Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 130.003 kayıtlı firma bulundu

MURAT DEMİR

(Toplamda 0 Yorum)

ALİ KOÇAK - OTELLER

(Toplamda 0 Yorum)

SELAHATTİN AYDIN - OTELLER

(Toplamda 0 Yorum)

Turizm ve Seyahat Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Turizm ve Seyahat Firma Rehberi

Turizm farklı ülkelerdeki insanların, farklı ülkelerde sürekli kalmamak ve de gelir getirici herhangi bir uğraşta bulunmamak şartı ile geçici süre konaklamalardır. Yapılan konaklamaların hiç biri kazanç sağlama amacı taşımaz. Turistler, farklı bir ülkenin kültürünü tanımak için gezi yapar. Kişiler eğlenme ve dinlenme ihtiyaçlarını yapacakları seyahatler ile giderebilmektedirler. Öyle ki ülkemizde de turizm sektörünün önemi çok büyüktür. Farklı ülkenin para birimlerini ülkemize kazandıran turistler, aynı zamanda ülkemiz hakkında çeşitli bilgiler elde ederek, yurt dışında da ülkemizi tanıtmaktadırlar. Bu bağlamda turizm ve seyahat sektörünün geliştirilmesi de kaçınılmaz hale gelmiştir. Ülkemizde bilindiği gibi turizm sektörüne bacasız sanayi adı verilir. Genel olarak sıcak iklime sahip olan topraklarda bir çok yabancı insanı ağırlarız. Ancak kış temalı tatil beldelerinde de bir çok turist vardır.

Turizm ve seyahat sektörü aslına bakıldığında geniş bir alanı kapsar. Bu bağlamda gerek iş adamları, gerekse de ülke yöneticileri turizmin geliştirilmesi için çeşitli yatırımlar yaparlar. Turizm ve seyahat sektörü ile alakalı tüm hizmet alanlarını sitemizin bu kategorisinden bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.