CRRC MNG RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AHİ EVRAN OSB MAH. 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ NAHCİVAN SOK. NO:3 /1 ADRES NO:1793572767 SİNCAN - SİNCAN / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 26.03.2020 14:57:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : CRRC MNG RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 28 Ekim 2013 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : ANKARA - SİNCAN VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 2150253801
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 362132
  • NACE Kodu : 302001
  • Mersis No : 0215025380100018
  • E-Tebligat Adresi : 25979-48789-16418
CRRC-MNG Raylı Sistem Araçları (CRRC MNG Rail System Vehicles Industry And Trade Company Limited) Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre dünyanın önde gelen raylı sistem araç üreticisi olan Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurulu bulunan CRRC Zhuzhou Electric Locomotive Co. Ltd. ile Türkiye’de MNG Holding şirketi olan MAPA İnşaat ve Tic. A.Ş.tarafından kurulmuştur.

CRRC-MNG Raylı Sistem Araçları San. Ve Tic. Ltd.Şti üretim tesisi kendi sektöründe Türkiye’de bir ilktir. Fabrika sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Orta Doğu ve Balkanların kendi türünde ilk ve tek örneğidir. Üretim tesisi iki aşamada 108.000 m2’lik alan üzerine inşa edilmiştir. Tamamlanan ilk aşama ile CRRC-MNG yılda 200 adet yüksek teknoloji metro aracı ve bununla entegre 100 adet elektrik lokomotif üretim ve fabrika dinamik testleri de içeren bir kapasite ve kabiliyete sahiptir. İkinci aşamanın tamamlanması ile birlikte CRRC-MNG komponent üretimin yanı sıra yıllık 150 adet raylı sistem aracı ağır bakım, onarım ve yenileme çalışmaları için bir kapasite oluşturmuş olacaktır.

Firma Profili
CRRC-MNG Raylı Sistem Araçları San. ve Tic. Ltd. Şti. uluslararası raylı sistem ekipmanları sektöründe lider konumundaki CRRC ve Türkiye’nin yerli firmasi olan MNG HOLDİNG’in Ekim 2013 yılında imzaladığı ortaklık anlaşmasıyla kurulmuştur. Firma Ankara ilinin Sincan Organize Sanayi bölgesinde 108 bin m2’lik alanda kurulmuş, 100milyon dolar yatırım yapılmıştır. Senelik 200 adet şehirler arası raylı araç ve 100 adet lokomotif üretim kapasitesine sahiptir.

Firmanın temel üretim alanı şehirler arası banliyo trenleri, hafif raylı trenler, elektrikli lokomotiflerin üretimi ve bakımını kapsamaktadır, aynı zamanda manyetik raylı araçlar, enerji depolayabilen hafif raylı araçlar, hızlı tren gibi raylı araçlar üretim ve bakım kapasitesine sahiptir. Fabrikada gövde, lojistik, montaj, statik test atölyesi olmak üzere 4 üretim sahası ve açık alanda kurulan dinamik araç test sahası mevcuttur.

Firma sahip olduğu birinci sınıf donanım tesisleri, teknoloji altyapısı ve yönetim mantığıyla birinci sınıf raylı araç sistemleri ve ekipmanları üretmeye kararlıdır.

Firmamız sosyal sorumluluk alanında öncü olmayı, Türkiye'de demiryolu taşımacılığı sektörünün gelişmesinde destekleyici güç olmayı, Türkiye pazarını destekleyerek, Ortadoğu ve Avrupa pazarına genişlemeyi ve kullanıcılarına kaliteli ve doğa dostu yeşil ürünler sunmayı hedeflemektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Demir yolu ve tramvay lokomotifleri, vagonları, bagaj vagonları, lokomotif tenderleri, demir yolu veya tramvay bakım veya servis araçları imalatı (lokomotiflere ve vagonlara ait parçalar ile koltuklarının imalatı hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CRRC MNG RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL