Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.275 kayıtlı firma bulundu

Makine Kategorisi Gemi İnşaa Gemi Aksesuar ve Makineleri Sanayi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Gemi İnşaa Gemi Aksesuar ve Makineleri Sanayi Firma Rehberi

Gemi inşa sanayisi temelde; tersane, tekne ikmal yeri, çekçek yeri ve tersanecilik olmak üzere 4 farklı başlıkta incelenebilmektedir. Tersaneler, cins ya da boy farkı olmaksızın tüm su araçlarının inşa edildiği, bakım ve onarımlarının yapıldığı, tadilat işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlar olarak bilinmektedirler. Bu tür alanlar minimum olarak elli metrelik deniz cephesine sahip kapasitede olması şarttır. Tersanelerde genel olarak gemi inşa edilmektedir.

Tekne imal yerlerinde ise yine çeşitli su araçları ve gemilerin inşa edilmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu tür alanlarda en az 125 metrelik bir boya sahip olmak gerekmektedir. Aynı zamanda Denizcilik Müsteşarlığının inceleme ve fiziki şartlarına uygun kurumlar olmalarına da dikkat edilmelidir. Gemi inşası yapılan yerlerde genellikle gemi aksesuar ve makinelerine gereksinim duyulmaktadır. Bu tür ürünleri en başarılı şekilde ve kaliteli formatta üreten firma bilgilerine sitemizin bu kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Makine Kategorisi Gemi İnşaa Gemi Aksesuar ve Makineleri Sanayi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.