri firmalarıyla anlaşma yapılması şarttır. En iyi firmaların ilanlarını burada bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi Müteahhitler ve Müteahhitlik Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.