Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 15.953 kayıtlı firma bulundu

ALİ KOÇAK - OTELLER

(Toplamda 0 Yorum)

SELAHATTİN AYDIN - OTELLER

(Toplamda 0 Yorum)

CEM ARSLAN - CEM OTEL

(Toplamda 0 Yorum)

Turizm ve Seyahat Kategorisi Butik Otel Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Butik Otel Firma Rehberi

Günümüzde tatil sevenlerin en çok tercih ettiği konaklama alanlarından biri de butik oteller olmuştur. Öyle ki her geçen gün ülkemizdeki butik otel sayısının artması da, insanların bu tür mekanlara yoğun ilgi göstermelerine neden olmuştur. Genel olarak bu tür alanlarda oda sayısı azdır. Elbette ki oda sayısının az olmasına bağlı olarak butik otel çalışanlarının da sayısı çok fazla olmayacaktır. Burada tatil konaklaması yapan kişiler, 5 yıldızlı otellere göre kendilerini daha özel hissedebileceklerdir. Çünkü çalışanlar hem çok samimidir hem de sıcacık bir ortam söz konusudur. Bu tür mekanlar işletme sahibi tarafından yönetilmektedir. İşletme sahipleri kimi zamanlarda kendileri için özel olarak hazırladıkları reçellerini, turşularını ve bahçesindeki ürünleri müşterilerine sunabilmektedirler.

Açık büfe kahvaltılar, butik otellerin imzası haline gelmiştir. Farklı bir tarz ve de tasarım söz konusudur. Sunulan yemekler, dalından taze koparılmış olan sebzelerden özel olarak hazırlanmaktadırlar. Fiyatlar ise 5 yıldızlı otellere göre çok daha uygun olacaktır. Sitemizin bu kategorisinden sizler de farklı tatil beldelerinde yer alan,en kaliteli butik otelleri bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Butik Otel Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.