BAYRAM KOÇ DATEX YAPI KİMYASALLARI İNŞAAT VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET

AKŞEMSETTİN MAH. AKGÜL CAD. NO:11/D/1 SULTANBEYLİ - SULTANBEYLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.01.2021 22:14:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BAYRAM KOÇ DATEX YAPI KİMYASALLARI İNŞAAT VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET
 • Kuruluş Tarihi : 28 Haziran 2016 Salı
 • Sermaye : 100
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SULTANBEYLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 18694239552
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 42215-5
 • Oda Sicil Numarası : 1032258
 • NACE Kodu : 412002
 • Faaliyet Alanları : İnşaat Malzemeleri İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 1869423955200015
İNŞAAT MALZEMELERİ - Başka yerde sınıflandırılmamış diğer inşaat malzemesi toptan ticareti (merdiven, korkuluk, plastik depolar, seramik borular vb. dahil)
Firmanın iş Konusu:
İNŞAAT

a.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
b.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c.Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
d.Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı,dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
e.Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
f.Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı,çatı tadilat işleri yapmak.
g.Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
h.Durum (halihazır), kadastro, yeraltı maden ocakları, deniz dibi, Tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı. Parselasyon planlarının yapımı.
i.İslah-imar planlarının yapımı ve uygulama işlemlerinin yapımı.
j.Konusuyla ilgili her türlü dengeleme,hesaplama,yazım ve çizim işlerinin yapımı.
YAPI KİMYASALLARI (TOPRAK ÜRÜNLERİ,ÇİMENTO VB)
a.İnşaat malzemelerinin ve özellikle kimyasal yapıştırıcı, derz dolgu, tuğla, kiremit,asmolen, ateş tuğlası, fırınlanmış kum, çimento alımı, satımı, imalatı,ithalatı ve ihracatını yapmak.
Konu ile ilgili tesisler kurmak işletmek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BAYRAM KOÇ DATEX YAPI KİMYASALLARI İNŞAAT VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET
İPTAL