Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 132.488 kayıtlı firma bulundu

Otomotiv Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Otomotiv Firma Rehberi

Otomotiv sektörü ülkemizin hem ekonomik hem de teknolojik açıdan, sürekli gelişim göstermesi gereken alanlarından biri olarak bilinir. Öyle ki bu sektörü daha genel bir başlık altında incelemek gerekirse; otomobil üreticileri, otomobil bayileri, orijinal otomobil ekipman üreticileri ve oto bakım şirketleri olarak değerlendirme yapmak mümkün olacaktır. Ayrıca otomobil yedek parça imalatı, yedek parçaların satışı, servisi ve endüstrisi de otomotiv sektörünün önemli bir parçası olarak karşımıza çıkar. Daha kısa bir tanımla araç ve yedek parça satışı ile uğraşan, alt kategorilere sahip bir alan olduğunu söylemek mümkündür. Bu alanda hizmet veren şirketlerin büyük bir kısmı döviz kurlarından etkilenmektedirler. Elbette ki bu sektör sadece araba ve ticari araç üretimi ile de sınırlı tutulmamalıdır.

Ayrıca özel endüstriyel araçlar ve diğer tüm sermaye ekipmanları kullanılarak yapılan otomobil tasarımları, araştırma geliştirme işleri ve de otomobil finansmanı da bu sektörün içerisinde yer almaktadır. İnsan kaynakları, mühendis, satış, pazarlama, sağlık hizmetleri ve finans gibi çeşitli alt kollar da mevcuttur. Otomotiv sektörü ile alakalı hizmet veren tüm firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Otomotiv Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.