BOĞAZİÇİ JANT VE LASTİK PAZARLAMA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KAVACIK MAH. F.SULTAN MEHMET CAD. TONOĞLU İŞ MERKEZİ NO:3/4 BEYKOZ - BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.05.2019 01:38:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
BURAK U.

BURAK U.

10 May 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BOĞAZİÇİ JANT VE LASTİK PAZARLAMA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : LASTİK PORTAL
 • Kuruluş Tarihi : 30 Eylül 2016 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1790651865
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 50468-5
 • NACE Kodu : 453112
 • Faaliyet Alanları : Oto Lastik ve Oto Lastik Kaynak ve Kaplamacılığı
 • Mersis No : 0179065186500019
 • E-Tebligat Adresi : 25939-02843-18417
Lastik Portal; İş Makinası Lastikleri Satış
Atv Lastik, Forklift Lastik, Yuasa Motosiklet Aküler, Kenda Motosiklet Lastikleri Satış ve Pazarlama

BİZ KİMİZ?
2012 Yılı İtibari ile gelişen internet teknolojisine ayak uydurmak ve ülke geneli hizmet ağını geliştirmek amacımız ile kurduğumuz sitemiz ile tüm müşterilerimiz uygun fiyat ve ürün çeşiti sunmak amaçı ile her geçen gün yenilikçi ve rekabetçi ruhumuzu tecrübelerimizle harmanlayarak siz değerli müşterilerimize tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo ile Türkiye geneli teslimatlarda bulunarak bilinirlik ve güvenirliğimiz için çalışmalarımıza devam etmekteyiz

VİZYONUMUZ
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içinde en çok tercih edilen lider online satış mağazası olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı sürümle arttırmak.

MİSYONUMUZ

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

JANT VE LASTİK PAZARLAMA
a. Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri,jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak.Dış Ticaretini yapmak.Araç aksamlarının tamir bakım onarım ve montajını yapıp servis hizmetlerini sağlamak.
b. Her türlü nakil vasıtasına ait yedek parçanın alım satımı,Pazarlaması,ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmak.
c. Motorlu kara nakil vasıtalarının ve iş makinelerinin akülerinin alımını,satımını, ithalat ve ihracatını yapmak
d. Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik,mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek.
e. Her türlü oto yedek parçalarının yurt dışındaki ve yurt içindeki imalatçı firmaları ile anlaşmalar yaparak, bu firmaların mümessillik,distribütörlük ,acenteliklerini yapmak ,ithalat ve ihracatını yapmak.

DIŞ TİCARET İTHALAT İHRACAT
a-Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü malın ve hizmetin ihracatı,ithalatı, alımı, satımı ve pazarlaması,dış ticareti konularında faaliyette bulunmak.

OTOMOTİV ÜRÜNLERİ VE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE AİT YEDEK PARÇA
a. Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü mekanik, elektrikli,elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını her türlü yedek parçalarını imal etmek, ettirmek, almak, satmak, ihracatını ve ithalatını yapmak.
b. Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otomobil, otobüs,minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet,trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının,grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme,boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak,acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak,kiralamak,kiraya vermek
c. Motorlu ve motorsuz elektrikli, elektronik her çeşit kara vasıtaları olan otomobil, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs ve benzeri araçların her türlü tamir bakımını, yedek parça, modernizasyonu, rutin teknik kontrollerini yapmak. Bu işlerle ilgili her türlü servis ağları kurmak,işletmek.
d. Otomotiv sanayi ile ilgili yıkama yağlama servisi kurmak,işletmek, kullanılacak malzemeleri almak, satmak, imalat, ithalat, toptan ve perakende satmak.
e. Her türlü oto direksiyonu imalatı,ithalatı, ihracatı ve alım satımı.
f. Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Şirket, karayolu taşımacılığı ve arazi işlerinde kullanılan her türlü yeni ve kullanılmış vasıtalar ile bina ve alt yapı inşaatlarında kullanılan iş makineleri, deniz taşımacılığında kullanılan yat motoru dahil çeşitli araç motorları ve aksamı ithali ile ziraat ve askeri alanlarda kullanılan araç, makine ve teçhizatın kısmen veya tamamen imali,montajı, ithali, bakım ve servisi, yedek parça imali işleri ile otomotiv sanayiindeki her nevi mamullerinin, acenteliği, mümessilliği, pazarlanması,dağıtımı, yedek parça ithali, ihracı satışı, montajı bunların bakımı ve ticaretini yapmak;
h. Maksat ve mevzuun tahakkuku için lüzumlu her nevi fabrika, imalathane, atölye ve depolar ile servis istasyonları, satış mağazaları ve büroları tesis ve inşa etmek veya başka suretlerle temin etmek ve bunları işletmek.
ı. İmal ve monte edilecek üniteler için lüzumlu ham ve yarı veya tam mamul, malzeme ve aksamı ve şirketin kuracağı fabrika, imalathane, atölye,servis istasyonu ve depo ve sair iş yerleri için her çeşit tesisat, makine,parçalar,teçhizat, alet ve edevatı ithal ve mubayaa etmek veya bunları kira ile veya başka suretler ile temin etmek.

İNŞAAT EMLAK
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri;özel inşaat işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kiraya vermek, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar, işyerleri yapmak, satmak,kiraya vermek veya başka gerçek yada tüzel kişilere inşaat yaptırmak.
b. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
c. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak,uygulamalarını yapmak.
d. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
e. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri,arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükuna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.

MAKİNA VE TEÇHİZAT

a. Her türlü sanayi ve iş makineleri,cihazları ile bunlara ait yedek parçaları,teçhizat ve ekipmanlarının alımını, satımını, pazarlamasını, ithalatını, ihracatını ve dahili ticaretini yapmak.
b. Bilumum elektrikli ve elektronik makine ve aletlerin üretimi, tamir ve montajını...

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BOĞAZİÇİ JANT VE LASTİK PAZARLAMA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL